barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źródło newsa to "sport" a zatem błąd pochodzi stamtąd. Okazuje się, że co drugiego newsa należy na FCBarca.com dokładnie sprawdzać samemu, bo czasami nie jest to informacja tylko dezinformacja. A piłka faktycznie wygląda tak
http://karllusbec.files.wordpress.com/2012/12/cafusa-ball-2013.jpg
Testują w CdR ten wynalazek przed główna imprezą? A zatem "święte oburzenie" Tito może być jak najbardziej zrozumiałe.
http://en.wikipedia.org/wiki/2013_FIFA_Confederations_Cup
0
w pierwszej chwili (sądząc po tytule i tym co pokazał wczoraj RM) pomyślałem, że chodzi o aktualny poziom rozgrywek xD
0
I believe, I can fly... v2.0
0
nawet zaawansowany amator nie zrozumie zwykłego zawodowca ;)
Kubica też ciągle narzekał, bo w F1 dzięki detalom zdobywało się podium albo nawet wygrywało mistrzostwa, w drodze do perfekcji ;)
0
*doprawdy
0
@u99artur
może to zrobił, ale dlaczego ma przy okazji nie oznajmić światu, że występują na nim lepsze i gorsze piłki to doprawy nie wiem, ktoś musi ;)
0
może nowe modele butów już nie pasują do starych piłek? xD
0
Tango 12, Euro2012
http://image.ceneo.pl/data/products/14835667/d0c2caf1-a778-4e9e-aa2f-01593072ac94_product.jpg
0
no ale grając Tango 12 wygrali ME u nas ;)
0
o takie cuś...
http://shop-adidas.eu/PL/img/p/350-1214-thickbox.jpg
0
zdaje się, że w LM grają jaką kolejną wersją modelu o nazwie Finale ;)
0
może Tango nie przylega lub nie odbija się tak jakby sobie tego życzyli zawodnicy, to chyba oni przekazali Tito, że grając w ich najnowszych modelach "trzewików" spodziewali się czegoś innego ;)
0
@barca2002
z pewnością stadion CN jest specjalny, zwłaszcza dla Barcy, ale generalnie gra u siebie daje dodatkową przewagę każdej drużynie gospodarzy
0
priorytetem przed meczem z Cordobą w CdR jest jak najszybsze zapewnienie sobie awansu lub zrobienie znaczącego kroku w tym kierunku, dopiero na drugim miejscu są eksperymenty, zresztą Thiago, a pod koniec Montoya i Tello wybiegli na boisko, myślę, że u siebie proporcje się odwrócą, więcej młodzieży wybiegnie w pierwszej jedenastce a jakby coś działo się niepokojącego to na ostatnie minuty wskoczy ktoś z podstawowego ;)
0
i tak jak już napisałem niżej, u siebie na CN można bardziej eksperymentować, zwłaszcza z zaliczką 2 bramek, mecz wcale nie była taki łatwy
0
najwyraźniej Tito mający dostęp do większej ilości informacji uznał, że to nie czas na eksperymenty ;) biorąc pod uwagę dotychczasowe wyjściowe jedenastki w La Liga myślę, że i tak młodzież więcej pograła niż pod koniec u Pepa ;)
0
może była sianem wypchana, a poważnie, na tym poziomie rozgrywek, gdy gra się techniczną, szybką piłkę na małej przestrzeni czucie balona to podstawa xD
0
Busquets, Puyol, Iniesta, Valdes jednak nie grali a to co najmniej 1/3 składu, Cesc na razie wypadł, ale w razie czego jest Thiago
Atletico Madryt też grało w CdR (2 godziny po nas) i to z bardziej klasowym rywalem (Getafe), poza tym nie wiem czy na tym szczeblu rozgrywek nasza młodzież (patrz: chaotyczny mecz z Benficą) poradziłaby sobie na tyle z Cordobą by u siebie pozostało dopełnić formalności i rozegrać spokojne spotkanie, spokojnie, mecz z Atletico w niedzielę
0
@barca2002
podejrzewam, że w rewanżu postawi na więcej młodzieży, bo gramy u siebie, w dodatku z dwubramkową zaliczką, Tito chciał uniknąć nerwówki gdyby coś poszło nie tak, wówczas musiałby w rewanżu wystawiać mocny skład, a po rewanżu z Cordobą jest wyjazd z Malagą
0
Już dawno powinni wysłać go na jakiś rezonans/tomografię by zbadać czy w jego "orzeszku" nie ma PRZYPADKIEM jakiegoś zwarcia xD
0
Hahahaha przecież ten cymbał widział, że za nim biegnie gracz Celty. Powinna być co najmniej żółta kartka za niesportowe zachowanie po decyzji sędziego. Pomijam już, że cymbał w ogóle nie zainteresował się czemu gracz Celty zwija się, a przecież doskonale wiedział, że nie przeszył brykającym kopytem samego powietrza.
0
Bywają takie przypadki, że garbaty garbatego kładzie na łopatki.
0
@Ratamahatta
Tu chodzi tylko o pokazanie, który geniusz bardziej zasłużył na ZP ;)
0
A to już kuriozum...
Thiago (11 minut) ocena: 6
Messi (93 minuty) ocena: 7,5
buahahaha
0
OK, pójdźmy na rękę fanbojom Wielkiego Dona i powiedzmy, że:
1 bramka: 70% Messi, 25% Sanchez, 5% Iniesta
2 bramka: 65% Messi, 35% Iniesta
3 bramka (prawie) 70% Messi od bramkarza w słupek, Thiago 30% eleganckie, techniczne zagranie na nogę przed bramkę
:)
0
@juliancarax
na tej samej zasadzie zrobi się trudniej w LM (mniej grania, więcej odpoczynku)
0
Iker nie powinien tak narzekać, bo akurat ów "podmuch wiatru" dał także jemu tytuły ME i MŚ ;)
0
*takiej
0
jeszcze chwila i wyciągną jakiegoś Kunta Kinte z buszu, który bez kozery powie, że nawbijał pińcet, wtedy nawet jakby Leon podpisał kontrakty z kilkoma klubami nie wyrobiłby takie normy ;)
0
@przyjemny
najłatwiej rezygnuje się z rzeczy na które nas nie stać xD