0

1:1!!!!!!!!!! xD

0

z remisu Realu należy się cieszyć, lepszy 1 punkt niż 3, w razie czego ;)

0

Nie trzymamy piłki, gramy za woooooolnnoooooo....

0

VV OK :)

0

Za daleko dla Leona ;)

0

Andres "zbędne kółeczko" Iniesta ;)))

0

@Matik1

Ale poprzeczek i słupków Barcy to pewnie nie widzisz madrycki trollu? Zamykasz wtedy ślipia? Nic nie widzę, nic nie słyszę, bo zjadłem myszę :)))

0

Jest brama na 2:2 (3:07), niezłe zamieszanie... xD

0

Jak padła brama na 2:2? xD

0

Hehehehe jak to się stało??? Nie widziałem drugiej połowy RM, ale patrzę livescore, że początek drugiej połowy "zgodnie z planem". RM zadowolił się 2:1? xD

0

*jakoś

0

Gol to ewidentna GŁUPOTA Espanyolu, a za GŁUPOTĘ się płaci. Mam nadzieję, że jako dorzucą im zaraz przerwie jeszcze ze 3 coby nie robić sobie niepotrzebnych nadziei w stosunku do murarzy zza miedzy xD Antyfutbol out! ;)

0

Niestety do przewidzenia. Frajersko stracona bramka. Espanyol miał piłkę w ostatniej minucie i zamiast szukać akcji z przodu to zaczęli klepać do tyłu i walić na pałę, musiało się skończyć szybką akcją i stratą bramki.

0

Ciężko będzie dowieźć jeśli tylko będą murować, ale kto wie, RM też nie gra na razie nic wielkiego ;)

0

1:0 :)

0

@manho12

"Futbol to nie hazard"

Truizm, futbol jako gra niepieniężna (sportowa) z definicji nie jest hazardem, aczkolwiek pieniądze pojawiające się w biznesie związanym z top-futbolem są znaczące, także jako stawki meczów.

1/ Futbol NIE jest czysto losowy gdyż w przeciwnym wypadku prawdopodobieństwa wyniku wynosiłyby:

Barcelona-Atletico (manho12.com) [1]=33,3(3)% [x]=33,3(3)% [2]=33,3(3)%

2/ W futbolu przypadek odgrywa czasami dość istotną rolę.

0

"Nie wiem czy wiecie ale poza tą stroną wszyscy normalni niezaślepieni kibice przyznają mi rację"...

...dlatego non stop zawracam tyłek tym zaślepionym nienormalnym by także mi ją przyznali, tamci z jakiegoś powodu nie wystarczą xD

0

Ooooo... kolejny manifest Pinkiego222 xD A gdzie się podział jego Musk, zwiał do madryckiej nory? xD

0

Jeden cymbał wpada na FCBarca.com żeby wylewać swoje frustracje związane z Realem. Drugi sierota walczy ze swoimi wyimaginowanymi wiatrakami w imię "prawdy" o Mocnej Chelsea. Nawet jakiegoś bloga specjalnie do tego celu spłodził i informuje o tym wiekopomnym dziele spamując skrzynki na privie xDDD

0

@kardynał i jego giermek Scorpion xD

z tej samej strony Wiki...
"W sensie filozoficznym fakt jest to zaistniały stan rzeczy. Fakty to elementy składowe świata rzeczywistego. W dyskursie językowym faktom zachodzącym w świecie odpowiadają zdania syntetyczne prawdziwe. Zdaniom syntetycznym fałszywym nie odpowiadają fakty w rzeczywistości. Takie zdania opisują niezaistniałe stany rzeczy.
W takim rozumieniu faktu NIE JEST ISTOTNA RELACJA CZASOWA pomiędzy zaistnieniem tego faktu, a wyartykułowaniem odpowiadającego mu zdania."

jeśli cytujesz to cytuj całość, a nie wybiórczo, PAJACU, to co ci akurat pasuje do twoich wypocin...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakt

w sensie filozoficznym, czyli logicznym
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stan_rzeczy
"Wypowiedź, w której stwierdza się (prawdziwie lub fałszywie) określony stan rzeczy, jest zdaniem w sensie logiki."

STAN RZECZY: Słabe Corinthians może, Mocna Chelsea nie może. Zdanie PRAWDZIWE.

zapewne OBAJ nie potraficie ogarnąć, że słowa potrafią mieć więcej znaczeń niż jedno (w dodatku potoczne) ale są jeszcze te ścisłe, słownikowe...

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=14329

0



:)

0

Na złość babci odmrożę sobie uszy...

0

@poeticus1/2

Podobno na bramce Victor Scorpion a w obronie Dani Mascherano, Gerard Mascherano, Carles Mascherano i Jordi Mascherano xD

0

Szanse na niewygranie meczu przez Barcę to ~25-30%, tak więc wcale nie tak mało ;)

0

Barcelona-Atletico (FCBarca.com) [1]=72,6% [x]=16,4% [2]=9,9%

0

Na tę chwilę...

Barcelona-Atletico (expekt.com) [1]=72% [x]=18% [2]=10%
Barcelona-Atletico (bwin.com) [1]=70% [x]=18% [2]=12%

0

Przy takich kursach prawdopodobieństwo na zwycięstwo Barcy jest bliższe 70% (dokładniej 72,6) niż 80% ;)

0

Od którego buka te kursy?

0

@kardynał

KMŚ Słabego Corinthians i tym samym istniejąca ciągle możliwość obrony tytułu oraz odpadnięcie Mocnej Chelsea z LM i tym samym niemożliwość jego obrony to nie stan faktyczny?

Fakt to także stan rzeczy.

0

Trzeba jeszcze umieć wyjść na pozycję I NIE SPALIĆ oraz trafić W BRAMKĘ, najlepiej bezpośrednio, BEZ PRZYJĘCIA.

Wszystkie wyróżnione elementy były daleko obce El SuperGwiazdorowemuNapadziorowi w owym spotkaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?