barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
(WYJAZD/DOM, MIEJSCE)
Betis_S (W,4), Atletico (D,2), Valladolid (W,7), Espanyol (D,20), Malaga (W,6)
Pomijając Real (3) i Getafe (5) z którymi już graliśmy oraz czerwoną latarnię zza miedzy zostają aż 4 mecze z czubem tabeli, z czego 3 na wyjeździe. Miejmy nadzieję, że forma przyszła akurat na tę serię spotkań.
VeB :)
0
@Joseph_Guardiola
Zadzwoń do Tito.
PS Zadzwoniłem za Ciebie.
http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?185055-FUTBOL-La-Liga-Barcelona-vs-Athletic-Bilbao-01-12-2012
0
Za "struktury/drabinki" zapewne dobrze mu zapłacili. Coś za coś.
0
Obecność Leona to taka polisa na wypadek wyjątkowo niekorzystnego obrotu spraw. Pietruszka pietruszką, ale na tym poziomie poniżej pewnego poziomu schodzić nie wypada. Benfica to nie BATE.
0
Możesz też oczywiście uważać za nierealny i mimo tego kontrakt podpisać licząc się z przedwczesnym zerwaniem przez drugą stronę.
0
To nie ma NIC do rzeczy. Klub mógł oczekiwać nawet złotych gór w miesiąc, ważne jest to, że podpisując kontrakt godzisz się na osiągnięcie takiego celu. Innymi słowy uznajesz go za realny.
0
I niech który pomarudzi jeszcze na Pedro.
0
Skoro nie zostały spełnione CELE zapisane w kontrakcie, to (może spadać) klub ma pełne prawo do takiego ruchu. A co to Cruyff (Wielki Świata Futbolu) jakaś święta krowa? Zgodził się na taki kontrakt, nie udało się, trudno.
0
Uwaga! Podaję skład na Benficę:
Zubizaretta, Rosell, Laporta, Guardiola, Tito, Roura, Torrent, Planchart, Soriano, Begirstain, Messi
3:0 dla nas, hattrick i rekord WIADOMO-KOGO ;)
0
W pamiętnym meczu na wodzie (2:2) w podobnej (w pewnym sensie) sytuacji sędzia zapisał swojaka Pique zamiast bramki Llorente.
0
Takie ustawienie zupełnie nie pasuje do stylu/systemu gry Barcy.
0
@masik86
Ale pod koniec poprzedniego i owszem. Ranking jest za CAŁY rok.
0
Na razie zadowala się byciem lepszym od Iniesty ;)
0
@madeguy2
Jest napisane. Wiadomo od soboty. Kolejna strona, która "uznała"?
0
@kardynał
No właśnie, każdy ma specjalne do specjalnej nawierzchni. Na bieżni mają specjalny czas reakcji, specjalny start z kolan i specjalne ograniczenia wietrzne... wszystko mają specjalne, tak jak specjalny jest CR7.
0
@Katalonka1900
Trzeba by za zapytać samego Gerarda. Może pomyślał, że w tym roku już Gerda nie dogoni a ten "mały" ma większe szanse ;)
0
@Batys
Może tak, może nie. Marca zwalnia Mou średnio raz na tydzień. Nakład spada a jeść trzeba.
0
@kardynał
Ale za to w specjalnych butach przedzierał się przez te "chaszcze".
0
@Vuaevo
A że 78 minuta... Wrzucił na chwilę wyższy bieg z zakresu http://pl.wikipedia.org/wiki/Pu%C5%82ap_tlenowy .Jak maratończyk na finiszu biegu. Zdaje się nie robił takich rajdów co chwilę ;)
0
@Vuaevo
Ale czy to taka faktyczna rewelacja to nie wiem. Biegł nieco po skosie i zza linii pola bramkowego więc pewnie wyszłoby więcej niż 96 m (Bernabeu ma 107 długości - 2x5,5m = 96m stąd pewnie ta liczba). Czas też jest chyba nieco dłuższy, jakieś 11 sekund. Powiedzmy, że przebiegł 100m. Z tego co tu piszą http://pl.wikipedia.org/wiki/Bieg_na_100_metr%C3%B3w już równo 100 lat temu biegano poniżej 11 sekund. A CR7 jest dość atletyczny nawet jak na warunki RM. Nawet chwalił się swoim czworogłowym po niektórych bramkach, zwłaszcza z rzutów wolnych ;) Nie można zapominać, że 100 m to krótki dystans. Pół sekundy wśród profesjonalistów to przepaść, a sekunda to wieczność ;)
0
@KICHA21
Marca tłumaczy się podobną sytuacją z meczu z Athletico na wyjeździe w zeszłym sezonie. Pamiętne 2:2 na wodzie. Wtedy Athletico zdobyło bramkę po bilardzie w polu karnym. Ostatnim graczem tej drużyny, który dotknął piłki był Llorente, ale po odbiciu od niego trafiła jeszcze w Pique, który nie zdążył już odpowiednio zareagować. Sędzia zapisał gol samobójczy Pique mimo, że piłka szła w światło bramki. Tyle, że w porównaniu z bramką Messiego z ostatniego meczu było w tamtej sytuacji znacznie więcej przypadku.
http://pl.soccerway.com/matches/2011/11/06/spain/primera-division/athletic-club/futbol-club-barcelona/1140748/
0
@Vuaevo
Reakcja po trafieniu w słupek staje się teraz całkowicie zrozumiała xD
0
ok. 4000 lat p.n.e. - wynalezienie koła
1492 - odkrycie Ameryki
2012 - komentarz pawlika22
:)
0
@patrolinho91
Tu są linki...
http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?185055-FUTBOL-La-Liga-Barcelona-vs-Athletic-Bilbao-01-12-2012
0
@ef
i słusznie, nawet nie próbuj kłapouszku:)
0
zaczyna się, po pierwszym sezonie u nas bez nominacji dla "irokeza"...
"Ribeiro: Neymar lepszy od Messiego"
0
@ef
jesteś osioł albo udajesz cześć:)
0
@kowalmessi
chyba te...
http://www.prodirectsoccer.com/us/Products/adidas-Soccer-Shoes-adidas-adizero-F50-TRX-FG-SYN-Firm-Ground-Soccer-Cleats-Vivid-YellowBlackGreenZest-53708.aspx
0
@Nika94
Starzeje się ;)
0
Niech po prostu kupią Barcę B xD