0

Myślę, że 0:0 do przerwy jest sprawiedliwym wynikiem. Oba zespoły miał okazje na zdobycie przynajmniej jednej bramki.

0

0:0 trzeba coś wrzucić po przerwie ;) poprzednio w tym momencie przegrywaliśmy, będzie dobrze, VeB! madryle spuchną w drugiej ;)

0

@Baroo

Jakiego pressingu, ciągle faulują pacany...

0

Dużo niedokładności po obu stronach...

0

Chcą PUTY grać AGRESYWNIE, to trzeba z nimi ZDECYDOWANIE!

0

Spokój, spokój, spokój. To ONI mają biegać!

0

Stanowczo za szybko tracimy piłkę.

0

Niepotrzebna strata Leona...

0

Busi znowu SUPER! :)))

0

Pinto niepotrzebnie w aut zagrał. Miał po lewej Puyola. Powinien czasami spojrzeć na boki, bo wygląda jakby miał klapki i patrzył tylko przed siebie.

0

Za dużo nonszalancji. Szybciej i pewniej a się madryle zaraz pogubią.

0

Uffff było blisko, ale zaraz MUSI coś wpaść... :)

0

Co ten Szpaku pitoli? Przecież Busi oberwał korkami w stopę, a później była nakładka. Czasami ten GŁĄB straaaasznie irytuje swoją ignorancją. W pozostałych sytuacjach jest po prostu śmieszny.

0

Niezłe miejsce na strzał z wolnego. Leon dajesz!

0

Busi jest REWELACYJNY w pressingu :)

0

Aj aj aj Alba, ale już coś TWORZYMY :D

0

Nasi trochę spękani po ostatnim meczu superpucharu. Ale jeszcze chwila i powinno wszystko wrócić do normy, czyli przejęcie piłki i kontrola spotkania. Niech się madryle wyszumią.

0

Poskrobał "marchewkę" madrycki putek.

0

Za lekkie podanie było do tyłu.

0

Znowu nerwowy początek...

0

Jedziemy...

0

Adriano namawia się z Marcelo? ;)

0

Jest transmisja na TVP1

Szpaku wita nas!

0

Przypomnę: DV grał 90 minut z Osasuną! Jak na jego częstotliwość pojawiania się na murawie po kontuzji i urazie to bardzo dużo. Nic dziwnego, że dzisiaj na ławce. Możliwe, że wejdzie na kilkanaście minut drugiej połowy.

0

@DaMilio

Mamy, pewnie lecą reklamy... Czekamy...

0

Białasy idą...

0

"Przerwa w transmisji" REKLAMY?

0

@Facebook

Kogo obchodzą twoje zakłady misiek?

0

"Audiofile" już wysiadają z autokaru xD

0

Jest rozgrzewka, Leona widzę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?