barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SMS od Krysi do Mou...
"The Special Five dlaczego mnie wcześniej zdjąłeś, chciałem ustrzelić manitę"
0
Uwaga, uwaga... nowe aliasy dla RM.pl
www.płaczki.pl, www.frustraci.pl, www.4gole-messiego-vs-3gole-krysi.com, www.zwierzak.pt itd.
0
HAHAHA...
"2013.01.27, godz. 21:09, BlancoSSSS
Dyskusja na temat Messiego jest zbędna , styl Barçy jest prosty - mają 11 graczy na boisku :
- 1 bramkarz
- 4 obrońców (Pomagających Messiemu)
- 5 pomocników (Pomagających Messiemu)
- 1 Napastnik : Messi (Pomagający kolegom)"
Z RM.pl :)))
0
Przy 5:1 i zrezygnowanym oraz podmęczonym (grali dość długo w 10) Alexis mógł sobie "poszaleć" :)
0
Już lepiej za Villę niż za Pedro. Pedrito jest SUPER!
0
Manitka i 4 brameczki The Best of The Best!!! :)
0
Peeeeddddrrriiitttoooooo!!!!!!!!! Peeeeddddrrriiitttoooooo!!!!!!!!!Peeeeddddrrriiitttoooooo!!!!!!!!!Peeeeddddrrriiitttoooooo!!!!!!!!!
0
Znowu nie było spalonego, SĘDZIA KAAAALOOOSZZZZ!!!
0
Nie było spalonego, sędzia kalosz...
0
Powinni teraz przycisnąć i jeszcze ze 2 przed przerwą. W drugiej doklepać do końca i środa.
0
Nie było od razu czerwonej. Druga żółta.
0
Jeszcze jeden i będzie hattrick! Leo, Leo, Leo...
0
O! Karteczka, przyda się xD
0
Zadziwiająca jest łatwość z jaką tracimy bramki. Gramy, gramy coś tam strzelamy i... zaraz wyrównanie. WTF?
0
Nie wiadomo po co oddajemy inicjatywę. Przecież 1:0 to za mało...
0
Cóżżżżżż, piękna bramka ;)
0
Adriano powinien ująć nieco siły z tych dośrodkowań. To nie strzały na bramkę ;)
0
Zdaje się, że Lewą Flanką to właśnie my strzelamy najwięcej bramek (np. 4:0 z Levante, wszystkie z lewej).
0
@Xavi Hernandez 6
Nie wiem. Powiedz!
0
Valdes chciał uruchomić Leona, ale ten został za bardzo po prawej i nie dał rady.
0
Cała nasza Lewa Flanka odpoczywa ;)
0
Profesor... Leo Messi!!!!!!!!!!!!!! 1:0 :)))
0
Słusznie Leon, słusznie. Rekord już masz i ciężko będzie go pobić. Teraz kolekcjonujemy "WAZONIKI", pucharki ma się rozumieć ;)
0
Ostatnie to wygrała Barca. Co prawda mini GD, ale w środę będzie maxi.
0
Madryle wytaczają "najcięższe" działa. A to tylko mecz drugich drużyn xD
0
Yeaaahhhhaaahhhhaaahhhhh...
Pojechali z LESZCZAMI z RMC Braaawoooo!
0
Karniaczek?
0
@daany8
Bu!
0
Jeszcze jeden, jeszcze jeden... leszczom z RMC!
0
Iniesta, Alba i Cesc odpoczywają, Pique nie może, Villa dostaje szansę, przy 3 punktach RM z Getafe nie ma miejsca na błąd. Messi... wiadomo, Król Strzelców musi zadbać o wizerunek ;) Dzisiaj mają być 3 punkty!