0

We wszystkich rozgrywkach 2012 roku:

"słaby pomocnik" Xavi - 12 bramek
"magiczny pomocnik" Iniesta - 8 bramek

0

@Wojtas6

A sprawdzałeś to założenie w praktyce? xD

0

@Ledsbourne

"Raczej" proszę całym zdaniem. Od kiedy to księża układają słowniki?

0

NTR dla Sfinksa.

0

Ciekawe czy jak Pep przejdzie do ManC to Alex w dalszym ciągu będzie tak zafascynowany ;)))

0

@bdz_

Zapalenia Płuc? OMG.

0

@JacekM

Oczywiście, że mojego, w końcu sam to piszę, w odróżnieniu od ciebie. Twój jest drugą pochodną. Potrafi już tylko obsługiwać CTRL+C, CTRL+V.

0

@Ledsbourne

Jednak słowniki uparcie twierdzą co innego niż "oświecony" lud:

http://pl.wiktionary.org/wiki/b%C4%99kart

0

0

@D1OS

Chłopie to czy komuś przeszkadza czy nie, czy takie jest zdanie większości czy też mniejszości nie ma KOMPLETNIE NIC do rzeczy. Znaczenia słów póki co nie zależą od czyjegoś widzimisię. Bękart to bękart, nie wnikam w to czy jeszcze komuś (np. poza mną) to przeszkadza czy nie. Mam to gdzieś. Stwierdzam suchy fakt.

0

0

@zombie

Z prowokatorami już tak jest. Weź poprawkę na to kto zaczyna rzucać "epitetami" i złośliwymi uwagami gdy mu argumentów brakuje. Nie można im odpuszczać ;) Z mojej strony to tylko szczypta ironii, która wyskakuje z krzaków, gryzie fanbojów Wielkiego Dona w tyłek a oni nawet tego nie potrafią zauważyć.

0

0

@D1OS

Czy to coś zmienia "że decydują" w tym co napisałem?

"Jeżeli prawda nam nie odpowiada, to tym gorzej dla prawdy..."?

0

@ziolek1772

I coś się w kwestii nazewnictwa od tamtego czasu zmieniło?

Taaa, XXI wiek, lesby i pedały na ślubnym kobiercu, "postępy postępu" xD

0

...i 3 asysty Fabsa + 1 Xaviego

Iniesta tylko 1... żółta kartka za atak od tyłu w nogi przeciwnika

0

0

1. Messi
2. CR7
3. Xavi
4. Falcao
5. Iniesta

0

A kiedy ślub? Bo niestety (przykro to mówić) Thiago to bękart.

0

Depo vs Messi 4:5

3 bramki + 1 asysta

0

1. Messi
2. CR7
3. Xavi

0

@piotrekonDon

Co tam sapiesz konDonie?

0

@Ciuus

W odniesieniu do Messiego Iniestę zmienić BARDZO ŁATWO. W drugą stronę to nie działa. Co doskonale pokazuje obecny sezon i końcówka poprzedniego.
Messi ma tyle samo asyst co Wielki Don, o bramkach szkoda mówić, żeby Wielkiego Dona nie ośmieszać i was fanboje Wielkiego Dona.

PS zdecyduj się "tępa" czy "tempo"

0

...a w zasadzie >>

0

KOSMITA > MAGIK :)

0

a kamcio23 plecie

0

Cetenaccio nie może tracić 4 siat w finale.

0

Di Matteo? Ślepej kurze i przy szczęścia furze. Czy The Bus wyjdzie z grupy LM? Nie wszystko zależy od Benito.

Prandelli? 4:0 i po zawodach.

0

tiki-taka vs kontra-bus 2:1

0

Miejmy nadzieję, że ta "bomba" w końcu eksploduje dla dobra zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?