0

*nijak do jego przebiegu, (coby się nie powtarzać)

0

Odkąd kilka tygodni temu zajrzałem na newsa z ocenami po spotkaniu i odkryłem, że mają się one w niektórych przypadkach nijak do przebiegu spotkania postanowiłem do tego "działu" więcej nie zaglądać. Tym razem jednak ciekawość na chwilę zwyciężyła. Nie chcąc się wdawać w jakieś sążniste analizy/uzasadnienia/argumentacje powiem tylko, że jeśli autor nie widzi iż po tak trudnym meczu na wyjeździe w którym jeden zawodnik zdobywa dwie bramki po akcjach zainicjowanych i przeprowadzonych przez siebie (w 70-90%, kwestia dyskusji, szczegół), w dodatku zakończonych precyzyjnymi, silnymi strzałami pomimo opieki kilku obrońców (w tym momencie ocena 9) z dużymi szansami na trzecią (wówczas 10) to niech się uda do lekarza... od oczu. Oceny występów pozostałych zawodników też wydają mi się, przynajmniej w niektórych przypadkach, mocno niezrozumiałe, ale jeśli w opisanym wcześniej przypadku wystąpił taaaki babol, to reszta automatycznie traci na znaczeniu. Nie ma już o co kruszyć kopii. Odnoszę czasami wrażenie, że osobiste sympatie/preferencje autora i/lub wpływ presji ze strony fanklubów innych zawodników zaczynają przeważać nad chłodną analizą tego co się faktycznie na boisku działo. Niektórych wyróżnień szuka się już tak na siłę (bo ciągle TEN sam? już nam się znudził?), że powoli przestaje to być śmieszne :))) :)) :)

0

wolicie owies czy siano? xD

0

hahaha, nie "osiołem" tylko... mniejsza z tym, polecam słownik

0

@oper21 + @Matik1

czy osły mnie słyszą? xD

czy osioł21 odniesie się do tego kto zaczął wzywać i pouczać? xD

0

*małą literą

0

@oper21

takiś sam osioł jak i on, z małej litery można tak powiedzieć (patrz: znany chyba wszystkim demotywator) z dużej już nie, z kolei wzywanie nadaremno tego z dużej (widzisz i nie grzmisz) to już łamanie drugiego przykazania (znacie je w ogóle?), ale poszedłem madryckiemu trollowi na rękę i zinterpretowałem na jego korzyść, że zdanie zaczyna się dużą literą xD

VeB!!! (B=Barca) xD

0

nie Boga, tylko boga, bożka, taki żarcik z łamania przez madryckiego trolla Dekalogu

0

@damarcus

I słusznie. Tylko żeby jeszcze te madryckie trolle siedziały w swych norach na RM.pl, tam gdzie ich miejsce xD

0

Nie wzywaj Lajonela nadaremno...

0

@fanoflakers

Po 20??? Przebijam, daję co najwyżej 10, kto da mniej? ;))) Liczę na Matika ;)))

0

Zawsze trzeba dostosować poziom przekazu do możliwości czytającego xD

0

Cieszę się, że je wszystkie czytasz. Może coś ci z tego zostanie xD

0

RM jakby chciał to by wygrał z Celtą 3:0 i w rewanżu wystarczyłoby mu 5:0. Ale po prostu im się nie chciało ;)

0

Niech Celta będzie jak Bradford :)

0

Jak Celta wciśnie jakiegoś szczura na SB, to kto wie. Dogrywka, karniaczki... ;)))

0

Czyż można mieć jeszcze jakieś wątpliwości po przeczytaniu tego co nam w swej łaskawości serwuje matix z numerkiem xD

0

@ksobi

Sam może miałbym jeszcze jakiś promyk nadziei, ale brutalnie i bezpowrotnie został zgaszony przez tutejsze madryckie trolle xD

0

Strata bramki przez Celtę nie ma znaczenia. Nawet jakby wygrali 3:0 to przecież RM u siebie wygra 10:0. To jasne jak słońce xD

0

Nie podniecajmy się. Cieszmy się chwilą xD na SB Real i tak wygra 10:0. To nic, że na razie przegrał 2:1 ;)))

0

AM-Getafe 3:0 :)

0

Ikeeeeerrrr!!!

0

Gooooollllaaasssooooo!!! Celta-RM 2:0 :)))

0

Uuuuuuuuuuuuu gollaaasssooooooooooooo!!!!

0

Na RM.pl zmiana tytułu xD

0

Aj aj aj jajaj jajajajajaj xD

0

Pepe błysnął xD

0

AM-Getafe 2:0

0

Będzie ciężko, jeszcze 15+doliczony minut a już się częściej bronią ;)

0

Co to było? Pepe podał do bramkarza Celty z rzutu wolnego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?