0

"Rywal niby łatwy, ale wygrać trzeba" :)

0

Celta zaczyna się bawić... oby nie przesadzili ;)

0

CR7 blokowany dzisiaj jak junior.

0

@karci0

O! Wystarczy chwilę pomyśleć. Nawet jeśli nie odpadną (tj. odrobią straty u siebie) będą musieli spinać 4 litery i Mou znowu ponarzeka na kalendarz ;)

0

Narzekacie na nasz mecz, ale RM naprawdę gra jak na razie DNO z przerwami na WODOROSTY i od czasu do czasu szorowanie po MULE.

0

Celtowie są po prostu szybsi xD

0

gooooooooooooooollll

0

Hahaha Arbeloa kiks roku xD

0

@hazardzista30

Zdaje się, że to "JEDYNE" wsparcie nie grało dzisiaj.

0

Po pierwszej połowie RM utrzymuje na wyjeździe korzystny wynik 0:0

0

Uuuuuu znowu pelota blisko bramki RM

0

Ajajaj pelota blisko bramki RM

0

CR7, precyzyjne, mocne podanie... do bramkarza ;)

0

Benzyna kontuzja? ualala, Kalekoń za niego

0

Ale leje...

0

@Snikers280

Pewnie jak grali między sobą na treningu.

0

A co u Madryli, 1/4 meczu i...

Atletico-Getafe 1:0
Celta-RM 0:0

0

Villa powinien dostać jakiegoś punkciora za zdjęcie tego kibica za bramką xD

0

@Eric_Abidal_22

nawet jakby ironia wyskoczyła z krzaków i ugryzła cię w tyłek to byś tego nie zauważył PAJACU xD

0

najgorsze, że Messi nam się zablokował, ciągle tylko dwie, dwie i dwie

0

szkoda, że nie ma trzeciej, ale i tak chyba po zawodach

0

@Batys

Villa trochę wybijał.

0

@hazardzista30

i dla pewności okleić jeszcze tymi styropianowymi kulkami

0

@10Ronaldinho10

Moim zdaniem zakłada jeszcze lepiej xD

0

aj było blisko na 3 ;)

0

@Matik1

jest zależna od tego, który w danej chwili robi to NAJLEPIEJ na świecie, skoro działa to po co zmieniać?

0

z Leonem to wygląda tak...

wy mi podajta (wszystko jedno który), a o resztę się nie bójta xD

0

Villa jaki rajd hahahahahaha i out

0

znowu Leon posprzątał ten bajzel xD

0

Leon jak saper, MYLI SIĘ TYLKO RAZ!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?