0

"Rekord świata

Thompson pobił rekord świata w strzeleniu bramek w jednym spotkaniu międzypaństwowym. 11 kwietnia 2001 roku Archie zdobył 13 bramek w wygranym 31:0 przez Australię meczu kwalifikacji do MŚ 2002 z reprezentacją Samoa Amerykańskiego. Inny napastnik David Zdrilic zdobył wówczas 8 bramek. Poprzedni rekord należał do Duńczyka Sophusa Nielsena, który zdobył 10 bramek dla reprezentacji Danii w wygranym 17:1 meczu z reprezentacją Francji na IO 1908 oraz do Niemca Gottfrieda Fuchsa w wygranym 16:0 meczu z reprezentacją Rosji na IO 1912. Jest to także wyrównany rekord 13 bramek zdobytych w rozgrywkach seniorskich – Szkot John Petrie zdobył tyle bramek w Pucharze Szkocji w 1885 roku.
"

0

sprostowanie...

Wczytałem się i niejaki http://pl.wikipedia.org/wiki/Archie_Thompson
dał jednak radę, 13 bramek w jednym meczu xD W sumie zdobył dla repry 21 w 33 meczach xD

0

@konrado6

Kiedyś strzeliłem 10 bramek w jednym meczu. Ciężko będzie mnie pobić ;)

Nawet tym się nie udało...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mecz_pi%C5%82karski_Australia_%E2%88%92_Samoa_Ameryka%C5%84skie_(2001)

xD

0

"Nie wierzę w informacje nie zdementowane"

:D

0

"Nie wierzę w informacje nie zdementowane"

xD

0

Ech, jak sobie pomyślę o tych wszystkich pucharach, które dzięki tym golom zdobędziemy... xD

0

@matix457

Dobra, dobra i tak wiemy, że coś knujesz.

0

*która

0

@IBRAvsCR7

Albo zastosuje starą zasadę marketingową z kategorii "wszystkie chwyty dozwolone", które brzmi:

Nieważne czy piszą o mnie źle czy dobrze, ważne, że po NAZWISKU xD

0

@Bingoo

I słusznie pojechali. Bo to bzdura niezależnie od tego kto ją faktycznie wypowiedział. Rzecz jasna krytyka powinna ograniczyć się wyłącznie do treści wypowiedzi zostawiając argumenty ad personam na boku. Ibra na taki wizerunek jednak sumiennie zapracował więc niech się nie dziwi, że czasami zbierze nie za swoje grzeszki ;)

0

Hahahaha, jaki wysyp gimbusów typu: "a nie mówiłem", "Ibra nie mógł tak powiedzieć" itd. xD

Pewnie każdy poranek zaczynają od lektury twitta Salima xD

Akurat Ibra jak najbardziej mógł to powiedzieć. Wygadywał już dużo większe bzdury więc jego wiarygodność w tej materii jest znikoma. Dziennikarz też sobie strzelił w stopę. Jaki procent użytkowników portali (na innych widać , że sprostowano to "info" dużo wcześniej, część tutejszych "oświeconych" może się dzięki temu dowartościować przed "dzieciakami" xD) ma możliwość i czas sprawdzać każdy taki news? Dziennikarz żartuje/ironizuje (tak się teraz tłumaczy, gdy już wprowadził w błąd nieumiejętnie formułując przekaz) z gwiazdora, który lubi być w centrum uwagi podobnie "kontrowersyjnymi" wrzutkami ;)

0

@Death11

Taa... bo np. Beckenbauer w owym czasie podawał tylko piłki za linią ;)

0

@grajekuliczny

Gdyby to był mój serwer to już dawno miałbyś "osobiste wyjaśnienie" sprawy na karku.

0

@Tools

Taka prawda jak abrakadabra. To wersja tylko jednej ze stron.

0

Stary Pelikan El Plutinho znalazł sobie nowego idola.

0

@lookech

A inne dziennikarzyny powtórzyły ;)

0

No i tak to działa. Najpierw rzetelny news później rzetelne sprostowanie rzetelnego newsa. Click, click... przerwa na reklamy xD

0

@New_man

Chłopie, kogo te pierdy obchodzą?

0

@Stoiczkow

Książkę też mu pewnie pisała kaczka xD

0

Ibra to Księżniczka Jęczybuła.

0

Wreszcie jakiś normalny mecz z The Bus ;)

0

Blancos spadek? xD

0

Moim zdaniem najlepsza brama Lajonela w tym sezonie to piąta w meczu z Depo. Proszę spojrzeć na cieszynkę ławki rezerwowej Barcy. WSZYSTKIM kopary opadły xD

0

To dobrze. Tarzan będzie jeszcze silniejszy i hardkorowy (bez kanapeczek). SIŁAAA.

0

Akurat podjazdem karnymi pod adresem Lajonela to Abrakadabra straaaaaaaszliwie spudłował :D

0

Milan wygrał ostatnio w lidze z Juve 1:0 ;) Także tego...

0

@toszman

I autograf. Koniecznie xD

0

Gdzieś nie doskoczą, a gdzie indziej podadzą i może nawet coś strzelą. Nie można mieć wszystkiego. Kołek wybijający i zostający w obronie Barcy to nie ten adres ;)

0

Zadaję każdemu kto chce na nie odpowiedzieć xD I znowu bingo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?