barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej błąd sędziego.
0
Ścierwo nie ścierwo moim zdaniem też samobój.
0
@KonioFCB
To wiadomo od początku rozgrywek xD
0
@lechu55
Ale jak to się mierzy? Na oko?
0
Jak to czytałem http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=42353 przed meczem Barcy to jeszcze wstążki nie było.
RIP
0
@messiout
I ma więcej bramek z karnych niż CR7.
0
*derbach
0
Z tym di Stefano to dość symbolicznie, akurat po wygranych derby Madrytu.
0
@Baroo
RIP
0
@fanfary
Nie ma po czym padać. Tam trzeba się odwrócić i dać w papę temu który zaczepia chłopaka i najgłośniej drze japę :)))
0
Po prostu Ozil za mocno wiąże gumkę we włosach.
0
@Paweł M.
I pogryzie się w plecy.
0
Przecież to ja, Wielki Ronaldo, co on sobie wyobraża ten Słupek, że staje mi na drodze!
0
Po meczu słupek zostanie wycięty.
0
Krysia po słupku (kto trafia w słupek?) wyrzuciła z siebie tradycyjny krzyk rozpaczy xD
0
Tu nie ma czego zamykać. Atletico niczego nie otworzyło.
0
W końcu 3 lokata to też awans do LM ;)
0
Do przewidzenia, po zawodach :)
0
Hahaha taniec połamaniec, nóżeczka, nóżeczka... gdzie jest piłeczka
0
Aż się prosi tak 1:1 na koniec ;)
0
Mamed połamał jakiegoś "anorektyka" :D
0
Za to powinna być czerwona ;)
0
Mamed dobry na jakieś lokalne KSW. Za Wielką Wodą zebrałby łomot jak Fiodor Emelianienko.
0
@Tom30
Trener uważa inaczej. Czaisz? Tito Vilanova, taki gość, który jest trenerem FC Barcelony :)))
0
@Daniek15
To wróć za 2 minuty.
0
Moim zdaniem za ruch ręką Ramosa w kierunku Falcao powinna być żółta.
0
Jak na razie to Real prowadzi grę. Atletico nie stwarza z przodu, niczego dającego sensowne szanse na bramkę wyrównującą. Czekamy chyba na 2:0, albo jakiś stały fragment gry dla Atletico, ewentualnie błąd Realu.
0
@Xavi6:)
Maria Teresa Alonso
0
Messi przycelował prawą, koci taniec Pedro ;)
0
@1899barca
Byłem tam 2 razy. Za pierwszym starałem się podjąć merytoryczną dyskusję na temat boiskowych "dokonań" Zwierzaka i rzekomych symulacji po obu stornach. Tydzień przerwy. Za drugim starałem się wykazać wyższość Leona nad Krystianem. Przerwa do 2032 roku (z minutami!). I'll be back!