barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że 0:0 do przerwy jest sprawiedliwym wynikiem. Oba zespoły miał okazje na zdobycie przynajmniej jednej bramki.
0
0:0 trzeba coś wrzucić po przerwie ;) poprzednio w tym momencie przegrywaliśmy, będzie dobrze, VeB! madryle spuchną w drugiej ;)
0
@Baroo
Jakiego pressingu, ciągle faulują pacany...
0
Dużo niedokładności po obu stronach...
0
Chcą PUTY grać AGRESYWNIE, to trzeba z nimi ZDECYDOWANIE!
0
Spokój, spokój, spokój. To ONI mają biegać!
0
Stanowczo za szybko tracimy piłkę.
0
Niepotrzebna strata Leona...
0
Busi znowu SUPER! :)))
0
Pinto niepotrzebnie w aut zagrał. Miał po lewej Puyola. Powinien czasami spojrzeć na boki, bo wygląda jakby miał klapki i patrzył tylko przed siebie.
0
Za dużo nonszalancji. Szybciej i pewniej a się madryle zaraz pogubią.
0
Uffff było blisko, ale zaraz MUSI coś wpaść... :)
0
Co ten Szpaku pitoli? Przecież Busi oberwał korkami w stopę, a później była nakładka. Czasami ten GŁĄB straaaasznie irytuje swoją ignorancją. W pozostałych sytuacjach jest po prostu śmieszny.
0
Niezłe miejsce na strzał z wolnego. Leon dajesz!
0
Busi jest REWELACYJNY w pressingu :)
0
Aj aj aj Alba, ale już coś TWORZYMY :D
0
Nasi trochę spękani po ostatnim meczu superpucharu. Ale jeszcze chwila i powinno wszystko wrócić do normy, czyli przejęcie piłki i kontrola spotkania. Niech się madryle wyszumią.
0
Poskrobał "marchewkę" madrycki putek.
0
Za lekkie podanie było do tyłu.
0
Znowu nerwowy początek...
0
Jedziemy...
0
Adriano namawia się z Marcelo? ;)
0
Jest transmisja na TVP1
Szpaku wita nas!
0
Przypomnę: DV grał 90 minut z Osasuną! Jak na jego częstotliwość pojawiania się na murawie po kontuzji i urazie to bardzo dużo. Nic dziwnego, że dzisiaj na ławce. Możliwe, że wejdzie na kilkanaście minut drugiej połowy.
0
@DaMilio
Mamy, pewnie lecą reklamy... Czekamy...
0
Białasy idą...
0
"Przerwa w transmisji" REKLAMY?
0
@Facebook
Kogo obchodzą twoje zakłady misiek?
0
"Audiofile" już wysiadają z autokaru xD
0
Jest rozgrzewka, Leona widzę :)