barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze dwie zmiany.
0
To musiało się tak skończyć...
0
Messi za dużo dzisiaj GWIAZDORZY...
0
Alexis trochę rozrusza atak, było blisko...
0
Busi profesor, jak dla mnie Zawodnik Meczu jak na razie ;)
0
Może dla odmiany to Sanchez podregulował CELOWNIK!
0
Pedro wszystko zrobił świetnie poza strzałem na pusty, długi róg bramki... xD
0
0
Pique: Puyi to twoja, myślałem, że rzuciełeś?
Puyol: Wyrzuć to, jeszcze Tito w TV zobaczy!
0
Łooomatko Cesc, Łaaaaaj...???
0
Pedro teraz źle. Mógł do Leona zagrać w środku, tylko co dalej, jak on tam sam jak palec!
0
Pque: Może ktoś ognia?
0
Cesc zaspał, powinien wcześniej zagrać do ładnie wychodzącego na pozycję Pedro...
0
Pique się spisał. Szpaku jaki faul mordo ty moja?
0
Messi nie czuje dzisiaj gry, ale jemu wystarczy JEDNA akcja ;)
0
Zaczyna to wyglądać na obronę Częstochowy, trzeba uspokoić grę...
0
Modric ma napędzać i napędził do... Pinto ;)
0
Szpaku pewnie siedzi w białek koszulce i pogryzł już wszystkie paznokcie w dłoniach, teraz wziął się za stopy...
0
Leon trochę dzisiaj nie w sosie, przynajmniej na razie. LEON PRZYBYWAJ! WZYWAMY CIĘ!
0
@Roger
To trzeba będzie ich skontrować i załadować DRUGĄ!
0
Kto chciał tego NIEUDACZNIKA Villę za Cesca? Wystąp! xDDD
0
Musimy się przebudzić.
0
@Suavemente
Też napisałem PRAWDĘ! BTW, Czarni mają (jako populacja) statystycznie niższe IQ i to jest FAKT a nie rasizm pajacu. Oglądam mecz, więc...
0
@Suavemente
A ty przygłupem!
0
Ja nie widzę słabej gry PEDRO w tym meczu. Tam biega 11-tu naszych, a nie 1!!!
0
Jakby się tak zachowywał jak tamten małpiszon to czemu nie?
0
W żółtych póki co prowadzimy ;)
0
@Suavemente
Gdzie?
0
0
Pedro i Messi czasami sami z przodu, to fakt. Nie mają do kogo dograć.