0

Aleeeeeeeeeeeee spartolił...

0

David Silva? Jakiś transfer w przerwie meczu?

0

Villa już wszystko dzisiaj popalił, teraz podaje do bramkarza xD

0

Pinto jaki rajd xD

0

Jest taki program "rzuć palenie z Barcą". Villę powinni zapisać.

0

Barca w eksperymentalnym składzie, w zasadzie tylko Puyol z podstawowego. Nic dziwnego, że na tle zgranej Benfiki gra się nie klei, tym bardziej, że oni grają "o życie" ;)

0

Jest dobrze, teraz gramy z wiatrem.

0

Pinto (ZM*)

*po pierwszej połowie

0

Jeszcze tylko Juve niech coś wciśnie i git.

0

David "spalam się" Villa xD

0

Vija Vija Zmarnowija wypaaaaaad...

0

Villa do zmiany bo to przegramy...

Dawać LAJONELA KINGA ;)

0

The Bus 1:0, ale w Doniecku 0:0

0

Pinto się nabroni więcej niż w kilku meczach CdR xD

0

Sprzedali mecz? xD Tyle, że chyba muszą strzelić w końcu swojaka, bo Benfica wyrzuci kasę w błoto xD

0

W sumie dla Realu chciałbym PSG. Byłoby wesoło jakby Mou musiał odszczekać to co pod ich adresem jeszcze niedawno wygadywał xD

0

Dla niektórych rozgrywki LM zaczęły się w zeszłym roku xD

0

@N2O

Tempo. BPL? Te mecze "walki", niekończące się dośrodkowania, irytujące reakcje gapiącego się na "spektakl" tłumu, prymitywna gra typu kopnij-biegnij itd. Jednym słowem przepotężna nuuuuda... Ale dobrze, że są też inne ligi, każdy ma to co lubi ;)

0

BTW, 4-3-3, 4-2-3-1, 4-4-2 itd. to formacje a nie taktyki ;)

0

@mikka2000

A jak napisałem? ;)

0

@Scorpion222

No właśnie xD

0

Jak na razie Barca może trafić na: Arsenal, Porto, Milan, Real na PSG, Malage, Schalke

Jeszcze się okaże, że lepiej było awansować z drugiego miejsca ;)

Zobaczymy na co postawi Juve i Bayern.

0

Ktoś powinien zadzwonić do Manciniego i mu podpowiedzieć, że 4-2-3-1 zmieniłoby oblicze jego drużyny o 180 stopni, sam na to nie wpadnie xD

0

0

@Scorpion222

Niczego Real nie rozniósł, zdecydował (po pościgu) przegrany po kontrze mecz na Camp Nou. Barcę rozniosły kontuzje i błędy kadrowe Pepa w decydującym trójmeczu oraz kombinowanie w niewłaściwym momencie z ustawieniem 3-4-3. Poprzednie trzy sezony grane 4-3-3 należały do Barcy (świadczy o tym chociażby liczba zdobytych trofeów). Chelsea to raczej 5-3-2. Przynajmniej z nami xD Messi nie strzelił karnego. Pech. Jakoś w tym sezonie ich formacja 4-2-3-1 na razie nie gromi w LM i w Lidze. A poważniej, przecież sama formacja nie gra. Dla Barcy najlepsza jest 4-3-3 (można grać szerzej, jest mniejszy dystans między skrajnymi liniami, łatwiejszy pressing przy odbiorze piłki zaraz po stracie itd.). Żadna z wymienionych drużyn nie dorównuje Barcie w grze pozycyjnej, z nami grają to co potrafią, czyli autobus i kontra. W pozostałych spotkaniach niech każdy gra to co mu wychodzi najlepiej. Sama formacja o niczym nie decyduje i zależnie od tego co dzieje się na boisku podlega modyfikacjom. Na poziomie reprezentacyjnym 4-2-3-1 stosują m.in. Hiszpania (Barca+Real), Holandia, Niemcy, Brazylia. Ale Barca to Barca :) Trójka Xavi, Iniesta/Cesc, Busquets może dzięki 4-3-3 grać blisko siebie i skutecznie uskuteczniać tiki-takę (posiadanie piłki wciąż mamy zdecydowanie większe, niezależnie od tego z jaką formacją po stronie przeciwnej gramy). Z przodu jest kosmita-goleador a po bokach szybcy skrzydłowi. W obronie w obu przypadkach stoi czwórka, której boki często podłączają się do ataku na skrzydłach (A/A - Alba/Alves).

4-2-3-1
http://i50.tinypic.com/w1ebn8.png
4-3-3
http://i50.tinypic.com/w1ebn8.png

0

Te 100 m to nie w 10 tylko w 11 sekund ;) Szybciej biegano już 100 lat temu, bez specjalnych muraw i butów xD

0

@Scorpion222

(ironia)
Nieogarnięta Malaga i nieogarnięta Valencia, czyli kluby które nie umieją grać w piłkę, wychodzą ze swoich grup w LM. Co więcej, nieogarnięte Betisy i Getafe potrafią uszczknąć punkty ogarniętej potędze z Madrytu, której ustawienie 4-2-3-1 powinniśmy naśladować. Na bank ślepy ten Tito na dwoje oczu. xD

PS1 Co do Villi pełna zgoda, co do Mascherano tylko połowiczna.
PS2 http://www.fcbarca.com/42740-kim-jest-jordi-roura.html

0

"Co będziemy dziś robić, mister?"

"Dokładnie to samo, co robimy każdego dnia, Puyi. Opanowywać świat!"

0

...a najlepiej z jednym remisem ;)

0

Espanyol i Malaga po przerwie świątecznej. Połowa sezonu bez porażki to byłoby coś. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?