barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ślady del Bosque? No nie wiem, może spróbowałby jeszcze w klubowej, na repry ma jeszcze czas. Z drugiej strony techniczne "brazyliana" odpowiadałaby Pepowi najbardziej. Dużo łatwiej "przeszczepić" tiki-takę. Interesująco zapowiadałby się finał z Hiszpanią (Xavi, Iniesta) i Argentyną (Messi) ;) No i miałby oko na Neymara, więc miałby (po ewentualnym transferze) na niego oko :)
0
@natall11
No właśnie o tym piszę. Tak więc Ty też spróbuj grać. Na razie z tego co tutaj większość pisze wynika, że do Barcy biorą pierwszego lepszego z ulicy. Należy pamiętać, że zainteresowanie Barcy/Nike to jeszcze nie wszystko. Odsiew "piłkarskich plew" może nastąpić dosyć szybko.
0
To Wy kibice pracujecie na te zarobki. Przecież Nike zareklamuje i sprzeda Wam najnowsze "chodaki" przy pomocą Waszego najnowszego idola. Najwyraźniej to musi działać i się cholernie opłacać skoro takie firmy toczą bezustanne "wojny kontraktowe" z konkurentami (Adidas).
0
Z jednej strony zarobki (zwłaszcza w tak młodym wieku) mogą szokować, ale z drugiej gdy się nad tym bliżej zastanowić to:
1. Ilu z Was ma zbliżony talent do niego?
2. Na ile wyceniacie swoją prywatność (nie chodzi o jakieś durnowate fotki na fejsie tylko poddanie publicznej krytyce przez miliony osób, po każdym meczu, słowie, zachowaniu itd.)
3. Ile czasu jesteście w stanie poświęcić (lub poświęcacie) żeby rozwijać swój talent/potencjał?
4. Ilu z Was odmówiłoby Nike? Pamiętajmy, że kto płaci ten wymaga.
Itd. Pytania mnożą się jak króliki. Akurat fakt drastycznego ograniczenia spożycia napojów wyskokowych nie musi być tutaj najbardziej dokuczliwy. Zwyczajnie nie każdy lubi piwo/wódkę ;)
0
@Taths1
Strefa ojro od dłuższego czasu trzeszczy w szwach, więc z tą "konkretnością" bym nie przesadzał. Co innego gdyby płacili w złocie/srebrze. Prawdziwie twardy pieniądz (kruszcowy) a nie jakieś zadrukowane i podpisane przez biurokratę papierki (fiat money).
0
Cesc nieźle po chińsku
0
@Hen
jutrzejszy? przecież grają w niedzielę
0
U siebie grają w tym sezonie nadzwyczaj dobrze. Na 9 meczów (w różnych rozgrywkach) przegrali tylko z Realem (w znanych okolicznościach) i zremisowali z Atletico.
0
Będzie 5 dni po meczu ze Spartakiem, więc wystarczająco dużo na regenerację. Powinni powtórzyć pierwszą połowę z Moskwy i od drugiej mogą już się oszczędzać. Poźniej są trzy mecze pod rząd u siebie, na większym luzie i na podładowanie baterii przed końcówką roku.
0
I Barca Rijkard-Guardiola-Tito ;)
http://footballsgreatest.weebly.com/barcelona-2006.html
0
Na listę transferową Alexis, Villa, Cuenca. Kupić tego całego Neymara (zobaczymy co to za "jajko niespodzianka") na skrzydło ;)
0
Na każdą pozycję można znaleźć tuzin kandydatów:
http://footballsgreatest.weebly.com/index.html
0
Ciekawa stronka:
Tak grała Brazylia (4-2-4)
http://footballsgreatest.weebly.com/brazil-1958-62.html
Dream Team dla każdego:
http://footballsgreatest.weebly.com/dream-teams.html
0
Mam fryzurę na cebulę ;)
0
Ale faux pas. Przecież powinien dać Scorpiona222 na środkowego obrońcę xD
0
Tello ostatnio troszkę się wyrobił, więc nic dziwnego, że uaktywniła się kolejka z popytem na jego usługi. Potrafi pociągnąć akcję po skrzydle i złamać do środku z dokładnym dograniem, a jak trzeba potrafi zbiec do środka i uderzyć celnie zza pola karnego. Całkiem dobra opcja na przyszłość w grze z autobusami. A Cuenci nie chcą???
0
Z jednej strony życzymy Pepowi jak najlepiej, ale z drugiej jesteśmy ciekawi jak mu pójdzie bez La Masii i swego wiernego "taktycznego giermka" u boku ;)
0
@whatis
No tak, współczynnik fair-play w jednym szeregu z talentem i tytułami :D FIFA to biurokraci. Wiadomo, że piłkarze zdobywający tytuły są siłą rzeczy dłużej na "świeczniku" w danym sezonie, ale... i tak TELENTEM I REKORDAMI INDYWIDUALNYMI bije ich wszystkich na głowę taki JEDEN GOLEADOR. Falcao miał dobry start w La Liga w tym sezonie (ale i tak byli od niego lepsi), Iniesta sam nie wygrał ME, ostatnio za dużo nie grał, nie pamiętam (poza kilkoma "magicznymi kółkami") kiedy ostatnio strzelił jakąś bramkę, Casillas nie ma za dużo do roboty dzięki ofensywnie grającym zespołom w których występuje, a i tak puścił kilka baboli z rzutów wolnych pod koniec zeszłego sezonu. A Leon? Leon pobił rekord Ligi, rekord Pelego i zmierza po rekord Mullera. I nie są to rekordy tego tygodnia, miesiąca, roku tylko rekordy... WSZECHCZASÓW!!!
0
I rekordy!
0
Leon jest zawodowiec. Sprząta puchary i nagrody.
0
15 baniek dla Leona ma być i git :)
0
Piłkarz nie rodzi się z wypaloną pozycją boiskową na tyłku. Zdaje się, że niektórzy nie mogą pojąć tego, że można grać na kilku. Skoro ktoś gra przez większość sezonu w określonej formacji to naturalnie za grę głównie w niej będzie oceniany, nawet gdyby miał predyspozycje do bycia najlepszym bramkarzem i napastnikiem jednocześnie.
0
@mleko79
Pokazywanie przykładu boiskowej brutalności jest namawianiem do agresji wśród kibiców? Hahaha. Może jeszcze powinni pochwalać takie zachowania? Zmień tabletki.
0
@Scorpion222
Jakim cudem "prezes banku + sekretarka" to zbliżona kompetencjami relacja z układem "trener + asystent trenera"? Z jakichś sobie wiadomych powodów nie przepadasz za Tito (nie słucha się rad forumowego ekspierda? może wie więcej i lepiej). Musisz dostawać skrętu kiszek na samą myśl, że zanotował najlepszy start w historii. Rzecz jasna do decydującej o pucharach fazy droga jeszcze daleka, ale na razie radzi sobie lepiej niż przysłowiowa "sekretarka" (kilka razy dokonał zmian, które pozwoliły wywieźć 3 pkt, Pep miał z tym większy problem). Magiczna Barca Pepa też pod koniec zaczynała się zacinać. Po prostu rywale wiedzą więcej jak przeciwstawiać się naszemu sposobowi gry i robią to bardziej konsekwentnie. Zresztą przyczyną słabszych występów są też liczne w tym roku kontuzje. Pep niczego ważnego nie wygrał w ostatnim sezonie głównie przez nie. Tito też musi się z tym borykać, zwłaszcza w formacji obronnej. W "odpowiednim" momencie (nie miał wyjścia) wprowadził do zespołu Bartrę który... i tak złapał mięśniową kontuzję, a przecież nie grał tyle co inni. Na szczęście Pique i Puyol są już do dyspozycji. Smęcisz tak jakby Pep nie "jechał" na Messim czy Inieście.
0
@whatis
Z Wikipedii...
"Złota piłka (fr: Ballon d'Or, ang: The Golden Ball) – coroczny plebiscyt piłkarski. Trofeum przyznawane jest dla piłkarza, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym."
Jakim cudem Falcao, Iniesta, Casillas zaprezentowali się lepiej od Messiego??? Mowa o umiejętnościach INDYWIDUALNYCH a nie sukcesach drużynowych.
0
0
Nie wiem jak te staty zostały dokładnie policzone, ale z tego wynika, że w La Liga Barca jest przed Realem
http://www.clasificacion-liga.com/fairplay.html
Wiadomo, że drużyny atakujące częściej są faulowane niż same faulują. Barca zawsze atakuje. Real broni się tylko z Barcą ;)
0
Papcio Wenger na pewno się ucieszy.
0
Xavi to taki nasz core-ruter. Przekazuje wszystkie "pakiety" między obrońcami i napastnikami. Backbone.
0
Bo reszta wywala na pałę, a nasz Victor lub czasami się kiwnąć xD