barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leooooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnn!!!!!!!!!!!!
0
Hahahahahahaha Villa hahahahahahahaha
0
Hahahahahahaha
0
Hahahahahahah
0
Villa jest jakiś nieprzytomny, najpierw stał na spalonym więc Xavi zaczekał, zszedł ze spalonego i zdziwił się, że Xavi mu podał xD
0
uuuuu ładnie Pique, Leon tym razem bez lobika ;)
0
Trzeba oszczędzać Pedro na ligę ;)
0
fanboje Alexisa "ciągle łapię równowagę w polu karnym" Sancheza się uaktywnili xD
0
Podajcie do Głache, jeden z kibiców za bramką mnie wkurza xD
0
Pedro przynajmniej trafia w bramkę, a Villa? w trybuny
0
Pedro walczy jak lew :)
0
Hahahahahahahaha Villa jak Ramos
0
Pedro przynajmniej próbuje, a Villa gra?
0
@s2h3k
te przejaśnienia zostały wypalone przez krowie placki
0
world of tanks zaczyna mnie irytować xD
0
Messi nawet na czworakach szuka okazji do bramki xD
0
Villa przewraca się o własne nogi i piłkę, żaaal.pl
0
no właśnie...
0
@Kamil689
jaka szklanka pajacu? widziałeś wejście?
0
@hoeniker
jakby ciebie ktoś tak "skrobnął" to byś przez pół roku kuśtykał tytaniku
0
uuuu to musiało tasmańskiego zaboleć
0
ten z Cordoby zagrał właśnie piętką jak Wielki Don, Złotą Piłkę mu xD
0
@fan milanu
odpowiadam: musisz zmienić nick na "fan Barcy"
0
@Daniel15
żeby Villa nie zdążył złapać spalonego
0
@Nejdro
...i jak zwykle siara xD
0
@TezertMC
4:5
0
@IdoKa
Skoro jakoś siedzisz na FCBarca.com to przesiądź się na chwilę na Google.com. To tak żebyś nie był śmierdzącym leniem.
0
@IdoKa
masz bana na Google?
0
@mara7villa
A El Gównaje wrócił chociaż raz? xD
0
@szymon wybraniec
Przecież nie ten nieudacznik z 7-ką na plecach xD