0

@adi89rg

No i następnym razem R10 wody na pewno się już nie napije ;) Musiała być jednocześnie jakaś zmiana, bo strasznie długo zwlekali z tym autem.

0

@Dexar

Przy rzucie karnym faktycznie mogliby sobie nieco odpuścić ;)

Tam jeden jest taki trolo-lolo. Zaczyna krótko gol... i ciągnie gol-gol-gol-gol-gol... jakby gardło płukał xD

0

4 ostatnie mecze u siebie Milan wygrał 2:1. Najwyższy czas to zmienić :)

0

Taaa... 5:5

0

*nie dopuszczam

0

Nie dopuszcza w ogóle myśli o remisie. Musimy zapewnić sobie awans już w pierwszym meczu, tak jak Juventus i Bayern tylko... bardziej :)))

0

No to jeszcze 7 meczów...

0

@1899barca

Do 3-ech razy sztuka. Klątwę może przerwać tylko zespół z którego odszedł i ten wygrał LM.

0

Z punktu widzenia LM to wciąż zawodnik ManC ;)

0

@Rozwad

Eeee... podobno mocno ubarwił jak w tym dowcipie ;)

"Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody? - Oczywiście, prawda. Tylko nie w Moskwie, a w Leningradzie, nie na Placu Czerwonym tylko na ulicy Rewolucji, nie samochody tylko rowery i nie rozdają tylko kradną."

0

Meeeeesssiiii.... Saaaancheeeezzzz...Rooourraaa x100 ;)

0

Powinni się podzielić na grupy. 20 zawodników + sztab to wychodzi setka na "łebka". 100 gardeł dopinguje Leo, 100 Sancheza, 100 Rourę (w tym resztę ławki) itd. Taką mam koncepcję legalnego dopingu na San Siro ;)

0

...no ewentualnie w miejsce Carlesa Busi ;)

0

3:0 Leo, Pedro, Puyol ;)

na zero z tyłu!

0

@damian93r

Posłuchaj ośle, zapytałem jedynie na jakiej podstawie piszesz te wszystkie historie o Ronaldinho. Na podstawie doniesień medialnych, które łykasz jak pelikan? Pomyślałem więc, że może łazisz za nim krok w krok i stąd jesteś świetnie zorientowany co do tego co on dokładnie robi/ł a czego nie. Poza tym naiwnie wierzysz w to, że jak coś jest nielegalne to ludzie tego na pewno nie zrobią, choćby ukradkiem. Nie wiem na jakiej podstawie. Przecież rzeczywistość pokazuje zupełnie co innego. I nie dotyczy to tylko ćpania. Później bredzisz coś o tym co niby według mnie jest narkotykiem. Otóż ja uważam, że każdy ma prawo łykać to co mu się podoba. Jestem za pełną legalizacją narkotyków zarówno tych zwanych miękkimi (np. marihuana, kofeina, nikotyna, alkohol etylowy), jak i tych klasyfikowanych jako twarde (np. kokaina, heroina). Swego czasu prohibicja w US się nie sprawdziła. Mafia, przemyt, domowe bimbrownie i tak obchodziły ten sztuczny problem. Chce ktoś (dorosły!) połknąć 3kg śniegu niech łyka. Na zdrowie.

0

@KingLeonidas

Nie wiadomo czy nie była to "kontuzja wypoczynkowa".

0

Alves, Thiago, Mascherano, Alba, Messi, Sanchez, Pinto, Tello... ale kto w oddali, ten nad piłką to Iniesta, a ten pod nogami Masche to Xavi?

0

Pedrito jest SUPER! Ręce precz od Pedrito! ;)

0

Roura miał na myśli to jak bardzo rezerwowy skład będziemy musieli wystawić w rewanżu ;)

0

Malaga jeszcze powalczy, Arsenal już tylko o honor.

0

Bundesliga > PL ;)

0

No to po ZAWODACH :D

0

Blisko 2:2 ;)

0

Wenger szuka drugiej bramki. Podwójna zmiana.

0

Żółtaczka w Arsenalu...

0

Barca nie chce obu bramkarzy z tego meczu, Valdes lepszy ;)

0

Hehehe jest siata, ale czy rożny był? ;)

0

W drugiej połowie wygląda to na razie tak jakby to Bayern grał u siebie i przegrywał 0:2 ;)

0

@lechu55

Mecz trwa 90 minut + doliczony czas. W futbolu różnie bywa. Druga połowa do może być dobicie na 3:0, a może też być zwrot o 180 stopni. Ja tam Arsenalowi szans całkowicie nie odbieram. Muszą strzelić przynajmniej jedną, bez niej ciężko będzie coś zwojować na wyjeździe. A tak przynajmniej będą mogli liczyć na doprowadzenie jakimś cudem do dogrywki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?