0

Skoro Sanchez ze zmiennymi mógł wynieść nawet coś ~37,5 mln to 40-50 za "Kurczaka" nie wydaje się być kwotą specjalnie przesadzoną.

0

@zinedinezidane

A po jakiego grzyba? Może jeszcze w Argentynie? xD

0

@Marko121

Niewinnie posądzony też ma prawo przedstawić swoją wersję wydarzeń. Milczenie może oznaczać zgodę. Winę trzeba co prawda udowodnić, ale wyjaśnienie sytuacji/sprawy zaczyna się od wysłuchania racji obu stron.

0

@10Messini

1. Asysty: Fabregas (9), Iniesta (8)
2. Bramki: Fabregas (5), Iniesta (1)
3. Czas na boisku: Fabregas (1008 min), Iniesta (742 min) (266 mniej)
4. Klasyfikacja kanadyjska: Fabregas 14/10=1,4 pkt. na 100 minut gry, Iniesta 9/7,5=1,2 pkt.

:)

0

Cristiano "za drogi" Ronaldo :)

0

@Jacek B

Chyba od rewanżu z Celticem w nich śmiga.

http://www.prodirectsoccer.com/lists/adidas-football-boots-speed.aspx

0

@patrolinho91

ERRATA:

1. Messi (najlepszy piłkarz 2012 roku)
2. Iniesta (najlepszy piłkarz ME2012 roku)
3. Najlepszy piłkarz nie z Barcelony w 2012 roku i nienajlepszy piłkarz ME2012 roku.

:)

0

@Sniker280

Znowu przytył?

0

Ole: "Messico 86"

:)

0

@Snikers280

Może przedstaw się od razu, że jesteś sfrustrowanym fanbojem Wielkiego Dona. To zdaje się wiele nam wyjaśni :)

0

Fanboje Dona w natarciu. Złotą Piłkę Wielki Don zobaczy jak sobie kupi w markecie i pomaluje farbkami xD

0

@Snikers280

1. "Chodzi ci o Thomasa Mullera pustaku,a to jest Gerd Muller"

To twoja twórczość pajacyku?

2. "za Rok może dwa napewno będą pobite."

Pisze się "na pewno" analfabeto!

0

@zdf

"Fabregas wpisuje sie w marazm intelektualny znakomitej wiekszosci pilkarzy Barcelony"

Zaraz po tym jak ty pajacu dostaniesz go za to co wyplułeś z siebie powyżej?

0

@dv_7

169 (Leo) a 176 (Gerd) to niezupełnie "jak". Aczkolwiek obaj do wielkoludów się nie zaliczali.

0

@konrado6

Pelego pajacu, Pelego. Już sam się gubisz w tym co wypisujesz.

EOT

0

Hahahaha...

Zdaniem oberPAJACA konrado6 Daei > Pele bo nastrzelał bramek dla repry Iranu. Za taki SPAM to z miejsca bezterminowy ban. Za bezczelną, chamską głupotę xD

0

@konrado6

Pisałem ci już pajacu niżej kto był trenerem Albicelestes (jakie miał osiągnięcia/doświadczenie na tym polu wcześniej?). Oficjalnie był to "boski Diego", prywatnie zaawansowany ćpun niesiony przez naród wiarą w jego opatrznościową misję. Skończyło się tak jak musiało. Teraz mamy 2012 rok i Leona z 12 bramkami na koncie oraz pierwszym miejscem w eliminacjach Ameryki Płd po 9 spotkaniach.

0

@konrado6

A ile grał dla Herthy pajacu?

0

@v3go

Przy obecnej formie reprezentacyjnej jakieś 2 lata ;)

0

...w piątym też nie zagrał ani minuty.

0

A ja bym chciał... a zresztą xD

0

@konrado6

W 2006 Messi nie był w ogóle podstawowym zawodnikiem. W pierwszym meczu w ogóle nie zagrał, w drugim 15 minut (bramka), w trzecim zmieniony w 70 minucie, w czwartym wszedł w 84 minucie. Takie masz pojęcie o tym co wypisujesz pajacu.

A Krysia ile szczeliła na miszczostfach? 2?

Jedną zdaje się Iranowi, niewątpliwej potędze piłkarskiej (z karnego oczywiście xD) Drugą jeszcze większej potędze piłkarskiej jaką jest Korea Północna ("decydująca" bramka na 7:0 xD)

0

Dla Herthy jeszcze "lepiej". 6 w... 59 xD Normalnie "Bramkowy POTWÓR"

0

W Bayernie ten "goleador" (Daei) ustrzelił 6(!!!) bramek w 23 meczach. Tyle co Leo w trzech listopadowych meczach La Liga pod rząd xD Tyle "konradku z szóstką na końcu" warte są te twoje tabelki bez właściwego komentarza ;)

0

Jak Leona ominą kontuzje to wskoczy i do 10-tki strzelców w reprezentacjach (ma już 31 bramek na koncie). Wyżej może być trudno bo jak napisano już niżej kiedyś strzelało się łatwiej i dysproporcje poziomuów między drużynami narodowymi zdarzały się większe. Ten przypadek to już w ogóle science-fiction

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ali_Daei

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie stawia tego grajka wyżej niż Pele czy Puskasa, że o Ronaldo, Romario i innych nie wspomnę xD Przy wymienianiu liczb ZAWSZE trzeba uwzględniać kontekst w jakich powstały.

0

@konrado6

Liga Mistrzów poziomem stoi wyżej niż Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Można poprosić staty z tej działki?

0

@konrado6

Jak się ma byłego (?) ćpuna za trenera do ciężko z taką ekipą zdziałać coś większego. W tym sezonie Leo strzela dla Albicelestes (12 bramek w 9 meczach). Zobaczymy jak im pójdzie na MŚ w Brazylii.

http://pl.soccerway.com/international/south-america/wc-qualifying-south-america/2014-brazil/1st-round/

0

@konrado6

A te sztaby i programy świadczą tylko o tym, że jest właśnie trudniej. Zresztą Gmoch i bez kompa rysował swoje kreski.

0

...Boniek dodał też, że dzisiejsze boiska są chyba za małe dla 11 graczy xD Jednego można by wycofać, żeby zrobiło się więcej miejsca do gry ;)

0

@konrado6

Naprawdę sądzisz, że Leo pakuje sobie do głowy te wszystkie informacje o każdym zawodniku? O naiwności... "jego procesor" nie ma czasu na wczytywanie takich danych i analizowanie podczas akcji, wystarczy mu to co widzi na boisku ;) Dzisiejsze przygotowanie fizyczne jest o niebo wyższe niż kiedyś, gra się presingiem na całym boisku. Nawet w takiej gierce jak FIFA zostało to ładnie ujęte, kiedyś grano nawet 5 napastnikami z przodu (tryb legendy?). Boniek kiedyś powiedział, że dzisiejsza piłka to co innego niż kiedyś. Wtedy kryło się na radar (warto zerknąć na dośrodkowania na główkę Gerda gdy strzelał swoje bramki, skrzydłowego rzadko kto blokował) a dzisiaj gra się z obrońcą lub dwoma na plecach, stawia się autobusy, gra się duuużo szybciej itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?