barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VeB!!!
0
@Batys
Tzw. torpeda naprowadzana xD
0
Łapy precz od Pedro. Poprzednio zagrał świetnie dzisiaj podobnie jak kilku innych nieco gorzej... a może to Betis wypluwał płuca?
0
Tu widać dobrze. Te 6 ostatnich dubletów.
http://pl.soccerway.com/players/lionel-andres-messi/119/
Z reguły trzeba przecież wyrównać i wyjść na prowadzenie ;)
0
@El Plutinho
Odpocznie. Jeśli będą to 3 tygodnie to wypada koniec grudnia. Jeśli 4 to akurat na mecz z Espanoylem po Nowym Roku. Zostało Atletico u siebie i wyjazd do Valladolid, z Cordobą raczej nie powinno być większych problemów.
0
@Maciek
Tak, przeniesiono rewanż z Cordobą.
0
@kuz
Z drugiej strony w obronę wchodziło się kiedyś jak w masło, nie to co dzisiejszy pressing.
0
Emocjonujący mecz. Dobrze, że Messi ustrzelił rekord. Teraz zejdzie parcie z tej "obsesji" a może coś uda się jeszcze wyśrubować, żeby przez co najmniej następne 40 lat nie było za "łatwo" ;)
0
@gutek321
Ależ zdecydowana. To dwie różne klasyfikacje: oficjalna ligowa i ich własna. Nic się tu nie zmieniło i nie zmieni ;)
0
"2012.12.09, godz. 23:42, bronek88
za tydzień Real pewne 3 pkt ale za 2 tygodnie....:) Malaga i wasze ulubione słowo "wyjazd":)"
:)
0
http://www.marca.com/estadisticas/futbol/primera/2012_13/ranking.html
0
http://www.lfp.es/Estadisticas/EstadisticasJugadores.aspx
0
"2012.12.09, godz. 22:59, kardynał
Teraz zlezą się FC Karaluchy bo Barça utrzymała (cudem) wynik."
:DDD
0
@rademenes
Jak tak dalej pójdzie to jedynkę trzeba będzie naszyć z przodu.
0
Z RM.pl ktoś od nas:
"2012.12.09, godz. 23:16, kepel25Messi , Falcao ................ a potem najlepszy oiłkarz swiata..... hahahah"
:)
0
@jamican10
Na jakiej ławie? Przecież ostatnio grał w CdR i LM.
0
Betis-Real 1:0
Betis-Barcelona 1:2
:)
0
@kantyman
Dlaczego? Może siebie warci xD
0
Najlepszy na boisku...
MESSI
MESSI
MESSI
0
3 punkty madryckie PUTKI są naaaaasze!!!!!!!!! :D
0
Thiago chciał zostać bohaterem i... wszyscy widzieli.
0
Messi w murze dał radę ;)
0
Po co na siłę? Wystarczyło delikatnie.
0
Mógł jeszcze pociągnąć w pole karne.
0
Pedro gra dzisiaj dużo za wolno.
0
Betis podkręcił tempo, ale chyba zaraz spuchną ;)
0
1. Powinna być czerwona.
2. Valdes miał wyjątkowo trudną piłkę, taką, którą nie wiadomo czy łapać czy wybijać. Skończyło się szczęśliwie.
0
Betis będzie musiał jeszcze bardziej się odkryć. Uważnie po przerwie i przycisnąć dziadów (ze 2 brameczki jeszcze) ;)
0
Kosmita szybko się uwinął ;)
0
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!