0

SMS od Krysi do Mou...

"The Special Five dlaczego mnie wcześniej zdjąłeś, chciałem ustrzelić manitę"

0

Uwaga, uwaga... nowe aliasy dla RM.pl

www.płaczki.pl, www.frustraci.pl, www.4gole-messiego-vs-3gole-krysi.com, www.zwierzak.pt itd.

0

HAHAHA...

"2013.01.27, godz. 21:09, BlancoSSSS

Dyskusja na temat Messiego jest zbędna , styl Barçy jest prosty - mają 11 graczy na boisku :
- 1 bramkarz
- 4 obrońców (Pomagających Messiemu)
- 5 pomocników (Pomagających Messiemu)
- 1 Napastnik : Messi (Pomagający kolegom)"

Z RM.pl :)))

0

Przy 5:1 i zrezygnowanym oraz podmęczonym (grali dość długo w 10) Alexis mógł sobie "poszaleć" :)

0

Już lepiej za Villę niż za Pedro. Pedrito jest SUPER!

0

Manitka i 4 brameczki The Best of The Best!!! :)

0

Peeeeddddrrriiitttoooooo!!!!!!!!! Peeeeddddrrriiitttoooooo!!!!!!!!!Peeeeddddrrriiitttoooooo!!!!!!!!!Peeeeddddrrriiitttoooooo!!!!!!!!!

0

Znowu nie było spalonego, SĘDZIA KAAAALOOOSZZZZ!!!

0

Nie było spalonego, sędzia kalosz...

0

Powinni teraz przycisnąć i jeszcze ze 2 przed przerwą. W drugiej doklepać do końca i środa.

0

Nie było od razu czerwonej. Druga żółta.

0

Jeszcze jeden i będzie hattrick! Leo, Leo, Leo...

0

O! Karteczka, przyda się xD

0

Zadziwiająca jest łatwość z jaką tracimy bramki. Gramy, gramy coś tam strzelamy i... zaraz wyrównanie. WTF?

0

Nie wiadomo po co oddajemy inicjatywę. Przecież 1:0 to za mało...

0

Cóżżżżżż, piękna bramka ;)

0

Adriano powinien ująć nieco siły z tych dośrodkowań. To nie strzały na bramkę ;)

0

Zdaje się, że Lewą Flanką to właśnie my strzelamy najwięcej bramek (np. 4:0 z Levante, wszystkie z lewej).

0

@Xavi Hernandez 6

Nie wiem. Powiedz!

0

Valdes chciał uruchomić Leona, ale ten został za bardzo po prawej i nie dał rady.

0

Cała nasza Lewa Flanka odpoczywa ;)

0

Profesor... Leo Messi!!!!!!!!!!!!!! 1:0 :)))

0

Słusznie Leon, słusznie. Rekord już masz i ciężko będzie go pobić. Teraz kolekcjonujemy "WAZONIKI", pucharki ma się rozumieć ;)

0

Ostatnie to wygrała Barca. Co prawda mini GD, ale w środę będzie maxi.

0

Madryle wytaczają "najcięższe" działa. A to tylko mecz drugich drużyn xD

0

Yeaaahhhhaaahhhhaaahhhhh...

Pojechali z LESZCZAMI z RMC Braaawoooo!

0

Karniaczek?

0

@daany8

Bu!

0

Jeszcze jeden, jeszcze jeden... leszczom z RMC!

0

Iniesta, Alba i Cesc odpoczywają, Pique nie może, Villa dostaje szansę, przy 3 punktach RM z Getafe nie ma miejsca na błąd. Messi... wiadomo, Król Strzelców musi zadbać o wizerunek ;) Dzisiaj mają być 3 punkty!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?