barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*to nie...
0
Chwyt PR? Pewnie oddanie pensji było warunkiem zakontraktowania Beckhama. Podejrzewam, że on tak nie z własnej woli. Na reklamach sobie odbije. W końcu Paryżew to Koluszki...
0
Najpierw wygrywa się mecze, żeby mieć korzystne statystyki. W drugą stronę to nie działa.
0
@luti
Niech szczekają madryckie kundle. Katalońska karawana jedzie dalej.
0
@natall11
Jeden z lepszych, biorąc pod uwagę wskaźnik CENA/ZYSK ;)
0
@lew23
Nie pisz Caps Lockiem misiek. Nie musisz KRZYCZEĆ!!!
0
"NIEWIEŻE"
OMG, dwa błędy ortograficzne w jednym "wyrazie".
0
CR7 powinien dostać żółtko to jasne, ale i Dani zapracował na drugie. Także tego... ;)
0
...77% drugiej połowy, zaraz zobaczę jak Pedrito to zmaścił... i to niejeden raz ;)
0
@lew23
Jak najbardziej serio. Serio, serio. Niech przyjadą do nas MEGAMOCNI. O resztę jestem spokojny ;)
0
Maj już ściągniętą pierwszą połowę (szkoda akcji Xaviego), druga w 73% (chętnie się przyjrzę jak strzelił Cesc i jak nie strzelił Pedro) ;)
0
*żeby
0
@lew23
Dlaczego najgorsze? Właśnie bardzo dobrze! Niech Real się odbuduje, niech Mou przygotuje jak najlepszą taktykę meczową, niech wrócą kontuzjowani itd. itd. Chcemy MEGA Realu na Camp Nou. Tak właśnie. Chcemy, że przyjechały do nas GALAKTYCZNE Mouminki i pokazały nam jak się gra w piłkę, jak się rozpracowuje schematy, jak blokować Messiego, jak nas kontrować... :)))
Pożyjemy, zobaczymy!
VeB!
0
Nie ma co roztrząsać meczu, który powinien się tak zakończyć jak byśmy chcieli ale się nie zakończył oraz pora skończyć z wątkami pobocznymi i skupić się na przygotowaniu odpowiedniej formy fizycznej i taktycznej na rewanż. I trzeba to zacząć od zaraz. Miesiąc szybko zleci. Trzeba dokonać jakichś roszad/rotacji w PIERWSZYM składzie w najbliższych meczach, że być gotowym na maraton w LM i 2 mecze z RM.
VeB!
0
Już się zaczyna wylewanie żali...
@puta el farsa
Z takim nickiem nie powinieneś tutaj zagrzać za długo miejsca. Aczkolwiek tutejsi moderatorzy tną chyba losowa (zależnie od tego którą nogą akurat wstali), więc kto wie... Zapisałem sobie tę "ANALIZĘ" i chętnie do niej wrócę po rewanżu, zobaczymy co i jak z tym "rozpracowaniem". Mam nadzieję, że nasi też wypoczną i zagrają na miarę swoich możliwości.
VeB!
0
"Człowiekowate, hominidy (Hominidae) – rodzina ssaków naczelnych obejmująca największe wśród naczelnych gatunki wykazujące dużą inteligencję, skłonność do przyjmowania spionizowanej, dwunożnej postawy oraz zdolność do wytwarzania i używania narzędzi. Gatunkiem typowym rodziny jest Homo sapiens. Najstarszy znany z zapisów kopalnych hominid Sahelanthropus tchadensis pochodzi z miocenu, 7 mln lat temu."
0
Trochę wiedzy "tajemnej" dla tutejszych tłumoków...
1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Naczelne
2. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82py_w%C5%82a%C5%9Bciwe
3. http://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82owiekowate
:)))
0
@Barbaryan
Goń się leszczu!
0
Messi (zupełnie jak nie on!) nie zdążył się podpiąć do akcji, wtedy Xavi miałby komu odegrać bardziej do środka. Ale Leon jakiś był nie w sosie w tym meczu.
0
Obejrzałem akcję Cesc-Xavi z pierwszej połowy, którą wybił niemal z linii Varane. Gdyby... Xavi uderzył z pierwszej byłaby siata, ale Cesc musiałby nieco lżej podać. Zabrakło trochę szczęścia. Xavi przyjął, wypuścił lekko piłkę przed siebie, przymierzył i... nadbiegł ten "madrycki szczypior" xD
0
Dlaczego tabela La Liga na stronie FCBARCA.com (po prawej stronie, na głównej) zawiera nieaktualne dane? Czy to tak ciężko przepisać...?
http://pl.soccerway.com/national/spain/primera-division/20122013/regular-season/
0
A swoją drogą, czy nie wygląda jak rasowy przedstawiciel naczelnych? (jak zresztą każdy z nas...) xD
Uuu uuu uuuuu uuuu.... :)))
0
Następna fota (po tych z DV) z serii "muchołapka" ;)
0
Co do okrzyków to nie wiem jak Dani Alves zamierza owe kary egzekwować?! Karanie klubu to stosowanie odpowiedzialności zbiorowej. Z jakiej racji klub ma płacić za kogoś innego? Druga sprawa to zasada wahadła. Jeśli będą je za bardzo wychylać w jedną stronę, czyli WALCZYĆ Z RASIZMEM (definiowanym według widzimisię walczącego) WSZELKIMI MOŻLIWYMI ŚRODKAMI (co by to nie znaczyło) to za jakiś czas nastąpi na taką przesadzoną reakcję kontrreakcja w postaci nasilenia rasizmu. Elementarne! Tworzy się państwo TOTALITARNE gdzie za byle bzdurę mogą ci zafundować grzywnę lub kratki. "Życzliwych" nie brakuje na tym świecie... Gdy w grę wchodzą emocje spowodowane częściowo także przez nas samych następuje ich ujście w postaci mniej lub bardziej wybrednych okrzyków. Grunt to niepotrzebnie nie prowokować. Aczkolwiek niektórym madryckim putkom wystarczy zapewne tyle, że ktoś z Barcy w ogóle biega po ich boisku. Pepe to małpiszon bo tak się zachowuje, a nie że ktoś ma ochotę dogryźć na siłę jego, oczywistej skądinąd, odmienności xD
0
Jak wiadomo praffciffa madrićka menścizna (Arbelojka) grająca w piłkę nożną interweniuje "twardo" skrobiąc marchewki swoim przeciwnikom. Tfffffarciel jakich mało!!! Nie daje rady madrycka putka i szturcha, kopie, depcze itd. Graj w piłkę madrycki BŁAŹNIE jeden z drugim!
0
Co tam sapiesz damski bokserze? xD
0
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi... xD
0
@kiper09
Zastanawia mnie, że nie napiszą jakiegoś prostego skryptu który by sprawdzał posty pod kątem słów kluczowych i charakterystycznego sposobu pisania. Można by takie posty poddawać kwarantannie do czasu zatwierdzenia przez moderatora (nie wiem czy nie wyjdzie tego za dużo). Poza tym taki delikwent mógłby widzieć swoje wpisy myśląc, że się wyświetlają xD Pozostali użytkownicy by ich nie widzieli. Nie wiem jednak jak byłoby z wydajnością/skalowalnością takiego rozwiązania, czy serwer nie byłby za mocno obciążony, trzeba testów.
0
Zawsze najwięcej do powiedzenia mają przygłupy xD
0
Czy "inne spojrzenie na sprawę", to nie jawna dyskryminacja? xD