axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Jest na dziesiątym miejscu pod względem płac w klubie, więc te wysokie zarobki Roberto obrosły tu w jakaś legendę powtarzaną przez niedoinformowanych.
8
Powiem szczerze, że nie mam nic przeciwko temu, żeby i Haaland i MBappe trafili do Realu. Jak pokazuje historia, tworzenie galaktycznych zespołów z piłkarzy, z których każdy mógłby być liderem w dowolnej topowej drużynie, nie przekłada się na oczekiwane wyniki sportowe. Wszyscy pamiętamy Galacticos, które miało latami rządzić w Europie, czy chociażby PSG z ostatnich kilku sezonów.
A przypominam, że Real nie ma lewych dotacji od szejków czy ruskiej mafii, a będzie musiał utrzymać swoje gwiazdy z gigantycznymi kontraktami.
Jak czytam kwoty, które padają w przypadku obu tych graczy, to zaczynam się cieszyć, że Barcy nie stać na włączenie się do tej licytacji.
3
Turan wyglądał jakby zaraz miał pocisnąć z laćka ;)
5
@Rekker Tak, szkoda go, bo to wygląda na kontuzję mięśniową.
8
Trudny mecz, świetna druga połowa.
Jakbym miał kogoś wyróżnić na gorąco to:
Eric - prócz wywiązania się z obowiązków defensywnych, co za wprowadzenie piłki!
Pedri - mecz prawie doskonały, a balans ciała i nawinięcie dwóch obrońców przy akcji bramkowej to są takie ciarki, jak przy bramkach Leo w prime.
2
Widzę tu ciężkie dyskusje na temat wizyty i wypowiedzi Kaczyńskiego.
Otóż, niezależnie od opinii czy zrobił dobrze czy niedobrze, tego typu posunięcia polityków nastawione są na realny zysk, a już na pewno w przypadku PIS. To będzie zawsze skrupulatnie kalkulowany cel nr 1.
A czy to Ukrainie pomoże czy zaszkodzi, czas pokaże. Ja w tym kontekście nie zamierzam zabierać głosu.
0
@panczo tak i FDJ na ławkę?
5
Cannibal Corpse, new album is comming ;)
2
@Boniek10 Dlatego, że redaktor oceniający jest też czytelnikiem :-)
0
@JarekS Rzeczywiście, zapomniałem że podatki zjadają połowę zarobków. Dzięki za wyjaśnienie :)
0
@JarekS Pod tym linkiem widzę zsumowane zarobki zespołu na poziomie 200 025,00 EURO.
Skąd kwota 96 020,00 EURO którą wymieniłeś?
1
Wydaje się, że prywatnie Lenglet to bardzo sympatyczny gość.
3
No to jak Peciak będzie oceniał dzisiejszy mecz to zabraknie skali...
0
@tristan87 Pinto 2.0
1
Póki co, pierwsza połowa pokazuje ile drużynie daje Pique - wyprowadzanie piłki, kierowanie obroną i Busquets - regulowanie tempa gry, rozrzucanie piłek do boków, przechwyty.
1
Z dnia nadzień utwierdzam się w przekonaniu, że słowo Putin ma swoją etymologie w języku hiszpańskim.
2
@Freudysta Też o tym trochę myślałem i doszedłem do wniosku, że chodzi tu przede wszystkim o różnice kulturowe.
Myślenie przeciętnego Polaka:
Wojna na wschodzie - arabusy, Islam, zacofanie, średniowiecze, niektórzy żyją tam jeszcze w jaskiniach, kto by się tam przejmował taką wojną, skoro za podejrzenie zdrady grozi ukamienowanie.
Wojna w Afryce - tam jest dzicz, obcinają sobie nawzajem ręce i nogi maczetami, żyją w szałasach, inny świat.
Wojna w Ameryce Środkowej/ Południowej - kartele narkotykowe, korupcja na każdym kroku, trzeci świat, jak chcą niech się pozabijają.
Wojna na Ukrainie - to w zasadzie ludzie tacy jak my, Europejczycy, musimy pomóc...
Może część ludzi pomaga, bo obawia się o swoje bezpieczeństwo, ale wydaje mi się, że jakby sowieci napadli na Finlandię, Estonię czy inny kraj, z którym moglibyśmy się w jakiś sposób identyfikować kulturowo, odzew byłby zbliżony do obecnego.
0
@rado_Barca Tylko gdzie ta bierność Alvesa? Gość wychodził z naszej strefy obronnej i nagle poszło podanie do napastnika drużyny przeciwnej.
Moim zdaniem gol to "zasługa":
80% Pedriego
20% MATSa
0% Alvesa
0
@Lisek @AduŚ07 @olek10 Palę ekogroszkiem (o fajnej kaloryczności 26-28 MJ/kg, nie jakimś czeskim, mało popiołu, nie spieka się itp.) od wielu lat i do zeszłego roku cena za tonę nie przekraczała 700-740 zł. W tym roku musiałem trochę dokupić i zapłaciłem 1050/tonę.
Dlatego chciałem Was zapytać, gdzie są taki ceny jak podaliście? Ja mieszkam na Śląsku. Może to kwestia regionu? 2000/tonę to jest jakieś nieporozumienie :(
5
Słyszę, że Spotify chce wydłużyć okres porozumienia z Barceloną, oferując jednocześnie mniej pieniędzy.
Wszyscy uczą się od Alemanego.
0
Najlepszy bard w Polsce z jakże aktualnym utworem. Wersja z wizją ;)
0
@Esteban_ Szacun za determinację.
0
Ale byłby sztos, jakby Mbappe został w Paryżu, a Haaland trafił do nas. Real chyba musiałby pójść po 34-letniego Lewego.
5
Kazik to jednak śpiewa ponadczasowe teksty:
12
@Hubsao Rusek, sowiet i bolszewik lecą z dachu.
Kto wygra?
Społeczeństwo.
0
@kkbarca Byle nie z ziemi polskiej do wolski ;)
5
Zawsze wolałem Barszcz Ukraiński od Ruskich Pierogów ;)
9
Nie wygrali, bo mieli w zespole największego piłkarza w historii tej dyscypliny.
2
Wszedłem na Ramble pogadać o meczu i od godziny czytam wyłącznie newsy na temat sytuacji na Ukrainie, których nie ma nawet w TV.
SLAVA UKRAINI!
To sie musi dobrze skończyć.
14
3xA top:
Alemamy
Aubameyang
Anonymous