barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
300! This is MESSSSSIIIIIII
0
Jakie to proste xD
0
Wreszcie! Trzeba próbować z daleka! Jedziemy z DZIADAMI!!!
0
Gdzie jest pressing przy odbiorze?
0
Powtórka z meczu z Celtickiem.
0
Messi nie gra wielkich zawodów, ale na tle drużyny jest póki co zdecydowanie najlepszy. Reszta biega jakby cojones zostawili w Barcelonie.
0
Iniesta i Alba powinni dobrze współpracować na lewej.
0
Jaka obrona? Który to tak podał do grandziarza? Nie Thiago przypadkiem?
0
Jakieś nieprzytomne te nasze zuchy.
0
Zaczynają sami ze sobą grać.
0
No nie mogę, jakieś mośki z Granady szarpią naszymi jak dziećmi. Nosz... dać im po łbie!
0
Zagrali szybciej i od razu efekt.
0
Ech, dopiero Mascherano rozruszał atak ;)
0
Za daleko było.
0
Pedrito xD
0
Tak jest, grajmy na główkę Messiego...
0
Za mało nas z przodu. Ośmiu granadziarzy przeciwko 4-5 naszym.
0
Adriano nieźle, trochę celownik w lewo ;)
0
Alexis ŁAMAGA Sanchez nie ułożł stopy no to Kunta-Kinte kropnął jak należy.
0
Nasi śpią!
0
PIĘKNIE NAS ROZKLEPALI!!! PIĘKNIE!!!
0
Głupia strata Busiego, niestety, mógł od razu oddać na prawo to zaczął kombinować.
0
Leon STRZELAJ SAM! Wystarczy tych podań! xD
0
Przekombinowali :)
0
Adriano spartolił, trzech wchodziło w pole karne, do wyboru do koloru było, a on podał do bramkarza. Skupcie się!
0
Niezła wrzuta Alvesa, wystarczyło dołożyć nogę...
0
Ten kunta-kinte na prawej Granady strasznie miesza...
0
Grrranada brum-brum
0
Podanie magiczne, przyjęcie anemiczne...
0
proponuję inżelonante, inbeksante, insymulante.. ;)