0

300! This is MESSSSSIIIIIII

0

Jakie to proste xD

0

Wreszcie! Trzeba próbować z daleka! Jedziemy z DZIADAMI!!!

0

Gdzie jest pressing przy odbiorze?

0

Powtórka z meczu z Celtickiem.

0

Messi nie gra wielkich zawodów, ale na tle drużyny jest póki co zdecydowanie najlepszy. Reszta biega jakby cojones zostawili w Barcelonie.

0

Iniesta i Alba powinni dobrze współpracować na lewej.

0

Jaka obrona? Który to tak podał do grandziarza? Nie Thiago przypadkiem?

0

Jakieś nieprzytomne te nasze zuchy.

0

Zaczynają sami ze sobą grać.

0

No nie mogę, jakieś mośki z Granady szarpią naszymi jak dziećmi. Nosz... dać im po łbie!

0

Zagrali szybciej i od razu efekt.

0

Ech, dopiero Mascherano rozruszał atak ;)

0

Za daleko było.

0

Pedrito xD

0

Tak jest, grajmy na główkę Messiego...

0

Za mało nas z przodu. Ośmiu granadziarzy przeciwko 4-5 naszym.

0

Adriano nieźle, trochę celownik w lewo ;)

0

Alexis ŁAMAGA Sanchez nie ułożł stopy no to Kunta-Kinte kropnął jak należy.

0

Nasi śpią!

0

PIĘKNIE NAS ROZKLEPALI!!! PIĘKNIE!!!

0

Głupia strata Busiego, niestety, mógł od razu oddać na prawo to zaczął kombinować.

0

Leon STRZELAJ SAM! Wystarczy tych podań! xD

0

Przekombinowali :)

0

Adriano spartolił, trzech wchodziło w pole karne, do wyboru do koloru było, a on podał do bramkarza. Skupcie się!

0

Niezła wrzuta Alvesa, wystarczyło dołożyć nogę...

0

Ten kunta-kinte na prawej Granady strasznie miesza...

0

Grrranada brum-brum

0

Podanie magiczne, przyjęcie anemiczne...

0

proponuję inżelonante, inbeksante, insymulante.. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?