axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najważniejsze, żeby gra nie szła jak krew z nosa ;)
A na poważnie, to zdrowia dla trenera. Oby nic poważnego.
1
@Wojcio Następnym razem chyba spróbuję. Komentarz na Canal+ jeszcze trzyma jakiś poziom, ale Eleven czasem ciężko się słucha.
Kiedyś @pax napisał, że dziennikarze "jedenastki" czytają Ramblę i powtarzają złote myśli za tutejszymi mędrcami. A mnie się wydaje, że oni ostatnio sortują po najlepszych i czytają tylko kilkanaście pierwszych top komentarzy ;)
4
@FDJ Widzę, że Twoje zawsze musi być na wierzchu, zatem dobrze, nie zepsuł tego. Wpisałeś się w poziom komentatorów Eleven. Gratulacje.
5
@FDJ Ale on nie dość, że zagrywał piętą to jeszcze w tłoku. To była pozycja na pewną stratę, a jednak odegrał świetnie.
Tak jak napisałem, krytyka owszem, ale nie chamstwo i wyzwiska. Wystarczy poczytać Ramblę po każdym słabym meczu.
5
@FDJ Messi zrobił całą akcję, ale zobacz dokładnie na jego odegranie. Moim zdaniem było perfekcyjne, między dwóch interweniujących obrońców. Nie dało się tego lepiej zagrać. W wielu kwestiach się zgadzamy, tylko ja nie piszę tu o krytyce, ale o szyderach i ogólnym pocisku. Temu zawsze będę przeciwny.
7
@FDJ Właśnie przed chwilą udowodniłeś jak to działa. Jesteś tak negatywnie do niego nastawiony, że nawet jeśli zalicza świetną asystę, to Ty wyliczasz mu słabe statystyki. Nigdzie nie napisałem, że Duńczyk jest wspaniałym napastnikiem, bo nie jest, chociaż stara się jak mało kto. Ale to nie znaczy, że należy walić szydery po dobrych zagraniach - rozróżniam wyzwiska od krytyki. To samo jest tu z Bussim. Po ostatnim remisie użytkownicy dali mu notę 4 pomimo tego, że był jednym z trzech najlepszych graczy w drużynie, podawał z pierwszej piłki, zagrał kilka świetnych przerzutów i prostopadłych piłek.
Ale przecież jak się pociśnie piłkarza za całokształt to i zielone w portfelu się zgodzą :)
8
@FDJ Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, tym razem ze zrozumieniem.
15
@Jakchcesz Właśnie o to mi chodzi. To jest jeden z nielicznych gości w ekipie, który zasuwa na 100%, mentalem przykrywa większość składu i nadrabia tym po części braki w wyszkoleniu, ale takie szydery i niechęć ze strony komentatorów to jest trochę niesmaczne. Czasem myślę, że jakby walnął bramę przewrotką jak ostatnio Giroud, to by powiedzieli, że to przypadek albo chciał podawać...
Na Rambli to się nie dziwię, bo tu i średnia wieku i poziom nie sprzyja błyskotliwym komentarzom, ale dziennikarze mogliby się powstrzymać.
106
Martin zalicza taka asyste, ze w przypadku kogos innego, ochòw i achów nie byłoby końca, a komentator: Dunczyk nie popsuł tej akcji.
Rece opadaja...
0
@Quavosk tak jak Piotrek z tym drugim skoczkiem ;)
1
@dawidinho Nie docenisz tego jak dobrze jest, jeżeli nie zaznasz też złych sytuacji. Z tym obowiązkiem to może bym tak ostro nie przesadzał, bo w pewnym wieku człowiek zdaje sobie sprawę, że to w końcu tylko rozrywka, ale ja również chce obserwować wszystkie te piękne chwile, jak zaczynamy budowę nowej kadry i powoli będziemy wychodzić z dołka. A im dłużej potrwa obecna pucharowa posucha, tym potem jest większa radość i satysfakcja z kolejnych sukcesów. Obecnie dla mnie sukcesem jest nawet pojedynczy mecz, w którym prezentujemy piękną grę lub budowanie kolejnego młodego zawodnika poprzez dawanie mu szans a nie sadzanie na ławie. To mi na razie wystarczy. I nie mam żadnych wątpliwości, ze duża część kibiców wychowanych na sukcesach Guardioli da sobie zaraz spokój. To naturalna i chyba pozytywna selekcja.
3
Po każdej takie porażce pojawiają tu podobne sprzeczne komentarze, więc może wypowiem zwoje zdanie.
Po pierwsze świetnie, że Koeman stawia na młodzież. Na obecnym etapie nie mamy szans z europejska czołówką, więc należy stawiać na rozwój i zdobywanie doświadczenia przez młodych obiecujących zawodników.
Po drugie musimy uzupełnić wiadome i widoczne gołym okiem braki, czyli stoper, zastępstwo dla Alby, piwot i dziewiątka. Jeśli nie załatwimy tego szkółką to niestety musimy poświęcić leciwych graczy, aby zdobyć jakiekolwiek środki na zakupy.
Po trzecie, najważniejsze, czyli styl gry. Od paru lat toczą się tutaj spory, czy obecny futbol są w stanie zdominować tylko drużyny gladiatorów, czy jest jeszcze miejsce na techniczną finezyjną grę. Moim zdaniem jest, ale pod pewnymi warunkami. Chcąc grać tiki takę, nie można jej pozorować, jak to się często u nas dzieje. Prawdziwa tiki taka polega na SZYBKOŚCI podań z pierwszej piłki i NIEUSTANNYM wychodzeniu na pozycje. Bez tego każda drużyna grająca szybką, bezpośrednią piłkę będzie potrafiła nas zdominować. Pamiętacie co zrobił Mourinho, jak zobaczył, że nie ma szans z tak grającą Barcą? Mógł odpowiedzieć jedynie agresją w grze, podburzaniem decyzji sędziowskich, gierkami psychologicznymi itp. Ja wierzę w nasz styl, ale na to potrzeba czasu i uzupełnienia składu brakującymi puzzlami oraz cierpliwości wobec trenera.
3
Byla juz konferencja Verattiego, bo dopiero wlaczylem tv?
0
Barcelona 2:0 PSG
0
@Roobo konrad gra dwie formacje wyzej.
2
@Encore Ach, tamte Byki to były jak Barca Guardioli :)
1
@musli1989 Też tak pomyslałem, ale tu chyba chodzi tylko o CdR...
2
Bardzo dobry artykul. Czytalo sie to swietnie. Moze niektorzy przejrza na oczy, w jaki sposob kosztowne transfery wplywaja finansowo na kolejne lata. W takiej sytuacji znalazla sie wlasnie teraz Barca
3
Ja dziś wracając z pracy:
Wk***ć się na nieodśnieżone drogi i jednocześnie kląć wlokąc się 10 km za pługiem.
1
Naprawdę nie mam pojęcia, co Pjanic robi w tej drużynie. W w wywiadzie powie, że nie wie co ma jeszcze zrobić, żeby grać więcej. Może grać lepiej?
5
Irytują mnie już czasem ten wysiew kibiców-księgowych.
Może i piłkarze zarabiają dużo w stosunku do wykonywanej pracy, ale przecież to jest prosty temat. Firma generuje ogromne zyski (również dzięki nam, kupującym koszulki, pamiątki czy abonamenty Canal+), więc pracownicy są proporcjonalnie wynagradzani. To, że trafiła się pandemia i rządy Bartka to osobny temat, ale na miłość boską, podmiot zarabia kupę hajsu to płaci swoim pracownikom, koniec, kropka.
12
Przypadek Koemana utwierdza mnie w przekonaniu, że prócz oczywistych rzeczy jak warsztat trenerski czy umiejętność zarządzania ludźmi, bardzo ważnym czynnikiem u nas jest przeszłość w klubie naznaczona sukcesami. To buduje zaufanie, respekt i znacznie podnosi ocenę mistera w oczach gwiazd.
Porównując styl zarządzania drużyną przez Setiena i Koemana widać przepaść, a przecież dysponowali podobną kadrą. W przypadkach Pepa czy ś.p. Cruyffa nie wspomnę.
26
Piąty raz oglądam kompilacje bramek z Granadą. Dawno już nie przeżyłem tak pozytywnych emocji podczas meczu.
0
@kuczyniak Akurat w tym i i kilku ostatnich meczach grał dobrze, a chwilami bardzo dobrze. Jako jedyny pomocnik starał się grać z pierwszej piłki. Dlatego się uśmiechnąłem czytając ten komentarz. Ale niektórzy tak tu już mają - Bussi nawet jak zagra dobry mecz to trzeba po nim pojechać za "całokształt" bo tutaj to ostatnio modne.
1
@Comentateiro Dokładnie tak, Brachu, piękny mecz, walka do końca i emocje. Vamos!!!
86
Może wyłapię bana, ale dziś widziałem yebaną walkę, grę do ostatniej minuty. W końcu były emocje. Jak waliłem pięścią w stół i wrzeszczałem przy 2:2 to żona i syn patrzyli na mnie jak na pacjenta. To dlatego, że nie wierzyłem w to, że to wyciągną. Wiem, że to tylko Granada, ale trzeba zrozumieć, że jesteśmy drużyną w totalnej przebudowie, więc należy cieszyć się z takich małych sukcesów, jak ten dzisiejszy. W następnej rundzie jest dwumecz, zatem jestem spokojniejszy, a w finale wszystko może się zdarzyć. Vamos Barca! Po trofeum waszego króla jak mawiał klasyk ;)
0
@monsterrize Wszyscy out, wszyscy in, ja siedze na kanapie i ja żądam...
0
@kuczyniak Busquets drewniany, nawet smiechłem :)
8
BASKETS - mistrz w TVP
3
@neeed Moim zdaniem i chyba większości tu obecnych Rudy wykonuje bardzo dobrą robotę. Pedri gra wszystko, Araujo wyrasta na klasowego obrońcę, Fati jest w podstawie, gdyby nie kontuzja, Trincao dostaje niezliczone szanse, nawet od czasu do czasu zagra Rysiek. Gościu ma zamkniętą kadrę, zero szans na transfery, sytuacja do tej pory niespotykana i pomimo tego, drużyna zaczyna funkcjonować, ale trzeba przecież ponarzekać przed kompem. Eh ta nasza narodowa przypadłość...