0

@whatis

MŚ (wtedy grało 16 drużyn, dzisiaj 32) można zdobyć nawet siedząc na ławce, w przypadku ZP jest to niemożliwe, a już zwłaszcza 3/4 razy z rzędu ;)

kiedyś Puchar Europy zdobywało się po kilka razy z rzędu, w dzisiejszej LM jeszcze nikomu się to nie udało, futbol stoi na znacznie wyższym poziomie (przygotowanie fizyczne, taktyka, presing na całym boisku itd.) :)

0

@kardynał

a ktoś tak napisał?

0

@whatis

BYŁ a nie JEST nie pisze się w rejestr

4-ta Złota Piłka z rzędu? Złotą Piłkę zdobywa się INDYWIDUALNIE, tytuł MŚ ZAWSZE jest nagrodą zespołową :)))

0

trochę takie Atletico na żółto ;)

0

zdjęcie wykonane skórką od banana ;)

0

1.Romario
2.Ronaldo
3.Rivaldo
4.Ronaldinho
5.Neymar


Znajdź element, który nie pasuje :)))

0

to też wygląda na coś ciekawego...

0

od dawna poważną piłkę gra się TYLKO w Europie, więc 40-letni rekord tak czy inaczej został pobity, a czy jakieś urzędasy go przyklepią czy nie... jakie to ma znaczenie ;) świat wie kto jest NAJLEPSZY ;)

0

Bastia->Arsenal->Barcelona->PSG
$=>$$=>$$$=>$$$$

jak u nas gra z ławki to słychać częste narzekania, że może co najwyżej korki Busiemu czyścić (aczkolwiek poziomem mu na pewno ustępuje, przynajmniej w tym systemie jakim gramy), ale jak ktoś chce dać mu więcej to jest beeeeee, zdrada i w ogóle ;)

brawo Songu :) biznes to biznes, trzeba się cenić ;)

0

@whoocash1984

a CR7 4, czyli na razie Falcao:Ronaldo 10:9 ;)

bez karnych: Ruben Castro 9, Aduriz 8

ale spoko, zdaje się, że modły o dobry deal włodarzy AM zostaną wysłuchane, jest GIGANT transferowy, Romek A. znowu postanowił potrząsnąć trzosikiem ;)

kusi napadziora, taaaka kasiora...

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/chelsea-londyn-oferuje-falcao-12-mln-euro-rocznie,1,5331641,wiadomosc.html

wychodzi ładna tygodniówka ~1 mln PLN ;)

powtórka z Aguero? też z AM, ale do ManC, 5-letni kontrakt i też ~bańka tygodniowo

0

Red Arrows 1 - 0 Power Dynamos

0

liga zambijska, uwagę zwracają wyszukane nazwy ekip ;)

http://pl.soccerway.com/national/zambia/super-league/2012/regular-season/

0

to rzuca nowe światło na rekord Godfreya Ucara Chitalu xD

0

49 sekunda ;)

0

W trakcie oczekiwania na drugą część polecam taki oto przerywnik...



Najlepszy ubaw z komentarzy pod filmikiem:
"The only man who knows how to fight stayed out of there."
"Vitaly Klitschko looked like a judge at a fight."

xDDD

0

@Ja Cule

Też jest anonimowa? ;)

0

@rocky5

5. Że o pozycjach spalonych nie wspomnę (np. nieporozumienie z Xavim, który zaczekał aż napadzior ruszy 4 litery i łaskawie zejdzie z pozycji spalonej, a następnie wypuścił napadziora podaniem prostopadłym czego oczywiście napadzior zupełnie się nie spodziewał i został w blokach)

xD

0

@rocky5

Najbardziej podobały mi się 4 akcje Villi z meczu z Cordobą:

1. Potknięcie o własne nogi/piłkę (do wyboru).
2. Zdjęcie kibica za bramką Cordoby.
3. Przyjęcie połączone z podaniem do bramkarza drużyny przeciwnej.
4. Przyjęcie ze wślizgiem i aut.

:)))

0

Falcao jest teraz wysoko wyceniany ($), więc naturalne, że takiemu AM przydałby się porządny zastrzyk gotówki od jakiegoś giganta. Bez Falcao AM wygrało ostatnio u siebie w CdR z Getafe 3:0 ;)

0

Pod tym linkiem na samym dole mamy strzelców...

http://pl.soccerway.com/national/spain/primera-division/20122013/regular-season/

Z tabeli wynika, że najwięcej goli z karnych strzelił Falcao (aż 6). Wyszedł mu mecz życia z Depo (czerwoną latarnią La Liga), ale poza tym zdarzają mu się dłuższe "bramkowe przestoje". Bez karnych i manity z ogórkami jego dorobek nie jest już tak imponujący, porównywalny z czołówką peletonu podążającego za CR7 (ucieczka w zasięgu wzroku) i Messim (zniknął za zakrętem). W meczach z silnymi rywalami Valencią, Realem, AM przegrało 2:0, z nami mam nadzieję, że będzie podobnie (tj. standardowy dublet Leona ;) ).

0

Jak to możliwe, że nie dowiadujemy się iż grozili tym gorszym od niego?
Zwłaszcza, że nic poza sportem ich nie interesowało.

0

a o tym PAJACU wiesz?

http://goo.gl/Ck5B1

0

zarabiają najwięcej... ..."podczas gdy na świecie dzieci głodują" PAJACU

0

@piachuFCB

oj żeby cudownie nie ozdrowiał w niedzielę po południu ;)

0

skrócony link

http://goo.gl/ehveB

0

@Bisz

http://www.sport.pl/pilka/56,64946,11649228,Gdzie_sportowcy_zarabiaja_najwiecej__Barcelona_liderem.html

..."podczas gdy na świecie dzieci głodują"

Szkółka też kosztuje (10 mln na rok? 100mln na 10 lat? należy też pamiętać, że taka generacja, którą mamy obecnie nie zdarza się często). Ale i tak się opłaciło. Jeśli wierzysz w swój system gry, w swój styl, skoro wiesz, że dobrze wykonywany jest lepszy niż cokolwiek innego granego na świecie, to budując przez lata, od zera, drużynę złożoną z zawodników szukających się na boisku na pamięć masz przewagę przynoszącą pasmo licznych sukcesów (pucharów). Nie jest łatwo taką rzecz skopiować, powtórzyć. Wymaga to lat szkoleń i trafienia na odpowiednie talenty.

0

Federer to król Wimbledonu (korty trawiaste), a Nadal rządzi w French Open (korty ceglane). Na pozostałych dwóch z Wielkiego Szlema bywało różnie (tj. w US Open i Australian Open), przeważnie Federer górą jeśli chodzi o sukcesy.

0

@Ktalonczyk

Za filmy reklamowe nie przyznają ;)

0

a zatem oprócz bieżącego sezonu jeszcze 3, kto wie może przejmie kiedyś stery po Tito, ale byłaby ciągłość ;)

0

Widziałem to jakiś czas temu i akurat sobie pomyślałem, że miło byłoby zrobić do tego napisy ;)

Druga część jest tutaj...



Rozumiem, że już "się tłumaczy" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?