0

VeB!!!

0

@Batys

Tzw. torpeda naprowadzana xD

0

Łapy precz od Pedro. Poprzednio zagrał świetnie dzisiaj podobnie jak kilku innych nieco gorzej... a może to Betis wypluwał płuca?

0

Tu widać dobrze. Te 6 ostatnich dubletów.

http://pl.soccerway.com/players/lionel-andres-messi/119/

Z reguły trzeba przecież wyrównać i wyjść na prowadzenie ;)

0

@El Plutinho

Odpocznie. Jeśli będą to 3 tygodnie to wypada koniec grudnia. Jeśli 4 to akurat na mecz z Espanoylem po Nowym Roku. Zostało Atletico u siebie i wyjazd do Valladolid, z Cordobą raczej nie powinno być większych problemów.

0

@Maciek

Tak, przeniesiono rewanż z Cordobą.

0

@kuz

Z drugiej strony w obronę wchodziło się kiedyś jak w masło, nie to co dzisiejszy pressing.

0

Emocjonujący mecz. Dobrze, że Messi ustrzelił rekord. Teraz zejdzie parcie z tej "obsesji" a może coś uda się jeszcze wyśrubować, żeby przez co najmniej następne 40 lat nie było za "łatwo" ;)

0

@gutek321

Ależ zdecydowana. To dwie różne klasyfikacje: oficjalna ligowa i ich własna. Nic się tu nie zmieniło i nie zmieni ;)

0

"2012.12.09, godz. 23:42, bronek88
za tydzień Real pewne 3 pkt ale za 2 tygodnie....:) Malaga i wasze ulubione słowo "wyjazd":)"

:)

0

"2012.12.09, godz. 22:59, kardynał
Teraz zlezą się FC Karaluchy bo Barça utrzymała (cudem) wynik."

:DDD

0

@rademenes

Jak tak dalej pójdzie to jedynkę trzeba będzie naszyć z przodu.

0

Z RM.pl ktoś od nas:

"2012.12.09, godz. 23:16, kepel25Messi , Falcao ................ a potem najlepszy oiłkarz swiata..... hahahah"

:)

0

@jamican10

Na jakiej ławie? Przecież ostatnio grał w CdR i LM.

0

Betis-Real 1:0
Betis-Barcelona 1:2

:)

0

@kantyman

Dlaczego? Może siebie warci xD

0

Najlepszy na boisku...

MESSI
MESSI
MESSI

0

3 punkty madryckie PUTKI są naaaaasze!!!!!!!!! :D

0

Thiago chciał zostać bohaterem i... wszyscy widzieli.

0

Messi w murze dał radę ;)

0

Po co na siłę? Wystarczyło delikatnie.

0

Mógł jeszcze pociągnąć w pole karne.

0

Pedro gra dzisiaj dużo za wolno.

0

Betis podkręcił tempo, ale chyba zaraz spuchną ;)

0

1. Powinna być czerwona.
2. Valdes miał wyjątkowo trudną piłkę, taką, którą nie wiadomo czy łapać czy wybijać. Skończyło się szczęśliwie.

0

Betis będzie musiał jeszcze bardziej się odkryć. Uważnie po przerwie i przycisnąć dziadów (ze 2 brameczki jeszcze) ;)

0

Kosmita szybko się uwinął ;)

0

REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?