barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Obiektwynie_o_Barcelonie
A ja wręcz przeciwnie. Biorę pod uwagę, że część głosujących wyżej ceni sobie walory rozrywkowe nad poziom sportowy. De gustibus non est disputandum.
0
Jak tak podliczyć ostatnie mecze, we wszystkich rozgrywkach, to od 9-ciu spotkań nie zagraliśmy na 0 z tyłu. Do 10 razy sztuka. Milanie PRZYBYWAMY! ;)
0
Maruda is back!
0
Granada-LEO 1:2 ;)
0
" na swoim dobrym poziomie"
można prosić o więcej szczegółów cóż to takiego w wykonaniu ASa?
0
Swoją drogą uśmiałem się ostatnio gdy zobaczyłem na RM.pl kogoś trolującego o nicku 4ZłotePiłki xD Pogratulować odwagi. Zresztą długo tam nie zagrzał miejsca ;)
0
@Pyrzo_Barca
...do metalu
0
...za Villę... Sanchez xD ...albo Neymar/Aguero
0
Było blisko 22-ej ;)
0
Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante!
VeB! :)
0
-19 najlepszy DEMOTYWATOR dla Białych przed meczem z Rayo xD
0
Zawodnik Meczu... SAMI-WIECIE-KTO xD
0
Czas na MILAN!
0
Łomatko ale Don Andres SPARTOLIŁ!!!
0
Leon blisko trójki xD
0
Trzeba ich teraz skontrować, aż się prosi. Siedzą na naszej połowie mośki.
0
Co my gramy??? Przejmijcie piłkę i do przodu...
0
Alves UMIERA!!! xD
0
Thiago żółtko, to najlepsze podsumowanie jego dzisiejszego występu...
0
Tello ŁAJ????? xD
0
Messi JEST NAJLEPSZY!!! TO KOSMITA!!!
0
KALOSZE TYM RAZEM NIE DAŁY RADĘ ZOBACZYĆ SPALONEGO!!!
0
No! ZŁOTY CHLOPIEC LEON!!!
0
Trzeba częściej kończyć akcje strzałami. Z samego trzymania piłki bramka nie padnie!
0
Naparzać z daleka murarzy!
0
Pedro łał...
0
Tello za Alexisa ŁAMAGĘ PADAKĘ LESZCZA Sancheza. A najgorsze, że po każdej jego kompromitacji za chwilę jest zagrożenie pod naszą bramką.
0
No co za SIEROTA!!!
0
Cisnąć, cisnąć...
0
Messi jaka kontrola, CZARODZIEJ!