barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typy z expekt,com na mecz:
Barca-Osasuna => [1]=86,6% [x]=9,8% [2]=3,6%
:)
0
@iniessi
Nie ściemniaj. Dobrze widzę kto gra.
0
@piachuFCB
Villa znowu na ławce cały mecz?
0
@iniessi
Jak to co? Oglądaj, nie gadaj.
0
@KingLeonidas
Szykuje się kolejna strata punktów, jak tak dalej pójdzie. Tito powinien wpuścić na drugą Messiego, Xaviego i Pedro. Wyciągniemy to jeszcze!
VeB!
0
@KingLeonidas
Osasuna kupiła Moratę?
0
Dlaczego Osasuna na biało i nazywa się RMC?
0
Nie bardzo rozumiem. W terminarzu stoi tymczasowa data 3 marca (czyli niedziela). Chcieliby przesunąć, OK. Ale czemu od razu na piątek, to sobota (2 marca) nie wystarczy? Wówczas nie trzeba by robić roszad z pozostałymi spotkaniami tj. ligowymi czy CdR.
A już tak na marginesie przypomnę...
2012.04.18 Chelsea Londyn
2012.04.21 Real Madryt
2012.04.24 Chelsea Londyn
2x 3 dni
2012.04.17 Bayern Monachium
2012.04.21 FC Barcelona
2012.04.25 Bayern Monachium
2x 4 dni
...i nikt z Barcy nie marudził!
0
Ktoś na RM.pl jęczał, że co to za kontuzja u tego Ikera, że dzisiejsza medycyna i takie tam ple ple powinna postawić go w stan pełnej gotowości już za kilka dni hehehe Ciekawe jak by tak jeden z drugim bronił mając usztywnione palce/dłoń, że o bólu nie wspomnę. Przecież ręce to podstawowe narzędzie pracy bramkarza. Adan ma póki co obie zdrowe.
PS Nie rozumiem jak można napisać "nierozumiem", widocznie to nie na moje za niskie IQ ;D
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
@davcik-z-numerkiem
a jakiego koloru koreczki ma Krysia i w jakich koreczkach zagra Messi w następnym meczu? napisz kmiocie xD
0
0
W pierwszym meczu z Malagą zagrali:
Pinto
Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano
Thiago, Song, Iniesta
Sanchez, Messi, Tello
zmiany na Osasunę, Valdes za Pinto, Bartra za Mascherano, Sergi Roberto za Iniestę, Villa za Messiego i jadymy z herbanikamy ;)))
Zaznaczyłem jednak, że to dość EKSPERYMENTALNY skład i że szkoda wtopy z Sociedad, Mongołom trzeba po 2x powtarzać...
0
0
@nonohehe
Tracimy stanowczo za dużo bramek. Złapaliśmy kilka meczów temu rytm tracenia co najwyżej 1 bramki, a teraz znowu się popsuło. Miejmy nadzieję, że to chwilowa dekoncentracja ;) W zasadzie te dwa niewygrane mecze były spokojnie do wygrania.
0
Nieoficjalny skład na Osasunę...
Valdes
Montoya, Bartra, Puyol, Adriano
Sergi Roberto, Song, Thiago
Sanchez, Villa, Tello
;)
0
@Marin(VEB)
To do mnie?
0
Szkoda tej przegranej z Sociedad. Można by podjąć większe ryzyko i wystawić jakiś eksperymentalny skład na Osasunę (18 miejsce w tabeli, gramy u siebie)
np.
Valdes
Montoya, Bartra, Puyol, Adriano
Sergi Roberto, Song, Thiago
Sanchez, Villa, Tello
a z Realem taki sam jak z Malagą, tyle, że w (nie licząc kilku/kilkunastominutowych zmian) w pełni wypoczęty...
Pinto
Alves, Pique, Mascherano, Alba
Xavi, Busquets, Cesc
Pedro, Messi, Iniesta
;)
0
Malaga ma przegrać :D