barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Rywal niby łatwy, ale wygrać trzeba" :)
0
Celta zaczyna się bawić... oby nie przesadzili ;)
0
CR7 blokowany dzisiaj jak junior.
0
@karci0
O! Wystarczy chwilę pomyśleć. Nawet jeśli nie odpadną (tj. odrobią straty u siebie) będą musieli spinać 4 litery i Mou znowu ponarzeka na kalendarz ;)
0
Narzekacie na nasz mecz, ale RM naprawdę gra jak na razie DNO z przerwami na WODOROSTY i od czasu do czasu szorowanie po MULE.
0
Celtowie są po prostu szybsi xD
0
gooooooooooooooollll
0
Hahaha Arbeloa kiks roku xD
0
@hazardzista30
Zdaje się, że to "JEDYNE" wsparcie nie grało dzisiaj.
0
Po pierwszej połowie RM utrzymuje na wyjeździe korzystny wynik 0:0
0
Uuuuuu znowu pelota blisko bramki RM
0
Ajajaj pelota blisko bramki RM
0
CR7, precyzyjne, mocne podanie... do bramkarza ;)
0
Benzyna kontuzja? ualala, Kalekoń za niego
0
Ale leje...
0
@Snikers280
Pewnie jak grali między sobą na treningu.
0
A co u Madryli, 1/4 meczu i...
Atletico-Getafe 1:0
Celta-RM 0:0
0
Villa powinien dostać jakiegoś punkciora za zdjęcie tego kibica za bramką xD
0
@Eric_Abidal_22
nawet jakby ironia wyskoczyła z krzaków i ugryzła cię w tyłek to byś tego nie zauważył PAJACU xD
0
najgorsze, że Messi nam się zablokował, ciągle tylko dwie, dwie i dwie
0
szkoda, że nie ma trzeciej, ale i tak chyba po zawodach
0
@Batys
Villa trochę wybijał.
0
@hazardzista30
i dla pewności okleić jeszcze tymi styropianowymi kulkami
0
@10Ronaldinho10
Moim zdaniem zakłada jeszcze lepiej xD
0
aj było blisko na 3 ;)
0
@Matik1
jest zależna od tego, który w danej chwili robi to NAJLEPIEJ na świecie, skoro działa to po co zmieniać?
0
z Leonem to wygląda tak...
wy mi podajta (wszystko jedno który), a o resztę się nie bójta xD
0
Villa jaki rajd hahahahahaha i out
0
znowu Leon posprzątał ten bajzel xD
0
Leon jak saper, MYLI SIĘ TYLKO RAZ!!!