0

Jeszcze dwie zmiany.

0

To musiało się tak skończyć...

0

Messi za dużo dzisiaj GWIAZDORZY...

0

Alexis trochę rozrusza atak, było blisko...

0

Busi profesor, jak dla mnie Zawodnik Meczu jak na razie ;)

0

Może dla odmiany to Sanchez podregulował CELOWNIK!

0

Pedro wszystko zrobił świetnie poza strzałem na pusty, długi róg bramki... xD

0

0

Pique: Puyi to twoja, myślałem, że rzuciełeś?
Puyol: Wyrzuć to, jeszcze Tito w TV zobaczy!

0

Łooomatko Cesc, Łaaaaaj...???

0

Pedro teraz źle. Mógł do Leona zagrać w środku, tylko co dalej, jak on tam sam jak palec!

0

Pque: Może ktoś ognia?

0

Cesc zaspał, powinien wcześniej zagrać do ładnie wychodzącego na pozycję Pedro...

0

Pique się spisał. Szpaku jaki faul mordo ty moja?

0

Messi nie czuje dzisiaj gry, ale jemu wystarczy JEDNA akcja ;)

0

Zaczyna to wyglądać na obronę Częstochowy, trzeba uspokoić grę...

0

Modric ma napędzać i napędził do... Pinto ;)

0

Szpaku pewnie siedzi w białek koszulce i pogryzł już wszystkie paznokcie w dłoniach, teraz wziął się za stopy...

0

Leon trochę dzisiaj nie w sosie, przynajmniej na razie. LEON PRZYBYWAJ! WZYWAMY CIĘ!

0

@Roger

To trzeba będzie ich skontrować i załadować DRUGĄ!

0

Kto chciał tego NIEUDACZNIKA Villę za Cesca? Wystąp! xDDD

0

Musimy się przebudzić.

0

@Suavemente

Też napisałem PRAWDĘ! BTW, Czarni mają (jako populacja) statystycznie niższe IQ i to jest FAKT a nie rasizm pajacu. Oglądam mecz, więc...

0

@Suavemente

A ty przygłupem!

0

Ja nie widzę słabej gry PEDRO w tym meczu. Tam biega 11-tu naszych, a nie 1!!!

0

Jakby się tak zachowywał jak tamten małpiszon to czemu nie?

0

W żółtych póki co prowadzimy ;)

0

@Suavemente

Gdzie?

0

0

Pedro i Messi czasami sami z przodu, to fakt. Nie mają do kogo dograć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?