0

(WYJAZD/DOM, MIEJSCE)

Betis_S (W,4), Atletico (D,2), Valladolid (W,7), Espanyol (D,20), Malaga (W,6)

Pomijając Real (3) i Getafe (5) z którymi już graliśmy oraz czerwoną latarnię zza miedzy zostają aż 4 mecze z czubem tabeli, z czego 3 na wyjeździe. Miejmy nadzieję, że forma przyszła akurat na tę serię spotkań.

VeB :)

0

0

Za "struktury/drabinki" zapewne dobrze mu zapłacili. Coś za coś.

0

Obecność Leona to taka polisa na wypadek wyjątkowo niekorzystnego obrotu spraw. Pietruszka pietruszką, ale na tym poziomie poniżej pewnego poziomu schodzić nie wypada. Benfica to nie BATE.

0

Możesz też oczywiście uważać za nierealny i mimo tego kontrakt podpisać licząc się z przedwczesnym zerwaniem przez drugą stronę.

0

To nie ma NIC do rzeczy. Klub mógł oczekiwać nawet złotych gór w miesiąc, ważne jest to, że podpisując kontrakt godzisz się na osiągnięcie takiego celu. Innymi słowy uznajesz go za realny.

0

I niech który pomarudzi jeszcze na Pedro.

0

Skoro nie zostały spełnione CELE zapisane w kontrakcie, to (może spadać) klub ma pełne prawo do takiego ruchu. A co to Cruyff (Wielki Świata Futbolu) jakaś święta krowa? Zgodził się na taki kontrakt, nie udało się, trudno.

0

Uwaga! Podaję skład na Benficę:

Zubizaretta, Rosell, Laporta, Guardiola, Tito, Roura, Torrent, Planchart, Soriano, Begirstain, Messi

3:0 dla nas, hattrick i rekord WIADOMO-KOGO ;)

0

W pamiętnym meczu na wodzie (2:2) w podobnej (w pewnym sensie) sytuacji sędzia zapisał swojaka Pique zamiast bramki Llorente.

0

Takie ustawienie zupełnie nie pasuje do stylu/systemu gry Barcy.

0

@masik86

Ale pod koniec poprzedniego i owszem. Ranking jest za CAŁY rok.

0

Na razie zadowala się byciem lepszym od Iniesty ;)

0

@madeguy2

Jest napisane. Wiadomo od soboty. Kolejna strona, która "uznała"?

0

@kardynał

No właśnie, każdy ma specjalne do specjalnej nawierzchni. Na bieżni mają specjalny czas reakcji, specjalny start z kolan i specjalne ograniczenia wietrzne... wszystko mają specjalne, tak jak specjalny jest CR7.

0

@Katalonka1900

Trzeba by za zapytać samego Gerarda. Może pomyślał, że w tym roku już Gerda nie dogoni a ten "mały" ma większe szanse ;)

0

@Batys

Może tak, może nie. Marca zwalnia Mou średnio raz na tydzień. Nakład spada a jeść trzeba.

0

@kardynał

Ale za to w specjalnych butach przedzierał się przez te "chaszcze".

0

@Vuaevo

A że 78 minuta... Wrzucił na chwilę wyższy bieg z zakresu http://pl.wikipedia.org/wiki/Pu%C5%82ap_tlenowy .Jak maratończyk na finiszu biegu. Zdaje się nie robił takich rajdów co chwilę ;)

0

@Vuaevo

Ale czy to taka faktyczna rewelacja to nie wiem. Biegł nieco po skosie i zza linii pola bramkowego więc pewnie wyszłoby więcej niż 96 m (Bernabeu ma 107 długości - 2x5,5m = 96m stąd pewnie ta liczba). Czas też jest chyba nieco dłuższy, jakieś 11 sekund. Powiedzmy, że przebiegł 100m. Z tego co tu piszą http://pl.wikipedia.org/wiki/Bieg_na_100_metr%C3%B3w już równo 100 lat temu biegano poniżej 11 sekund. A CR7 jest dość atletyczny nawet jak na warunki RM. Nawet chwalił się swoim czworogłowym po niektórych bramkach, zwłaszcza z rzutów wolnych ;) Nie można zapominać, że 100 m to krótki dystans. Pół sekundy wśród profesjonalistów to przepaść, a sekunda to wieczność ;)

0

@KICHA21

Marca tłumaczy się podobną sytuacją z meczu z Athletico na wyjeździe w zeszłym sezonie. Pamiętne 2:2 na wodzie. Wtedy Athletico zdobyło bramkę po bilardzie w polu karnym. Ostatnim graczem tej drużyny, który dotknął piłki był Llorente, ale po odbiciu od niego trafiła jeszcze w Pique, który nie zdążył już odpowiednio zareagować. Sędzia zapisał gol samobójczy Pique mimo, że piłka szła w światło bramki. Tyle, że w porównaniu z bramką Messiego z ostatniego meczu było w tamtej sytuacji znacznie więcej przypadku.

http://pl.soccerway.com/matches/2011/11/06/spain/primera-division/athletic-club/futbol-club-barcelona/1140748/

0

@Vuaevo

Reakcja po trafieniu w słupek staje się teraz całkowicie zrozumiała xD

0

ok. 4000 lat p.n.e. - wynalezienie koła
1492 - odkrycie Ameryki
2012 - komentarz pawlika22

:)

0

@ef

i słusznie, nawet nie próbuj kłapouszku:)

0

zaczyna się, po pierwszym sezonie u nas bez nominacji dla "irokeza"...

"Ribeiro: Neymar lepszy od Messiego"

0

@ef

jesteś osioł albo udajesz cześć:)

0

@Nika94

Starzeje się ;)

0

Niech po prostu kupią Barcę B xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?