0

0

Znowu nałapał pyłu...

0

IN: Neymar, OBROŃCA, BRAMKARZ
OUT: Valdes, Villa, Dos Santos i "pożyczki"

0

To zasadniczo zmienia punkt widzenia. Z punktu widzenia Piłkarza (przez duże P) na punkt widzenia Widza (przez duże W) ;)

0

Ciekawe czy z tym Matą jest tak samo w oryginale... ;)

0

Kamienie dorzucamy gratis... :)))

0

Pisałem ostatnio, że za 20 baniek jest WASZ! ;)

0

@messi.09

Jak dla mnie to może grać i do 50. Tylko, że takie rzeczy to nie w Barcie...

0

Jaki zawodnik taka nagroda ;P

0

Wziąłbym Reinę na rezerwowego. W Liverpoolu już się nagrał. Ekipa pałęta się gdzieś w środku tabeli, a u nas grałby o trofea w miłej atmosferze. Emeryturka piłkarska palce lizać ;)

0

Lepszy trening/sparing w Barcie niż 10 szlagierów Skaryszewianki ;)

0

@messi.09

Borubar to chyba tylko jak zmiennik. Dobry wzrost (193cm) i wiek (33) ;)

0

@piotrekiniesta

A możesz mi łaskawie wskazać, gdzie to się tak do Wielkiego Dona PRZYPIERZYŁEM? Wolę Leona, uważam, że jest obecnie najlepszym piłkarzem. Statystyki tylko to potwierdzają. Don jest bardzo dobry, ale Leon jest CELUJĄCY.

A teraz oddal się GRZECZNIE w spokoju i nie prowokuj mnie OŚLE!

0

"...jak po takiej przerwie"

tego zabrakło w pierwszej wersji ;)

0

Wielkie Kluby tak łatwo nie pozbywają się dobrych bramkarzy. Przecież sami ich szukali, a jak już znaleźli mieliby oddać za "czapkę gruszek"? A potem co? Od nowa szukanie? Chyba, że mieliby kogoś równie dobrego ba boku, więc obecnego mogliby się pozbyć. Tylko, że dla ewentualnego kupującego to droga impreza.

0

Świetny to chyba za dużo powiedziane, ale całkiem dobry jak na debiut. Na video widać, że miał kilka strat, asystę przy bramce i na 30 minut przed końcem spotkania został zmieniony. Ajax ostatecznie zremisował spotkanie 1:1. Zobaczymy jak mu dalej pójdzie. Plus jest taki, że biega po boisku ;)

0

...ale czy Cuenca pasuje jak ulał do holenderskiego futbolu? ;)

0

Dwa sezony wcześniej BM ratowała się przed spadkiem (ter Stegen zadebiutował w końcówce sezonu, połowa kwietnia). Ostatecznie stracili 65 bramek (średnia 1,9 na mecz).

0

W zeszłym sezonie Bundesligi Borussia M straciła 24 gole w 34 spotkaniach (średnia 0,7 na mecz). W obecnym już nie jest tak różowo, w 21 wyciągali piłkę z siatki 32 razy (średnia 1,5 na mecz) ;)

0

@karci0

A kto mówi o sprowadzaniu? Skoro już odpytują tego i owego to zawsze można zbadać (i np. osiągnąć "wstępne porozumienie") czy i jak ewentualny kandydat widzi się jako rozwiązanie rezerwowe w perspektywie sezonu lub dwóch. Najlepszy byłby doświadczony, pogodzony z rolą zmiennika, ale cały czas gotowy rozruszać kości w CdR ;)

0

@karci0

Ale tylko do 2014 roku (podobnie jak Valdes), więc trzeba myśleć i o tym, już teraz ;)

0

ter Stegen (podstawowy) + Reina/Kiko (rezerwowy) i git ;)

0

A wiadomo ile on ma wzrostu? Na Wiki można znaleźć 3 różne liczby ;)

0

Za 1,5 roku to można Reinę ściągnąć w miejsce Pinto. Taki przypadek Dudka w Realu. Dudek przeszedł właśnie z Liverpoolu w wieku 34 lat. Reina będzie miał w 2014 32, więc kto wie ;)

0

Courtois, Hart, Lopez czy nawet Szczęsny to chyba za duże dla nas dryblasy ;)

0

Barcie potrzebny bramkarz nieco wyższy niż Valdes (czasami brakowało tych kilku centymetrów), ale też nie jakiś wysoki dryblas. Taki żeby umiał ogarnąć grę na przedpolu tj. rozgrywanie z obrońcami, a nie walenie na pałę do przodu. Musi być doświadczony i pasować "mentalnie". Zupełny, nawet utalentowany, młodziak, w dodatku obcojęzyczny to jednak za duże ryzyko. Ewentualnie można pomyśleć nad jakimś młodym jako rezerwowym, w miejsce Pinto.

0

Może będzie "czarnym koniem". U nas Casilla w Realu Casillas ;) Najlepiej znaleźć zawodnika z potencjałem, ale za rozsądną cenę. W przypadku bramkarzy z wielkich klubów trzeba trochę przepłacić za nazwiska, a nie za umiejętności ;)

0

Przecież Szpaku ogląda każdy mecz Madryli w białym kaftanie xD

0

Kaszana po prostu beczy, że Madryle nie rozgromiły ManU. Bu! Swoją drogą zamiast kontynuować swój masochizm (czyli twardo czytam i czekam na bana!) wystarczy aby kliknął WYLOGUJ ;)))))

0

Lewy okrążył dwóch zawodników Szachtara hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?