0

Leooooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnn!!!!!!!!!!!!

0

Hahahahahahaha Villa hahahahahahahaha

0

Hahahahahahaha

0

Hahahahahahah

0

Villa jest jakiś nieprzytomny, najpierw stał na spalonym więc Xavi zaczekał, zszedł ze spalonego i zdziwił się, że Xavi mu podał xD

0

uuuuu ładnie Pique, Leon tym razem bez lobika ;)

0

Trzeba oszczędzać Pedro na ligę ;)

0

fanboje Alexisa "ciągle łapię równowagę w polu karnym" Sancheza się uaktywnili xD

0

Podajcie do Głache, jeden z kibiców za bramką mnie wkurza xD

0

Pedro przynajmniej trafia w bramkę, a Villa? w trybuny

0

Pedro walczy jak lew :)

0

Hahahahahahahaha Villa jak Ramos

0

Pedro przynajmniej próbuje, a Villa gra?

0

@s2h3k

te przejaśnienia zostały wypalone przez krowie placki

0

world of tanks zaczyna mnie irytować xD

0

Messi nawet na czworakach szuka okazji do bramki xD

0

Villa przewraca się o własne nogi i piłkę, żaaal.pl

0

no właśnie...

0

@Kamil689

jaka szklanka pajacu? widziałeś wejście?

0

@hoeniker

jakby ciebie ktoś tak "skrobnął" to byś przez pół roku kuśtykał tytaniku

0

uuuu to musiało tasmańskiego zaboleć

0

ten z Cordoby zagrał właśnie piętką jak Wielki Don, Złotą Piłkę mu xD

0

@fan milanu

odpowiadam: musisz zmienić nick na "fan Barcy"

0

@Daniel15

żeby Villa nie zdążył złapać spalonego

0

@Nejdro

...i jak zwykle siara xD

0

@TezertMC

4:5

0

@IdoKa

Skoro jakoś siedzisz na FCBarca.com to przesiądź się na chwilę na Google.com. To tak żebyś nie był śmierdzącym leniem.

0

@IdoKa

masz bana na Google?

0

@mara7villa

A El Gównaje wrócił chociaż raz? xD

0

@szymon wybraniec

Przecież nie ten nieudacznik z 7-ką na plecach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?