0

Źródło newsa to "sport" a zatem błąd pochodzi stamtąd. Okazuje się, że co drugiego newsa należy na FCBarca.com dokładnie sprawdzać samemu, bo czasami nie jest to informacja tylko dezinformacja. A piłka faktycznie wygląda tak

http://karllusbec.files.wordpress.com/2012/12/cafusa-ball-2013.jpg

Testują w CdR ten wynalazek przed główna imprezą? A zatem "święte oburzenie" Tito może być jak najbardziej zrozumiałe.

http://en.wikipedia.org/wiki/2013_FIFA_Confederations_Cup

0

w pierwszej chwili (sądząc po tytule i tym co pokazał wczoraj RM) pomyślałem, że chodzi o aktualny poziom rozgrywek xD

0

I believe, I can fly... v2.0

0

nawet zaawansowany amator nie zrozumie zwykłego zawodowca ;)

Kubica też ciągle narzekał, bo w F1 dzięki detalom zdobywało się podium albo nawet wygrywało mistrzostwa, w drodze do perfekcji ;)

0

*doprawdy

0

@u99artur

może to zrobił, ale dlaczego ma przy okazji nie oznajmić światu, że występują na nim lepsze i gorsze piłki to doprawy nie wiem, ktoś musi ;)

0

może nowe modele butów już nie pasują do starych piłek? xD

0

no ale grając Tango 12 wygrali ME u nas ;)

0

0

zdaje się, że w LM grają jaką kolejną wersją modelu o nazwie Finale ;)

0

może Tango nie przylega lub nie odbija się tak jakby sobie tego życzyli zawodnicy, to chyba oni przekazali Tito, że grając w ich najnowszych modelach "trzewików" spodziewali się czegoś innego ;)

0

@barca2002

z pewnością stadion CN jest specjalny, zwłaszcza dla Barcy, ale generalnie gra u siebie daje dodatkową przewagę każdej drużynie gospodarzy

0

priorytetem przed meczem z Cordobą w CdR jest jak najszybsze zapewnienie sobie awansu lub zrobienie znaczącego kroku w tym kierunku, dopiero na drugim miejscu są eksperymenty, zresztą Thiago, a pod koniec Montoya i Tello wybiegli na boisko, myślę, że u siebie proporcje się odwrócą, więcej młodzieży wybiegnie w pierwszej jedenastce a jakby coś działo się niepokojącego to na ostatnie minuty wskoczy ktoś z podstawowego ;)

0

i tak jak już napisałem niżej, u siebie na CN można bardziej eksperymentować, zwłaszcza z zaliczką 2 bramek, mecz wcale nie była taki łatwy

0

najwyraźniej Tito mający dostęp do większej ilości informacji uznał, że to nie czas na eksperymenty ;) biorąc pod uwagę dotychczasowe wyjściowe jedenastki w La Liga myślę, że i tak młodzież więcej pograła niż pod koniec u Pepa ;)

0

może była sianem wypchana, a poważnie, na tym poziomie rozgrywek, gdy gra się techniczną, szybką piłkę na małej przestrzeni czucie balona to podstawa xD

0

Busquets, Puyol, Iniesta, Valdes jednak nie grali a to co najmniej 1/3 składu, Cesc na razie wypadł, ale w razie czego jest Thiago

Atletico Madryt też grało w CdR (2 godziny po nas) i to z bardziej klasowym rywalem (Getafe), poza tym nie wiem czy na tym szczeblu rozgrywek nasza młodzież (patrz: chaotyczny mecz z Benficą) poradziłaby sobie na tyle z Cordobą by u siebie pozostało dopełnić formalności i rozegrać spokojne spotkanie, spokojnie, mecz z Atletico w niedzielę

0

@barca2002

podejrzewam, że w rewanżu postawi na więcej młodzieży, bo gramy u siebie, w dodatku z dwubramkową zaliczką, Tito chciał uniknąć nerwówki gdyby coś poszło nie tak, wówczas musiałby w rewanżu wystawiać mocny skład, a po rewanżu z Cordobą jest wyjazd z Malagą

0

Już dawno powinni wysłać go na jakiś rezonans/tomografię by zbadać czy w jego "orzeszku" nie ma PRZYPADKIEM jakiegoś zwarcia xD

0

Hahahaha przecież ten cymbał widział, że za nim biegnie gracz Celty. Powinna być co najmniej żółta kartka za niesportowe zachowanie po decyzji sędziego. Pomijam już, że cymbał w ogóle nie zainteresował się czemu gracz Celty zwija się, a przecież doskonale wiedział, że nie przeszył brykającym kopytem samego powietrza.

0

Bywają takie przypadki, że garbaty garbatego kładzie na łopatki.

0

@Ratamahatta

Tu chodzi tylko o pokazanie, który geniusz bardziej zasłużył na ZP ;)

0

A to już kuriozum...

Thiago (11 minut) ocena: 6
Messi (93 minuty) ocena: 7,5

buahahaha

0

OK, pójdźmy na rękę fanbojom Wielkiego Dona i powiedzmy, że:

1 bramka: 70% Messi, 25% Sanchez, 5% Iniesta
2 bramka: 65% Messi, 35% Iniesta
3 bramka (prawie) 70% Messi od bramkarza w słupek, Thiago 30% eleganckie, techniczne zagranie na nogę przed bramkę

:)

0

@juliancarax

na tej samej zasadzie zrobi się trudniej w LM (mniej grania, więcej odpoczynku)

0

Iker nie powinien tak narzekać, bo akurat ów "podmuch wiatru" dał także jemu tytuły ME i MŚ ;)

0

*takiej

0

jeszcze chwila i wyciągną jakiegoś Kunta Kinte z buszu, który bez kozery powie, że nawbijał pińcet, wtedy nawet jakby Leon podpisał kontrakty z kilkoma klubami nie wyrobiłby takie normy ;)

0

@przyjemny

najłatwiej rezygnuje się z rzeczy na które nas nie stać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?