0

Tak przy okazji...

Szacun dla Falcao, CR7 smutny ;)

0

Tylko zdążyłem włączyć transmisję i... brama Lajonela xD

0

* rzygać

0

Na razie -8, przynajmniej do jutra :)

0

Bramkarz wyciągnął się jak dłuuugi ;)

0

Manucho ostatnią nadzieją ;)

0

Ozil lewą zakręcił ;)

0

Uuuuu... pójdzie bomba? ;)

0

CR7. Żółtko dla Białka.

0

Ale Mou powinien pamiętać o żółtej dla Ozila i rzucie z autu niesłusznie przyznanym RM.

0

Czy ja wiem. Tych 3-ech angażowało uwagę bramkarza.

0

Była dobra szansa po rożnym dla V ;)

0

Pytałem bo większość tutejszych jak i przyjezdnych gimbusów porozdawała już punkty xD

wersja specjalna dla mih-u:
http://lmgtfy.com/?q=czy+mecz+ju%C5%BC+si%C4%99+zako%C5%84czy%C5%82%3F

0

Zadałem proste pytanie, ale poza klikaniem w "-" nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, więc je powtórzę: czy mecz już się zakończył?

0

To mecz już się zakończył?

0

Manucho musi postarać się o hattricka ;)

0

Lipa, do szatni ;)

0

Manucho jak tak dalej będzie grał to nie ukończy meczu.

0

Ten Ramos to jednak menda, nie sięgnął piłki i od razu deptanie po kostkach.

0

Jeszcze jeden, jeszcze jeden... xD

0

2:1 ;)

0

@ZZ

Puchary to nie ziarenka cukru, więc nie pisze się ilość tylko liczba(!). Do "ilości" jeszcze droga daleka. 6 z tych 9 "połączonych" pucharów to lata 1956-60 i 1966, potem długo... długo... nic..., dalej długo... długo... nic (32 lata!!!) i w końcu 3 Puchary LM w lata parzyste: 1998, 2000, 2002. Niestety od ostatniego minęło już 10 lat (to jest ta wasza DECIMA? xD). Natomiast Barca jest w trakcie realizacji swoich marzeń... 1992 (ostatni Puchar Europy dla Dream Team v1.0). A obecnie 3x LM dla DREAM TEAM v2.0 (2006, 2009, 2011). W tym sezonie mamy nadzieję na trylogię z ManU. Trzeci finał LM wygrany przez Barcę z ManU różnicą dwóch bramek. Na oczach madryli tworzy się historia, im została tylko prehistoria :)

0

Gdyby wygrali z takim rywalem (z którym Real poległ), na wyjeździe i bez udziału Messiego nadzieje madryli chyba ostatecznie zostałyby rozwiane ;)

Możliwy scenariusz jest taki, że Leon zacznie spotkanie na ławce i zależnie od tego co będzie działo się na boisku wejdzie lub nie, ewentualnie wcześniej lub później. Osobiście myślę, że przydałaby się jakaś brameczka chociażby na wyrównanie rekordu. Drugą można by dorzucić z Cordobą (np. w drugiej połowie meczu) ;)

0

Xavi miał najwięcej asyst w La Liga np. w sezonach:
2008/2009 - Xavi 20
2009/2010 - Xavi 14

Później:
2010/2011 - Messi 18, Ozil 17, Alves 15, Xavi 7
2011/2012 - Ozil 17, Messi 15, Xavi 7 (rekordowy, czyli wyjątkowy, sezon Realu pod względem punktów i bramek, tyle, że to se ne vrati!!!)

2012/2013 - NOW

http://soccernet.espn.go.com/stats/assists/_/league/esp.1/spanish-primera-division?cc=5739

0

Nie wiem jak to wygląda obecnie (obniżka formy, kontuzje), ale jakiś czas temu najczęściej przy bramkach Messiego asystował... obrońca Alves ;)

0

@tymiankowyrysiekzklanu

indwywidualnie po raz 2 chociażby...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trofeo_Pichichi

a także...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Europejski_Z%C5%82oty_But

ma duże szanse na 4 z rzędu...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ota_Pi%C5%82ka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ota_Pi%C5%82ka_FIFA

i co najważniejsze MIEJSCE W HISTORII (być może z rekordem wszechczasów, Pele jest już za nim!)

w planach...
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/323850/dziesiec-strzeleckich-wyzwan-messiego/drukuj

z pozostałymi graczami z Barcy to...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_Kr%C3%B3la

duży krok do tego...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Primera_Divisi%C3%B3n

oraz półfinał i 1/8 tego...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA

całkiem nieźle jak na sezon bez wielkiej imprezy reprezentacyjnej ;)

0

Na potęgę posępnego czerepu, mocy przybywaj!

HE-ME-SSSSIII

0

@Hen

Gdyby każdy był wart 140 mln...

0

@Ktalonczyk

jeden jeszcze nie dobiegł, miał najdalej :)

0

@Tomcio
turlaj wrotki paździerzu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?