0

@kibicbarsyod2012

Skoro tak to NIGDY nie powinieneś był zaczynać xD

0

@stachu6667

A po co 3. Do utrzymania się w grze wystarczą "tylko" 2. Pod warunkiem, że na 0 z tyłu.

0

@MESSlah16

Po rewanżu będziesz mógł "produkować się" do woli. Na razie wstrzymaj konie "dżokeju"! Przegraliśmy póki co "pierwszą połowę". Liverpool drugą z Milanem wygrał 3:0, mimo, że ta była o połowę krótsza!

0

Jednak Roura miał w JEDNYM rację. Ten dwumecz rozstrzygnie się w REWANŻU. Trzymamy GO za słowo :)

0

Problem w tym, że jak na środku Messi próbował coś rozegrać z głębi pola to miał zaraz koło siebie 3-4 zawodników Milanu. Milan bardzo mocno zagęszcza środek, ale liczba zawodników przebywających na boisku jest skończona. Jeśli są w jednym miejscu, nie ma ich w innym. Do Milanu trzeba dobrać się skrzydłami. Tego w ogóle dzisiaj nie graliśmy. Piłka jak bumerang wracała wciąż po obwodzie na drugą stronę.

0

Niektórzy sieją tu taką panikę i uprawiają takie czarnowidztwo, że aż boję się wyjrzeć przez okno. Czy tu już? To dzisiaj ten KONIEC ŚWIATA? A ja taki nieuczesany xD

0

A pamiętacie jak z Chelsea przegrywaliśmy kiedyś 3:0 po 25 minutach? Wtedy niewiele zabrakło do awansu. Jednej bramki. Na CN jej nie może zabraknąć :)

0

Kota nie ma, myszy harcują ;)

0

@SirBastos

Też na to liczę, że TITO nie będzie miał potrzeby kogokolwiek motywować :)

0

Przed nami do rozegrania WIELKA REMONTADA tego sezonu. W lidze już kilka było, ale takich mniejszych. W lidze się nie odpada gdy jej nie będzie. Tu jest play off. Wierzę, że TITO coś wymyśli. Byle był cały i zdrów na rewanż i mógł kierować ekipą bezpośrednio, a nie przez "głuchy telefon" :)

0

Jeśli zagramy SWOJE to 2:0 jest jak najbardziej w naszym zasięgu, tylko właśnie JEŚLI. Gorzej już chyba nie da się zagrać, więc poprawa na pewno będzie. W końcu gramy u siebie. A czy to wystarczy to się zobaczy. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Milan być może uwierzył już w awans, ale nas stać na to by tak się nie stało.

0

Klepanie stało się dla nas szutką dla sztuki, a to nie tak kiedyś wyglądało. Klepanie odbywało się w ruchu. Zawodnicy przemieszczali się jednocześnie w kierunku bramki, w kilku na raz a nie pojedynczo i rozklepywali obronę szybkimi podaniami. TEGO OD DAWNA NIE MA! Albo ktoś próbuje w pojedynkę, a reszta stoi i czeka, albo dochodzą do pola karnego i brak jakiegoś zdecydowania czy to do wejścia akcją dwójkową czy też do strzału. Maszyna się zacięła. Trzeba usunąć piach i naoliwić koła zębate przed rewanżem.

0

Nie ma sensu rozwodzić się teraz nad kartkami, rękami, karnymi itd. Niczego to już nie zmieni. Dzisiaj nie zasługiwaliśmy nawet na remis.

0

Myślę, że rewanż na CN to najlepsza okazja by Barca TITO zagrała w końcu:

WIELKI MECZ!!!

Tego sobie i innym CULES życzę. VeB! :)

0

Nas w tym meczu po prostu NIE BYŁO, stąd taki wynik.

0

@Resqun

HAHAHAHAHA

0

Po jednym przegranym meczu REWOLUCJA? Zagrali słabo, utrzymywali się przy piłce, ale to czego zabrakło to stwarzania okazji i strzałów na bramkę. Po prostu nie zagrali dzisiaj tego co potrafią i co działa, tylko po prostu trzeba grać szybciej, bardziej zdecydowanie, więcej ruchu i gry na skrzydłach. Oni to wszystko na pewno wiedzą. Dzisiaj się nie udało, spróbujemy u nas!

0

Nie wiem, może za zimno było?

0

@barcelonka

0

@Normalnykibic

Normalny kibic zawsze WIERZY w manitę :)))

Czasami trzeba niestety zejść na ziemię, ale nie na długo. Na CN będzie okazja. Drugi mecz powinien być EMOCJONUJĄCY! :)

0

Cóż, zamiast 3:0 dla nas jest 2:0 dla Milanu. Ograli nas jak juniorów! GRATULACJE dla AC Milan. Widzimy się na CN w rewanżu!

0

@ElMadritista

Przez większą część meczu grali Autobus. Trzeba być faktycznie ślepym by tego nie widzieć.

0

@Pgla

Odpaść (JESZCZE REWANŻ) z Milanem to nie wstyd, ale NIE PO TAKIEJ GRZE!

0

2:0 dla nas na CN możliwe i dogrywka, ale... po tym co zobaczyliśmy, trudno o nawet taki optymizm. Przecież jak Milan strzeli nam coś na wyjeździe to... bye, bye ;)

0

@poeticus1/2

Przecież zmienia Puyola z kontuzją.

0

Jednak męczarnie z Celticem to nie był przypadek...

0

Gramy strasznie zachowawczo. Przecież jak mają odpaść to trzeba przynajmniej coś GRAĆ! A na razie to tak jakby im nie zależało.

0

Spokojnie, trzeba strzelić coś kontaktowego. U siebie też można strzelić 2:0 i doprowadzić do dogrywki. Tyle, że nie ma za bardzo powodów do takiego optymizmu.

0

Te gadki przed meczem, że MAMY SUPER FORMĘ, że wszystko świetnie. Widać dzisiaj jak bardzo...

0

Hehehe no i tak musiało się skończyć! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?