barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa może się teraz wykazać xD David dawaj!!!
0
Messi słaboooooo xDDD
0
GENIUSZ!!!!!! xD
0
...Oczywiście Pedro też BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!
0
Alves za Adriano (BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!) ;)
0
Trzeba odebrać im piłkę. Nie oddawać inicjatywy. Przydałby się Pedro! ;)
0
@T3qi
Why? Dopiero się rozkręcam xD
0
David "uczę się przyjmować piłkę w wieku 31 lat" Villa xD
0
Trzeba oszczędzać NIEOCENIONEGO Pedrito, Villa dobry na ogony xD
0
@piachuFCB
Jeszcze Alexis "potykam się" Sanchez, koniecznie!!! xD
0
Iniesta na skrzydle, ok, może nie będzie teraz tyle tracił i się przewracał jak Alexis ;)
0
Iniesta ZNOWUUUUU strata!
0
Iniesta same straty, a Pedrito szaleje xD
0
Iniesta do zmiany, Pedro jest ŚWIETNY w odbiorze ;)
0
Alexisowi wiele nie potrzeba, co racja, to racja xD
0
Za mocnoooooo.....
0
0
3:1!!!!!!!!!! jakieś pytania????????? xD
0
Pedro szaleje w defensywie i na skrzydle, Messi rozgrywa nieco cofnięty, ale nie mają bramek więc słaaaabooo. Jak strzela to z kolei marudzenie, że strzela tylko on. Luuuudzieeee przestańcie marudzić jak stare baby na targu.
0
Tylko mi nie spać w drugiej połowie! VeB :)
0
@piżama
"Panikuję, gryzę stoł. Co mam zrobić ?"
Spróbuj krzesła xD
0
Adriano ma kopyto. Przymierzył tak, że pajęczynę z okienka zdjął ;)))
0
Do szatni!!! xD Należało się DZIADOM, bo już im się tyłkach zaczęło przewracać. Teraz w drugiej trzeba ich wycisnąć jak cytryny xD
0
FUCKLAO dawaj hattricka cieniasie xDDD
0
Puścić DZIADÓW z torbami!!!!
0
Busi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie jest FUCKLAO??? xD
0
2:1 yeaaassss!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Cisnąć DZIADÓW!!!
0
@kiepski
Bo Real im na to NIE POZWOLIŁ, tak jak my!
0
Fucklao już pobrykał skoro my spaliśmy, teraz jedziemy z dziadami xD