barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam ciekawsze pytanie. Ile meczów Bayernu, Juve etc. widział Tito? xD
0
"Nie ma na świecie chyba gorszego klubu niż Manchester United. Same zadufane w sobie prymitywy z ego jak Himalaje."
A da się to jakoś przeliczyć na punkty/bramki? :D
0
Jakieś liczby trzeba porównywać. To tak jak sezony w tej samej xD
0
@u99artur
Samokrytyka godna pochwały. Pomyślałby kto, że zaraz "męczenników obiektywizmu" pobanują :)
0
@Geble
A kto tu wszystkich chwali? Przecież trwają zażarte "dyskusje" między hoolsami poszczególnych zawodników ;)
0
Skoro FCBarca.com się nie podoba no to może RM.pl przypadnie "sypiącym piach w tryby" do gustu. Po pierwszej i drugiej bramce Messiego...
2012.12.09, godz. 21:21, draxidox
Cr może buty nosci karzełkowi...
2012.12.09, godz. 21:22, BenekCristiano
Frodo jednak gra? Jednak niektórych rzeczy zniszczyć nie można. :)
2012.12.09, godz. 21:21, slawo131
Kto mu wypracował sytuacje tym razem?
2012.12.09, godz. 21:24, Andzel
slawo131 nikt, sam sobie akcje wypracował
2012.12.09, godz. 21:22, rurson
Messi już bombarduje ! ;/ kiedy oni w końcu stracą jakieś punkty ?!
2012.12.09, godz. 21:23, draxidox
czemu cris nie potrafi przejsc kilku obrońców jak mesiasz ;/ on to zawsze robi i jeszcze asystuje rozgrywa, kufa
2012.12.09, godz. 21:28, mikser00
Tak szybko chyba Barcelona nie straci punktow....Wkurza mnie to.....
2012.12.09, godz. 21:29, lightsout
Hahahaha, na wasze hejty Messi odpowiada bramkami.
2012.12.09, godz. 21:30, salvador_91
Wsrod kibicow Realu rosnie frustracja po kolejnym golu Lionela Messiego...
2012.12.09, godz. 21:31, lvc79
Messi jest niepowtarzalny, prawdziwy talent, niesamowita precyzja... Technika a takze precyzja strzalu przewyzsza naszego crisa, niestety. W w tym roku w indywidualnej rywalizacji go miazdzy...
Chcialbym go miec w Realu, podziwiam jego gre , jego talent, mimo ze jest z barcy....
Hala Madrid
2012.12.09, godz. 21:33, oumajgad
Brawo dla walecznego Betisu, który z Realem grał na 200%, żarł trawę, biegał sprintem 90 minut.... BRAWO!
2012.12.09, godz. 22:51, Mefius
W końcu ta farsa musi przegrac
2012.12.09, godz. 22:59, hazardzista29
Juz nie wytrzymuje Doooooscccc ile jesze ta łasica im meczy wygra no ile qrwa mac.Przeciez tam nie ma napastnika ani obrony litosci.
2012.12.09, godz. 23:16, kepel25
Messi , Falcao ................ a potem najlepszy oiłkarz swiata..... hahahah
0
My z Arturem czyli... Rada Rejsu? xD
0
Wywiad z Arturem...
0
My z Arturem... czyli Pinky i Musk xD
0
Zobaczymy, w piłce nie ma nic na 100%, szczęście też się przydaje, jak np. swego czasu bramka z Chelsea na 1:1 ;)
Jeśli chodzi o LM. To na razie wygląda to tak, że obrońca trofeum i mistrz "rzekomo najlepszej ligi" mogą sobie popykać tylko na własnym podwórku ;) Nie dla wyspiarskiego psa MISTRZOWSKA kiełbasa ;) Jeden ManU od lat trzyma jako taki poziom. Chciałbym ich w finale z Barcą. Trylogię czas dopełnić xD
0
Liczbami, nie cyframi, liczbami, jeśli chodzi o ścisłość.
Cyfry to:0, 1,...,9 ;)
0
Gerd dużo więcej walił głową i często z pola bramkowego ;)
0
@Tom30
Szkoda, że bez tych 85 Gerda ;)
0
@u99artur
Nie powtarzaj wszystkiego co wmawiają oglądającym komentatorzy :)
0
*NIE sfajdał (oczywiście zabrakło kluczowego zaprzeczenia xD)
0
Co to znaczy osra? Chyba ostra. Gra Betisu znaczy się. Ale użyjmy tego pierwszego określenia (i jego synonimów) do dalszej analizy. Betis się sfajdał przez 15-20 minut. Nie oni pierwsi i nie ostatni, zwłaszcza u siebie. Przypominam, że póki co Pep Team częściej remisował i przegrywał niż Tito Team. Mecz trwa 90 minut. Posiadanie było 69 do 31 na korzyść Barcy. Strzał w słupek to strzał niecelny xD
0
I 19 bramek straconych w 16 meczach, to już lepiej kogoś z Bayernu (ale nie puszczą!), tam tylko 6 (!) OMG xD To chyba nie najlepiej świadczy o snajperach w tamtej lidze ;)
PS kompletny
0
Barca broni się posiadaniem piłki, tikitaką, jak oddali inicjatywę Betisowi to nic dziwnego, że coś tam próbowali zamieszać. Swoją drogą grali dość ostro, ale chaotycznie. Skoro w ataku można nie strzelić to i w obronie nie zawsze da się wybić we właściwym kierunku, zwłaszcza po stałym fragmencie gry. W całym meczu, który trwa 90 minut nie da się uniknąć WSZYSTKIEGO. Wystarczy strzelić o jedną bramkę więcej i to się po raz kolejny udało. VeB :) Obrona nie jest jakimś solidnym monolitem (jeśli chodzi i poszczególnych zawodników z tej formacji), bo i nie na tym polega gra obronna Barcy. A już twierdzenie, że gra fatalnie to bajki z mchu i paproci. Żaden Hummels niczego tu nie zmieni. Przy bramce Alba na ułamek sekundy zagapił się pilnując innego zawodnika Betisu, wybiegł nieco za daleko, ale chwilę wcześniej linię złamali też Adriano i Pique. Betis zagrał piłkę prostopadłą na zawodnika, który uwolnił się spod opieki Adriano i pułapka się nie udała. Zdarza się.
0
Małe porównanie. Pierwszy sezon Pepa (38 meczów): 105 strzelonych bramek i 35 straconych co daje odpowiednio średnie 2,76 i 0,92 na mecz.
Obecnie po 15 kolejkach (za mało na poważniejsze zestawienia) mamy 50 strzelonych i 17 straconych co daje 3,33 i 1,13. I teraz ciekawostka jeśli w zestawieniu pominiemy mecz wyjazdowy z Deportivo (który trochę pechowo, trochę z naszej winy) dostarczył wielu emocji mimo początkowego prowadzenia 0:3, a zakończył się wynikiem 4:5. Mamy w 14 meczach staty: 3,21 i 0,93 :)))
0
@Tzard
Zostało jeszcze 3 (słownie: trzech). Alexis dał możliwość podania z której LM nie skorzystał, poza tym mógł uderzać już zza pola karnego. Akurat bardzo ładnie złapał bramkarza jak wyszedł z bramki. Nie byłoby tej dziury, byłaby inna. Alexis "padaka" Sanchez zszedł Lajonelowi z drogi i to się chwali. Dobra psu i mucha xD
PS UjĄłeś.
0
Pierwszą bramkę Messi strzelił w zasadzie sam, bo tę asystę to mógł zaliczyć nawet Valdes (jak się skupi!). W drugiej Don AI ładnie ściągnął na siebie uwagę dwóch obrońców i wycofał na wolne pole, nasz GŁÓWNY CHIRURG nie mógł przepuścić takiej okazji, ale popatrzcie na ten mierzony po długim rogu strzał. Dla niego to wydaje się chyba jak "bułka z masłem" ;) Być może niemoc strzelecka pozostałych napadziorów bierze się po części z tego, że się trochę odzwyczaili od strzelania na bramkę xD Zbyt często działa algorytm: 1. podać do Lajonela, 2. Lajonel na pewno znajdzie dziurę w całym ;)
0
Z dedykacją różnej maści SKORUPIAKOM i innym malkontentom...
1. Najważniejszą statystyką są punkty.
2. Najlepszą obroną jest... ATAK.
:)))
0
Pedro wyszedł ładnie na pozycję i powinien pociągnąć po długim rogu, ale w końcu strzeli. Alexis trochę go poprzewracali (jak zwykle), ale przynajmniej jakieś kartki załapali. Rzecz jasna standardowy "trick" ASa to gleba w polu karnym. Nawet Messi się z tego śmiał jak sędzia zwracał uwagę Sanchezowi przy okazji rzutu wolnego, bo poszła kontra i Alba musiał faulować (na żółtą).
Poza tym proponuję obejrzeć sobie drugą połowę np. z angielskim komentarzem. Betis nie grał niczego wielkiego. Co nie znaczy, że jakoś tam w piłkę nie umie grać, ale bardziej było to efektem naszej nonszalancji i ich radosnego chaosu. Oddaliśmy inicjatywę, gra przez to stała się mniej przewidywalna, Betis się wyszumiał i tyle. Niektórzy widzę, że nie oglądają meczu tylko powtarzają po komentatorach. Warto odnotować, że od dawna tam nie wygraliśmy, tak więc nie marudzić tylko cieszyć michy z trzech punkciorów :))) Barca za bardzo porozpieszczała co niektórych. "Katastrofa, masakra, tragedia..." To co powiedzieć o grze Madryli? Dno, wodorosty i 3 metry mułu? xD
0
...oto jest pytanie, a nawet dwa.
0
@Filip_88
Ale czy CR7 da im na to fundusze??? Czy stać ich???
0
"obejrzeć"
Pamiętam Jordana i tę zgraną ekipę z Pippenem i Rodmanem. Nikt tak jak On nie potrafił przesądzić o losach rywalizacji w ostatnich (DOSŁOWNIE) sekundach meczu. Ostatni zwód, ostatni rzut, decydujące punkty... WE ARE THE CHAMPIONS!!! W tym sensie i Messi i Jordan mają ze sobą wiele wspólnego chociaż drużynowe dyscypliny zupełnie od siebie odległe ;)
0
ZAWSZE jest gadanie po słabszym meczu, że gdyby nie TEN a INNY to hohoho. Niestety to myślenie ŻYCZENIOWE. W praktyce NIE DZIAŁA. Tito wie co robi!
0
@Tom30
No i to robi. W meczu ze Spartakiem to jego 2 akcje na skrzydle zdecydowały o wygranej 3:2. Z Athleticem rozegrał KAPITALNY mecz, a Villa? Spalił wszystko co było do spalenia w meczu z Benficą. Na razie na daje się na CdR i mecze o pietruszkę w LM. Nie wiem, może jeszcze błyśnie jakąś lepszą formą, ale jego dni w Barcie są raczej policzone.
0
Wolę Strusia Pędziwiatra niż Spalam Się.
0
Villa z Benficą grał piaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach.