barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego koguta to mógłby sobie ściąć, bo wygląda w nim jak przygłup.
0
Rosell > Laporta
:)
0
My name is Laporta, Joan Laporta xD
0
@chinek23
waŻy się ziemniaki, a piwo się waRZy ;)
0
"na swoim wysokim poziomie z przed roku"
jak ten czas leci...
0
Kaka oddał piłkę i został zmieniony ;)
0
0
@fanfary
Ząbki na dole puściły, a suwak utknął w środku ;)
0
Ta ręka Lassa była przecież przypadkowa
0
Zwierzak mści się za Ramosa
0
Na razie bliżej trzeciej niż pierwszej, pytanie raczej brzmi, kto wejdzie za Kakę ;)
0
@fanfary
Od kurtki czy od spodni?
0
Chyba wiemy kto jako trzeci siądzie na ławce Madryli xD
0
Nurek wchodzi za Ozila
0
Panie sędzio, żółta? Za co? Bu!
0
HAHAHAHAHAHAHA
0
Ten Lass jest całkiem, całkiem do rzeczy
0
U Madryli można by złożyć całkiem silną drużynę szczypiorniaka xD
0
Kto tam był na trybunach, bo nie zdążyłem się przyjrzeć, nasi?
0
Business is business ;)
0
Mamy chwilowo wspólne interesy z ManU ;)
0
@fanfary
OK, ale później my wygrywamy z wami w finale, tak jak zawsze xD
0
@MasterFCB
Myślałem, że jesteś na bieżąco... myliłem się?
0
@MasterFCB
Atletico Madryt wygrało 3:0, także spoko ;)
0
Co on zrobił???????????
0
Zwierzak już depcze, co za osioł
0
Rayo łapie za dużo żółtek, jak tak dalej pójdzie to liczebność się wyrówna...
0
Krystyna jak Alexis xD
0
Madryle 4-4-1(CR7 na szpicy)
0
Madryle bronią wyniku, ATAKOWAĆ ICH!!!