0

Zapomnieli o Songu? ;)

0

0

0

*zbędna redundancja ;)

0

Tak na marginesie. Pamiętam jak swego czasu ekscytowano się niejakim Martinem Palermo, a ten w jednym meczu (zdaje się Copa America) nie strzelił trzech karnych w jednym meczu (widziałem na własne oczy, w TV). Redaktor Wołek rwał resztki włosów z durnej łepetyny.

0

@AdrianM11

Pep coś wdrążył? Co, gdzie i jak głęboko?

0

Styl gry Neymara z jednej strony pasuje do stylu gry Barcy, a z drugiej nie. Neymar lubi posiadać piłkę tak jak Barca, ale nie lubi podawać piłki tak jak Barca xD

0

@konrado6

Nawet nie masz na czym czapki nosić i deszcz leje się do środka.

0

@Gaspar

bieŻąco

0

Jeśli rezerwy finansowe (o których pisano niedawno) zostały faktycznie zrobione na ten cel (kupno N-ki) to od strony finansowej katastrofy pewnie nie będzie. Wydatek szybko zwróci się z samych koszulek. Pytanie brzmi jednak czy N nie okaże się koniem trojańskim rozsadzającym dobrą atmosferę ekipy od środka. Zacznie się niezdrowa rywalizacja z Leonem (może nie od razu, ale po pewnym czasie, jak "kurczak" złapie nieco pierza) N zrobi się smutny jak CR7 itd.

0

@konrado6

Wystarczy ruszyć trochę głową, ale trzeba ją najpierw posiadać.

0

Nie wiem czy niektórzy wiedzą, ale Pedro ma w tym sezonie już 5 asyst (podobnie jak Iniesta i Messi). Tylko Cesc ma więcej (8). Więc z tą krytyką bym nie przesadzał ;) W końcu też coś strzeli. Tylko po prawej stronie ktoś (Alves?) musi dać mu wsparcie takie jakie daje po lewej Alba. Wszystkie bramki z Levante padły właśnie z tej strony. Nawet asysta Pedro była po zejściu do środka i zagraniu na lewo do Iniesty.

0

Po prostu jedni mają profesurę La Masii, a drudzy "tylko" licencjat ;)

IMHO jeśli nawet przeszli szkółkę w późniejszym okresie ale od tego czasu są niezmiennie związani z klubem i z pierwszą drużyną FCB, to należy ich liczyć jako naszych (np. Pedro 8, Puyol 17). W szkółce nauczyli się systemu Barcy i okazało się, że najlepiej (z dostępnych kandydatów) do niego pasują skoro przeszli na najwyższy szczebel.

0

Najtrudniej grać przeciwko "autobusom pancernym", czyli taki które objęły prowadzenie (lub mają korzystny wynik rywalizacji) i atakują/kontrują mniejszą liczbą zawodników co powoduje, że z kolei ciężko skontrować taki pojazd. Bronią się zaciekle, zwłaszcza bez jednego koła (czerwona).

1/ ENGLISH BUS:

A) 2009.05.06 - CHELSEA-BARCELONA

#Przed czerwoną kartką dla Abidala (w 66 min).
http://i50.tinypic.com/o5kk.jpg

#Po czerwonej kartce dla Abidala.
http://i47.tinypic.com/9urxb7.jpg

B) 2012.04.18 - CHELSEA-BARCELONA

#Blue Bus na prowadzeniu
http://i47.tinypic.com/1zyimuf.jpg

#Blue Bus z wynikiem dającym awans. Od 37 min w 10-tkę (Terry).
http://i46.tinypic.com/k6k9f.jpg

2/ ITALIAN BUS:

2010.04.28 - BARCELONA-INTER

#Tuż przed bramką na 1:0. Inter w 10-tkę od 28 min (Motta).
http://i47.tinypic.com/2mq448p.jpg

3/ RUSSIAN BUS:

2012.09.19 - BARCELONA-SPARTAK

#Na 2 min przed wyrównaniem.
http://i45.tinypic.com/1griax.jpg

#Wyrównanie - wrzutka Pedro.
http://i49.tinypic.com/nxke49.jpg

#Wyrównanie - asysta Tello.
http://i48.tinypic.com/2z8p3c9.jpg

#Na chwilę przed objęciem prowadzenia - Xavi.
http://i46.tinypic.com/2moqngg.jpg

#Objęcie prowadzenia - wrzutka Pedro.
http://i47.tinypic.com/2nv875w.jpg

#Objęcie prowadzenia - asysta Sancheza.
http://i50.tinypic.com/rlb5i1.jpg

4/ SCOTTISCH BUS:

#Prowadzenie Celticu 1:0.
http://i48.tinypic.com/2uppzqd.jpg

#Prowadzenie Celticu 2:0.
http://i48.tinypic.com/345dcee.jpg

#Bramka kontaktowa po akcji ze skrzydła.
http://i47.tinypic.com/ba249.jpg

0

GMOCH MODE ON, GMOCH MODE OFF ;)

0


http://i47.tinypic.com/o8utcj.jpg
http://i50.tinypic.com/122ixdy.jpg
http://i46.tinypic.com/2lwpshw.jpg
http://i48.tinypic.com/a4aid3.jpg


Ci niebiescy (zaznaczeni na zielono) przy pierwszej bramce to nie wiem na co liczyli. Tylko ten na żółto "czytał grę" i wiedział co się święci :)

0

Iniesta rozegrał znakomity mecz, ale pojedyncza "jaskółka" (przynajmniej w tym sezonie) Złotej Piłki nie przynosi, a przynajmniej nie powinna (moim zdaniem). Oczywiście dochodzą do tego świetne występy w reprezentacji, ale i Messi w tym elemencie "rzemiosła piłkarskiego" wyraźnie się podciągnął. Tak czy inaczej to mimo wszystko Leon niezmiennie jest pewnym EGZEKUTOREM. Czyli tym który najczęściej bierze na siebie ciężar gry gdy reszcie nie idzie, a co za tym idzie najczęściej wyrównuje i przesądza stan rywalizacji. Messi ustawił poprzeczkę na takim poziomie, że jego dwie bramki w niemal [każdym/co drugim] meczu na nikim już nie robią większego wrażenia. Popatrzmy ile sytuacji/strzałów musi mieć taki Ronaldo by zdobyć jedną bramkę? Przecież na jego rekordy też pracują odpowiedni boiskowi asystenci. Jesteśmy świeżo po świetnym występie Blaugrany przeciwko Levante, ale proponuję nabrać nieco dystansu i spojrzeć z szerszej perspektywy na dokonania zawodników (nie tylko w tej lidze i nie tylko w ostatniej dekadzie). Dla mnie wręczenie (zwłaszcza gdy padnie rekord Mullera) Złotej Piłki komuś innemu niż "kosmicie" będzie naprawdę sporą niespodzianką. No ale jak to w głosowaniach, różnie być może. Może być tak, że w sezonie w którym nie był on 100% kandydatem do tego trofeum akurat je zdobył, natomiast obecnie zostanie przyznane komuś innemu np. Inieście ;)

0

0

HEHEHE Victor też dołożył cegiełkę w defensywie ;)

0

Zabawa musiała się tak skończyć ;) Victor liczymy na Ciebie ;)

0

W Madrycie przygruntowe przymrozki...

0

Puyol się nie ceregieli :)

0

Autobus się rozkraczył!!! ;)

0

3:0 :) Zgodnie z planem :)

0

Jeszcze jedna! :)

0

Autobus KAPUT! Do skrzydła i do środka! Andres rulezzz ;)

0

HAHAHAHA 2:0!!! ZE SKRZYDŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jeszcze 2 :)))

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?