0

@Eric_Abidal_22

Tylko, że ciężko liczyć na tę magię gdy na wyjeździe nie ma się nawet czystych sytuacji bramkowych. Bo niby na jakiej podstawie? U siebie coś stworzą? Ile? 3-4? Starczy? Po prostu to co grają dzisiaj nie nastraja optymistycznie przed rewanżem i tyle.

0

Z daleka i od razu coś się dzieje.

0

75 minut za nami, czy mieliśmy jakąś czystą sytuację na zdobycie bramki?

0

Tarzan wygląda jak pielęgniarka xD

0

Piszemy RZygam analfabeci xD

0

Tiki-taka jest OK, tylko co dalej? Nie ma okazji.

0

AKCJE, AKCJE, AKCJE stwarzajcie jakieś AKCJE! Przecież ciągłe klepanie nie da bramek...

0

@Xavi Hernandez 6

Nie zamknie oczy i ŁADUJE z całej siły. W końcu wpadnie! :)

0

Cesc był w tym meczu cienki jak pupa węża. Niestety.

0

Wpuszczamy AS-a ;)

0

Na razie CHELSEA deja vu.

0

Ręka była, ale co z tego, CZEKALIŚMY na tę bramkę.

0

Trzeba strzelać z DALEKA!

0

Busi żółtko xD

0

Aleeeexis, Aleeeexis... :)

0

0

Powinni spróbować, jak już jadą środkiem, zagrania na ścianę np. na Messiego ten odklepuje do tyłu i ktoś uderza z pierwszej tuż zza pola karnego. Bramkarz zasłonięty + jakaś możliwa dobitka. Coś by się działo :)

0

Tello nic na razie nie poradzi. Przy autobusie nie ma się gdzie rozpędzić. Wyhamuje na trybunach xD

0

Być może pierwsza spacerkiem, a w drugiej przyspieszą. Zobaczymy. Na razie na 0 z przodu i na 0 z tyłu ;)

0

Podwajają na skrzydłach, więc ktoś z naszych musi tam jeszcze doskoczyć.

0

Nie rozumiem po co z uporem maniaka pchają się w ten największy gąszcz na środku. Skrzydłami trzeba.

0

Za wolno, brak automatyzmu, Milan na swoich pozycjach czeka co zrobimy. A czas płynie...

0

To powinno być tak:

klepanie-akcja-odbiór-klepanie-akcja-odbiór-klepanie-akcja-odbiór itd.

A jest...

klepanie-klepanie-klepanie-pół-akcji-strata-klepanie-klepanie-klepanie-pół-akcji-strata itd.

0

Czasami aż się prosi żeby uderzyć zza pola karnego.

0

Widzieliście powrót Pedrito? ;)

0

@natall11

Nic z tych rzeczy. Po prostu dwa ostre faule.

0

Boateng powinien już żółtą zarobić. Najpierw Messi, teraz Cesc.

0

@T3qi

Tak, krzyczą coś jakby... "Aleeeexxxiiiss!" "Aleeeexxxiisss!" ;)

0

Zimno, niektórzy w rękawiczkach.

0

Jak dla mnie te stroje jeszcze ujdą, już bardziej nie lubię tych seledynowych(?).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?