0

@Obiektwynie_o_Barcelonie

A ja wręcz przeciwnie. Biorę pod uwagę, że część głosujących wyżej ceni sobie walory rozrywkowe nad poziom sportowy. De gustibus non est disputandum.

0

Jak tak podliczyć ostatnie mecze, we wszystkich rozgrywkach, to od 9-ciu spotkań nie zagraliśmy na 0 z tyłu. Do 10 razy sztuka. Milanie PRZYBYWAMY! ;)

0

Maruda is back!

0

Granada-LEO 1:2 ;)

0

" na swoim dobrym poziomie"

można prosić o więcej szczegółów cóż to takiego w wykonaniu ASa?

0

Swoją drogą uśmiałem się ostatnio gdy zobaczyłem na RM.pl kogoś trolującego o nicku 4ZłotePiłki xD Pogratulować odwagi. Zresztą długo tam nie zagrzał miejsca ;)

0

@Pyrzo_Barca

...do metalu

0

...za Villę... Sanchez xD ...albo Neymar/Aguero

0

Było blisko 22-ej ;)

0

Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante! Inmessionante!

VeB! :)

0

-19 najlepszy DEMOTYWATOR dla Białych przed meczem z Rayo xD

0

Zawodnik Meczu... SAMI-WIECIE-KTO xD

0

Czas na MILAN!

0

Łomatko ale Don Andres SPARTOLIŁ!!!

0

Leon blisko trójki xD

0

Trzeba ich teraz skontrować, aż się prosi. Siedzą na naszej połowie mośki.

0

Co my gramy??? Przejmijcie piłkę i do przodu...

0

Alves UMIERA!!! xD

0

Thiago żółtko, to najlepsze podsumowanie jego dzisiejszego występu...

0

Tello ŁAJ????? xD

0

Messi JEST NAJLEPSZY!!! TO KOSMITA!!!

0

KALOSZE TYM RAZEM NIE DAŁY RADĘ ZOBACZYĆ SPALONEGO!!!

0

No! ZŁOTY CHLOPIEC LEON!!!

0

Trzeba częściej kończyć akcje strzałami. Z samego trzymania piłki bramka nie padnie!

0

Naparzać z daleka murarzy!

0

Pedro łał...

0

Tello za Alexisa ŁAMAGĘ PADAKĘ LESZCZA Sancheza. A najgorsze, że po każdej jego kompromitacji za chwilę jest zagrożenie pod naszą bramką.

0

No co za SIEROTA!!!

0

Cisnąć, cisnąć...

0

Messi jaka kontrola, CZARODZIEJ!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?