0

Villa może się teraz wykazać xD David dawaj!!!

0

Messi słaboooooo xDDD

0

GENIUSZ!!!!!! xD

0

...Oczywiście Pedro też BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!

0

Alves za Adriano (BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!) ;)

0

Trzeba odebrać im piłkę. Nie oddawać inicjatywy. Przydałby się Pedro! ;)

0

@T3qi

Why? Dopiero się rozkręcam xD

0

David "uczę się przyjmować piłkę w wieku 31 lat" Villa xD

0

Trzeba oszczędzać NIEOCENIONEGO Pedrito, Villa dobry na ogony xD

0

@piachuFCB

Jeszcze Alexis "potykam się" Sanchez, koniecznie!!! xD

0

Iniesta na skrzydle, ok, może nie będzie teraz tyle tracił i się przewracał jak Alexis ;)

0

Iniesta ZNOWUUUUU strata!

0

Iniesta same straty, a Pedrito szaleje xD

0

Iniesta do zmiany, Pedro jest ŚWIETNY w odbiorze ;)

0

Alexisowi wiele nie potrzeba, co racja, to racja xD

0

Za mocnoooooo.....

0

0

3:1!!!!!!!!!! jakieś pytania????????? xD

0

Pedro szaleje w defensywie i na skrzydle, Messi rozgrywa nieco cofnięty, ale nie mają bramek więc słaaaabooo. Jak strzela to z kolei marudzenie, że strzela tylko on. Luuuudzieeee przestańcie marudzić jak stare baby na targu.

0

Tylko mi nie spać w drugiej połowie! VeB :)

0

@piżama

"Panikuję, gryzę stoł. Co mam zrobić ?"

Spróbuj krzesła xD

0

Adriano ma kopyto. Przymierzył tak, że pajęczynę z okienka zdjął ;)))

0

Do szatni!!! xD Należało się DZIADOM, bo już im się tyłkach zaczęło przewracać. Teraz w drugiej trzeba ich wycisnąć jak cytryny xD

0

FUCKLAO dawaj hattricka cieniasie xDDD

0

Puścić DZIADÓW z torbami!!!!

0

Busi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdzie jest FUCKLAO??? xD

0

2:1 yeaaassss!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Cisnąć DZIADÓW!!!

0

@kiepski

Bo Real im na to NIE POZWOLIŁ, tak jak my!

0

Fucklao już pobrykał skoro my spaliśmy, teraz jedziemy z dziadami xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?