barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aleeeeeeeeeeeee spartolił...
0
David Silva? Jakiś transfer w przerwie meczu?
0
Villa już wszystko dzisiaj popalił, teraz podaje do bramkarza xD
0
Pinto jaki rajd xD
0
Jest taki program "rzuć palenie z Barcą". Villę powinni zapisać.
0
Barca w eksperymentalnym składzie, w zasadzie tylko Puyol z podstawowego. Nic dziwnego, że na tle zgranej Benfiki gra się nie klei, tym bardziej, że oni grają "o życie" ;)
0
Jest dobrze, teraz gramy z wiatrem.
0
Pinto (ZM*)
*po pierwszej połowie
0
Jeszcze tylko Juve niech coś wciśnie i git.
0
David "spalam się" Villa xD
0
Vija Vija Zmarnowija wypaaaaaad...
0
Villa do zmiany bo to przegramy...
Dawać LAJONELA KINGA ;)
0
The Bus 1:0, ale w Doniecku 0:0
0
Pinto się nabroni więcej niż w kilku meczach CdR xD
0
Sprzedali mecz? xD Tyle, że chyba muszą strzelić w końcu swojaka, bo Benfica wyrzuci kasę w błoto xD
0
W sumie dla Realu chciałbym PSG. Byłoby wesoło jakby Mou musiał odszczekać to co pod ich adresem jeszcze niedawno wygadywał xD
0
Dla niektórych rozgrywki LM zaczęły się w zeszłym roku xD
0
@N2O
Tempo. BPL? Te mecze "walki", niekończące się dośrodkowania, irytujące reakcje gapiącego się na "spektakl" tłumu, prymitywna gra typu kopnij-biegnij itd. Jednym słowem przepotężna nuuuuda... Ale dobrze, że są też inne ligi, każdy ma to co lubi ;)
0
BTW, 4-3-3, 4-2-3-1, 4-4-2 itd. to formacje a nie taktyki ;)
0
@mikka2000
A jak napisałem? ;)
0
@Scorpion222
No właśnie xD
0
Jak na razie Barca może trafić na: Arsenal, Porto, Milan, Real na PSG, Malage, Schalke
Jeszcze się okaże, że lepiej było awansować z drugiego miejsca ;)
Zobaczymy na co postawi Juve i Bayern.
0
Ktoś powinien zadzwonić do Manciniego i mu podpowiedzieć, że 4-2-3-1 zmieniłoby oblicze jego drużyny o 180 stopni, sam na to nie wpadnie xD
0
Upsss... 4-2-3-1
http://i50.tinypic.com/10wqw5x.jpg
0
@Scorpion222
Niczego Real nie rozniósł, zdecydował (po pościgu) przegrany po kontrze mecz na Camp Nou. Barcę rozniosły kontuzje i błędy kadrowe Pepa w decydującym trójmeczu oraz kombinowanie w niewłaściwym momencie z ustawieniem 3-4-3. Poprzednie trzy sezony grane 4-3-3 należały do Barcy (świadczy o tym chociażby liczba zdobytych trofeów). Chelsea to raczej 5-3-2. Przynajmniej z nami xD Messi nie strzelił karnego. Pech. Jakoś w tym sezonie ich formacja 4-2-3-1 na razie nie gromi w LM i w Lidze. A poważniej, przecież sama formacja nie gra. Dla Barcy najlepsza jest 4-3-3 (można grać szerzej, jest mniejszy dystans między skrajnymi liniami, łatwiejszy pressing przy odbiorze piłki zaraz po stracie itd.). Żadna z wymienionych drużyn nie dorównuje Barcie w grze pozycyjnej, z nami grają to co potrafią, czyli autobus i kontra. W pozostałych spotkaniach niech każdy gra to co mu wychodzi najlepiej. Sama formacja o niczym nie decyduje i zależnie od tego co dzieje się na boisku podlega modyfikacjom. Na poziomie reprezentacyjnym 4-2-3-1 stosują m.in. Hiszpania (Barca+Real), Holandia, Niemcy, Brazylia. Ale Barca to Barca :) Trójka Xavi, Iniesta/Cesc, Busquets może dzięki 4-3-3 grać blisko siebie i skutecznie uskuteczniać tiki-takę (posiadanie piłki wciąż mamy zdecydowanie większe, niezależnie od tego z jaką formacją po stronie przeciwnej gramy). Z przodu jest kosmita-goleador a po bokach szybcy skrzydłowi. W obronie w obu przypadkach stoi czwórka, której boki często podłączają się do ataku na skrzydłach (A/A - Alba/Alves).
4-2-3-1
http://i50.tinypic.com/w1ebn8.png
4-3-3
http://i50.tinypic.com/w1ebn8.png
0
Te 100 m to nie w 10 tylko w 11 sekund ;) Szybciej biegano już 100 lat temu, bez specjalnych muraw i butów xD
0
@Scorpion222
(ironia)
Nieogarnięta Malaga i nieogarnięta Valencia, czyli kluby które nie umieją grać w piłkę, wychodzą ze swoich grup w LM. Co więcej, nieogarnięte Betisy i Getafe potrafią uszczknąć punkty ogarniętej potędze z Madrytu, której ustawienie 4-2-3-1 powinniśmy naśladować. Na bank ślepy ten Tito na dwoje oczu. xD
PS1 Co do Villi pełna zgoda, co do Mascherano tylko połowiczna.
PS2 http://www.fcbarca.com/42740-kim-jest-jordi-roura.html
0
"Co będziemy dziś robić, mister?"
"Dokładnie to samo, co robimy każdego dnia, Puyi. Opanowywać świat!"
0
...a najlepiej z jednym remisem ;)
0
Espanyol i Malaga po przerwie świątecznej. Połowa sezonu bez porażki to byłoby coś. ;)