barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eric_Abidal_22
Tylko, że ciężko liczyć na tę magię gdy na wyjeździe nie ma się nawet czystych sytuacji bramkowych. Bo niby na jakiej podstawie? U siebie coś stworzą? Ile? 3-4? Starczy? Po prostu to co grają dzisiaj nie nastraja optymistycznie przed rewanżem i tyle.
0
Z daleka i od razu coś się dzieje.
0
75 minut za nami, czy mieliśmy jakąś czystą sytuację na zdobycie bramki?
0
Tarzan wygląda jak pielęgniarka xD
0
Piszemy RZygam analfabeci xD
0
Tiki-taka jest OK, tylko co dalej? Nie ma okazji.
0
AKCJE, AKCJE, AKCJE stwarzajcie jakieś AKCJE! Przecież ciągłe klepanie nie da bramek...
0
@Xavi Hernandez 6
Nie zamknie oczy i ŁADUJE z całej siły. W końcu wpadnie! :)
0
Cesc był w tym meczu cienki jak pupa węża. Niestety.
0
Wpuszczamy AS-a ;)
0
Na razie CHELSEA deja vu.
0
Ręka była, ale co z tego, CZEKALIŚMY na tę bramkę.
0
Trzeba strzelać z DALEKA!
0
Busi żółtko xD
0
Aleeeexis, Aleeeexis... :)
0
Plan na razie zdaje egzamin...
http://www.acmilan24.com/news/id/18283/Humor__Autobus_Milanu.html
:)
0
Powinni spróbować, jak już jadą środkiem, zagrania na ścianę np. na Messiego ten odklepuje do tyłu i ktoś uderza z pierwszej tuż zza pola karnego. Bramkarz zasłonięty + jakaś możliwa dobitka. Coś by się działo :)
0
Tello nic na razie nie poradzi. Przy autobusie nie ma się gdzie rozpędzić. Wyhamuje na trybunach xD
0
Być może pierwsza spacerkiem, a w drugiej przyspieszą. Zobaczymy. Na razie na 0 z przodu i na 0 z tyłu ;)
0
Podwajają na skrzydłach, więc ktoś z naszych musi tam jeszcze doskoczyć.
0
Nie rozumiem po co z uporem maniaka pchają się w ten największy gąszcz na środku. Skrzydłami trzeba.
0
Za wolno, brak automatyzmu, Milan na swoich pozycjach czeka co zrobimy. A czas płynie...
0
To powinno być tak:
klepanie-akcja-odbiór-klepanie-akcja-odbiór-klepanie-akcja-odbiór itd.
A jest...
klepanie-klepanie-klepanie-pół-akcji-strata-klepanie-klepanie-klepanie-pół-akcji-strata itd.
0
Czasami aż się prosi żeby uderzyć zza pola karnego.
0
Widzieliście powrót Pedrito? ;)
0
@natall11
Nic z tych rzeczy. Po prostu dwa ostre faule.
0
Boateng powinien już żółtą zarobić. Najpierw Messi, teraz Cesc.
0
@T3qi
Tak, krzyczą coś jakby... "Aleeeexxxiiiss!" "Aleeeexxxiisss!" ;)
0
Zimno, niektórzy w rękawiczkach.
0
Jak dla mnie te stroje jeszcze ujdą, już bardziej nie lubię tych seledynowych(?).