barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jaką motywację do strzelenia dwóch bramek CORDOBIE miał Messi???????????
0
Mecz z Sevillą był... we wrześniu. Wtedy ze stanu 2:0 na 2:2 mecz wyciągnął Fabregas, dwoma bramkami. Villa wszedł za obrońcę i po 15 minutach strzelił w doliczonym czasie gry.
0
@Shadow_Man
Tyle, że przy takim ustawieniu Leon jest z przodu sam... Nie da rady za każdym razem dryblować połowę zespołu przeciwnika. Potrzebuje dogrywających skrzydłowych i rozciągających grę (z opcją zagrania do nich).
0
Przecież to są składy przewidywane przez Sport i MD, a nie jedenastka Tito na dzisiejszy mecz.
0
Te nowe "cichobiegi" w barwach Atletico :)
0
Drugi niezaprzeczalny fakt: Słabe Corinthians może powtórzyć swój sukces w kolejnym sezonie, Mocna Chelsea niestety nie.
0
Słabe Swansea City - Mocna Chelsea 1:1
:)
0
Tylko ten sezon...
Mocna Chelsea - Słaby ManC 2:3
Mocna Chelsea - Słabe Atletico 1:4
Słabe Queens Park Rangers - Mocna Chelsea 0:0
Mocna Chelsea - Słaby Juventus 2:2
Słaby Szachtar - Mocna Chelsea 2:1
Mocna Chelsea - Słaby ManU 2:3
Mocna Chelsea - Słaby Liverpool 1:1
Słaby West Bromwich Albion - Mocna Chelsea 2:1
Słaby Juventus - Mocna Chelsea 3:0
Mocna Chelsea - Mocny ManC 0:0
Mocna Chelsea - Słabe Fulham 0:0
Słaby West Ham United - Mocna Chelsea 3:1
:)))
0
"To przez ciebie nie gram?"
0
Fanboje DV ciągle żyją jakąś odległą historią :)
0
Słabe Corinthians - Mocna Chelsea 1:0
xD
0
Zostało już poprawione. Tylko czemu zniknął komentarz niejakiego "gregu", który od tym oznajmiał? Bez niego komentarze, które zwracają uwagę na tę pomyłkę wyglądają na nieuzasadnione. Niech SZANOWNA REDAKCJA (w tym autor newsa) się tak więcej nie bawią. To źle o nich świadczy.
0
@kartur5
To sobowtór.
0
@Visca El Barca...
Ale on nie o tym. W składach Sportu i MD jest Villa, w rezerwach też Villa. Nie chodzi o kropkę w zdaniu.
0
dzisiaj są "korespondencyjne derby":
Real-Espanyol [1]=85% [x]=11% [2]=4%
Barcelona-Atletico [1]=72% [x]=18% [2]=10%
szanse z expekt.com
0
Wielka szkoda. Dla mnie PL to strata czasu.
0
paw pawiem, rozchodzi się także o to czy faktycznie był największy xD
0
Czyli podsumowując...
sugerujesz coś wyssanego z własnego palucha w dodatku w dość obsceniczny sposób, a następnie bezczelnie robisz wykład z kultury wypowiedzi xD żeby nazwać kogoś PAJACEM lub podobnie trzeba mieć jakieś podstawy, w tym przypadku zaistniały całkiem solidne xD
0
I...
"pewnie połowa z was nie widziała go na żywo w akcji - nawet wtedy pewnie nie kibicowaliście dla Barcelony (w tym ja, wtedy nawet nie interesowałem się futbolem)"
skąd to przypuszczenie o POŁOWIE i SĄDZENIE po sobie co do kibicowania??? i jak nie nazywać takiego kogoś PAJACEM?
0
pisząc...
"Ludzie opamiętajcie się.. Spuszczacie się na nim..."
PAJACU
0
trafił czy nie trafił? xD
0
Złodziej krzyczy: "Łapcie złodzieja!!!" xDDD
0
@CzemierBarcelona
Pokazujesz swój poziom obrażając innych i jeszcze coś sapiesz. Jesteś PAJACEM.
0
The Special TITO :)
0
@CzemierBarcelona
mów za siebie PAJACU
0
xD
0
@whatis
w zupełności wystarczająca, więc najlepsza (nie dotyczy "betonu")
@kardynał
88 bramek (obecnie) NA BOISKU to mało do właściwej oceny przez profesjonalistów??? ZP na ładne oczy a MŚ nawet z kontuzją? swoją droga, sędzia cały czas ocenia sytuację na boisku, czasami nieobiektywnie
0
@whatis
że jednak... LEON xD
0
W kolejności pojawienia się pierwszy raz na liście strzelców w danym meczu:
1958
G1 => Mazzola 2, Nilton Santos 1
G2 => 0:0
G3 => Vava 2
1/4 => Pele 1
1/2 => Vava 1, Didi 1, Pele 3
Finał => Vava 2, Pele 2, Zagallo 1
Pele (6), Vava (5)
1962
G1 => Zagallo 1, Pele 1
G2 => 0:0
G3 => Amarildo 2
1/4 => Garrincha 2, Vava 1
1/2 => Garrincha 2, Vava 2
Finał => Amarildo 1, Zito 1, Vava 1
Vava (4), Garrincha (4), Amarildo (2), Pele (1 - w pierwszym meczu w grupie)
1970
G1 => Rivelino 1, Pele 1, Jairzinho 2
G2 => Jairzinho 1
G3 => Pele 2, Jairzinho 1
1/4 => Rivelino 1, Tostao 2, Jairzinho 1
1/2 => Clodoaldo 1, Jairzinho 1, Rivelino 1
Finał => Pele 1, Gerson 1, Jairzinho 1, Carlos Alberto 1
Jairzinho (7 - w każdym meczu bramka!!!), Pele (4 - w fazie pucharowej tylko 1!!!), Rivelino (3)
;)))
0
@kardynał
a ja się zdziwiłem skąd to niewyraźne zapytanie, bo tam na końcu stoi taki znak "?"