0

Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Alba, Sergio, Xavi, Cesc, Pedro, Messi and Iniesta

vs

Diego López; Essien, Varane, Carvalho, Arbeloa; Xabi Alonso, Khedira; Callejón, Özil, Cristiano Ronaldo i Benzema

:)

0

@Antimadridista

...a nawet do tlenu xD

0

@Eric_Abidal_22

Taka FIFA 2013 LIVE! ;)

0

@Tools

A później do Heynckesa ;)

0

*jakiegoś

0

@Zagorzały Fan F.C.B.

Można mu podesłać jakieś streama, który nie tnie ;)

0

*gdzieś

0

@Wronadlinho

Kto wie może tak będzie. Co dotknie piłkę to bramka. Gdzie musi sobie odbić te wszystkie spudłowane setki...

0

Kiedyś musi być ten pierwszy raz...

0

Powiedziałem 6 i tyle ma być!

0

Real-Barca 0:6

VeB :)

0

@chinek23

Czy jest to zasada wyryta gdzieś w skale?

0

Hehehe ZGADZAMY się, ale... OSTATECZNĄ decyzję pozostawiamy INNYM ;)))

0

Najłatwiej rezygnować z rzeczy, które tak naprawdę od nas nie zależą...

Barcie ewentualna zamiana terminu aż tak bardzo by nie komplikowała sytuacji, a z punktu widzenia PR zyskaliśmy UGODOWOŚĆ. Nic to tak naprawdę nas nie kosztowało. Gdyby pozostali się zgodzili (a w zasadzie ci których zgoda jest NAJWAŻNIEJSZA) wówczas można by skorzystać z podobnego ruchu w przyszłości gdy będziemy mieli więcej do stracenia.

0

Madryle powinny się cieszyć. Mou będzie miał na co zwalić w razie otrzymania ZONKA od MU. A swoją drogą chyba jedynie słuszna decyzja. Gdyby zrobili wyłom to zaraz ustawiłaby się procesja. Poza tym sobota z komercyjnego punktu widzenia (a co za tym idzie wygody większości kibiców) jest zdecydowanie lepsza niż piątek. Kto płaci ten wymaga. Płaci TV, więc wymaga TV, a pośrednio LFP związana odpowiednimi umowami sponsorskimi.

0

Gol gol gol gol goooooollllllllllllllllllllllllll Leo Messi NADPIŁKARZ, PIŁKARZ PLAYSTATION. Tak będzie. Już dzisiaj. Wieczorem :)

0

@tristan87

Może to i dobrze, lepiej nie robić "wyłomu/wyjątku" bo dopiero się zacznie. Skoro oni mogą to dlaczego nie my. Następni w kolejce mogą być: Malaga, Valencia itd.

0

Znowu DV łapie muchy...

0

Wszędzie gdzie pojawia się Barca temperatura podnosi się o 27 stopni C ;)

0

Zmiennicy wcale nie muszą zagrać dużo gorzej, to tylko jeden mecz. Di Maria gra w kratkę, Pepe często osłabiał drużynę, Ramos też czasami głupio faulował dając nam dobre okazje do zdobycia bramki ze stałych fragmentów gry, Casillas pomimo, że obniżył loty w ostatnim czasie to jednak inna liga niż Adan, ale i ten gra coraz pewniej, za Coentrao wejdzie pewnie Marcelo. Tak więc bez przesady. Jeszcze tego nie wygraliśmy. Gdyby tak było to po co rozgrywać spotkanie? Ważne by dobrze zacząć, bez chaosu jaki miał miejsce w trakcie ostatniej wizyty na SB w pierwszej połowie. Będzie dobrze. VeB!

0

Grunt to coś strzelić, a najlepiej 2,3 ;)

0

Ciekawe są dwie statystyki, pokazujące różnice w stylu gry (jest takich więcej). "Krótkie podanie od bramki" i "Długie podanie od bramki".

0

To reakcja VV na słowa DV "Zagram z Realem od pierwszej minuty" xD

0

Pudło? Messi nie zna tego słowa!

0

"Leo pokaż ile bramek strzelisz w następnym meczu?"

0

Pedro is Pedro. Alexis is Sanchez.

0

@Damoon

Na stronie Wiki poniżej drabinki piszą:

"Ćwierćfinały

Od tej rundy pary zostają rozlosowane niezależnie od przynależności drużyn do poszczególnych federacji oraz pozycji zajętej w fazie grupowej."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA_(2012/2013)

Tak więc drabinka jest "tymczasowa".

0

Pepe to niech przede wszystkim zajmie się sobą... jest czym.

0

Wiadomość dla Madryli z ostatniej chwili.

"Barca ma w swoim składzie KOSMITĘ i nie zawaha się ponownie go użyć... już w środę" ;)

0

Iniesta z Albą odpoczęli, więc miejmy nadzieję będzie się w środę działo, czego oko nie widziało, o czym ucho nie słyszało...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?