axegrinder
Dołączył/a: kwiecień 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gall Pisałem w takim kontekście, że to nie był zawodnik pierwszego szeregu (Messi, Iniesta, Xavi, Bussi, Pique, Puyol, Alves), ale idealny żołnierz Guardioli niezbędny do tej układanki (Pedro, Mascherano, Keita). Zawodnik bardzo dobry i skuteczny, ale jednak nie ze świecznika. Nie umniejszając Padrito zasług, gablota najczęściej zależy od zespołu. Tryplet za Enrique zdobył zarówno Messi jak i Douglas ;)
Ja osobiście Pedro zawsze uwielbiałem, jeden z moich ulubionych zawodników tamtej ery.
1
@Maciasek To niedobrze, bo co będzie jak stopi się lodowy mur wokół ziemskiego dysku? Pospadamy ;)?
0
@Irmscher10 Bo to taka polska, lokalna teoria, ale argumenty z tej samej półki co w przypadkach wymienionych przez kolegę @Zoker
2
@fcbarcafan19 Niezła kumulacja, ale tak jak zauważyłeś, jeżeli te "wierzenia" nie są poparte wiedzą, tylko jakąś pralnią mózgu wyszperaną w sieci, to Ci ludzie często wpadają w takie sprzeczności i nawet tego nie zauważają.
4
@Zoker To nie ma znaczenia. To jest tak jak z wyznawcami czegokolwiek, a zwłaszcza teorii spiskowych. Tu żadne kontrargumenty nie działają, bo to my jesteśmy naiwni, że nie dostrzegamy, tego wszystkiego, jak inni nami manipulują itp. itd. Generalnie argumentacja na poziomie wyborcy PIS. Ciężko podjąć dyskusję z kimś, kto nie posiada elementarnej wiedzy o otaczającym świecie, No i są to z reguły ludzie, którym w życiu się nie powiodło, więc łatwo wtedy znaleźć jakiegoś zewnętrznego wroga, kogoś kto jest winny sytuacji ,w której "poszkodowany" się znalazł... typowy dysonans poznawczy :)
36
Pedri... życzę mu co najmniej takiej kariery jako Pedro, który niegdyś za sprawą Pepa z nieznanego zawodnika stał się niezbędnym elementem układanki najlepszej drużyny wszechczasów, zdobywając bramki we wszystkich sześciu zwycięskich rozgrywkach składających się na sekstet, o karierze reprezentacyjnej nie wspominając. Od razu przypomina mi się ten słynny dialog z CD7:
- kim ty jesteś?
- mistrzem świata, a ty..?
1
@Zoker Znam osobiście ludzi wierzących w #3 ;)
1
@Tridente2015 Krytykowac to tu potrafi paru userow, a koledze zapewne chodzilo o wyzywanie naszego zawodnika od paralitykow, zarty ze sztanga w tle itp. aby wylapac zielone w kolkach wzajemnej adoracji. Ani to smieszne, ani smaczne.
1
Minęła już prawie godzina i ani jednego zgryźliwego komentarza na temat Busquetsa...
1
@IronSanHybrid zniszczyles mnie tym filmikiem :)
2
Ostatnio na Rambli pojawił się jakiś "nowy Shiba", który wrzuca po trzy ciekawostki. Jeśli ktoś ma ochotę zapoznać się z nimi bez czekania to przesyłam link:
https://fajnepodroze.pl/100-ciekawostek-ze-swiata/
0
Macie literówkę: nie biurofaks lecz burofaks.
0
@draxidox wartosciowy post, dzieki
0
@Katalończyk 99 :)
0
@juliacicha Bedzie mozliwosc odtworzenia jesli komus czas nie pozwoli na sledzenie tlumaczenia na zywo?
0
I mieć jeszcze "swojego Cristiano", który będzie go motywował i dodatkowo napędzał.
0
@hazo428 Jak już nawiązujemy do filmów Kung-Fu to był raczej Styl Pijanego Człowieka ;)
0
@Zoker Pewnie dlatego, że większość tych okazji jest na jego słabszą czyli prawą nogę, woli więc dogrywać lewą w pole karne.
11
Nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Chcialem zobaczyc jak wyglada byk w czapeczce Mikolaja...
1
@Mario96w chetnie poczytam, prosze o oznaczenie. Czy o Slowackiej czesci tez planujesz?
7
@pax za głos rozsądku na tej stronie, tematy również poza piłkarskie oraz bardzo dobre felietony.
7
Edgar, niegdys jeden z moich ulubionych zawodnikow.
5
Messi najlepszy, MATS nie wiem dlaczego 4, nie zawinił przy golach, wyciągnął co było do wyciągnięcia, Dest i Alba co najmniej 1 w górę, Bussi w punkt - drugi najlepszy po Leo na boisku.
13
Jeden z lepszych tekstow jakie sie tu pojawily w ostatnich latach.
1
@catalanian09 Bo to ojciec Neymara jest, jemu zawsze prowizja się należy ;)
4
@slayer W przypadku ewentualnych kar, zbiórki wśród kibiców stałyby się codziennością ;)
0
@Laza Suarez u schyłku kariery u nas:
Nie trafiłby na pustaka
Nie koniecznie strzeliłby karnego
Nie zdążyłby do tej piłki
Pewnie za to strzeliłby przewrotką z połowy boiska...
Oczywiście z dystansem, ponieważ bardzo cenię Luisa za to co zrobił dla naszego klubu, ale ilość marnowanych przez niego dogodnych okazji bramkowych w ostatnim czasie była bardzo irytująca, nawet dla jego sympatyków.
0
@Doniu814 Jak mu tam?... Duńczyk :)
0
@Gitarkafcb Ależ z niego Waleczne Serce ;)
1
@kerouac bylem, potwierdzam ????