0

Tego koguta to mógłby sobie ściąć, bo wygląda w nim jak przygłup.

0

Rosell > Laporta

:)

0

My name is Laporta, Joan Laporta xD

0

@chinek23

waŻy się ziemniaki, a piwo się waRZy ;)

0

"na swoim wysokim poziomie z przed roku"

jak ten czas leci...

0

Kaka oddał piłkę i został zmieniony ;)

0

0

@fanfary

Ząbki na dole puściły, a suwak utknął w środku ;)

0

Ta ręka Lassa była przecież przypadkowa

0

Zwierzak mści się za Ramosa

0

Na razie bliżej trzeciej niż pierwszej, pytanie raczej brzmi, kto wejdzie za Kakę ;)

0

@fanfary

Od kurtki czy od spodni?

0

Chyba wiemy kto jako trzeci siądzie na ławce Madryli xD

0

Nurek wchodzi za Ozila

0

Panie sędzio, żółta? Za co? Bu!

0

HAHAHAHAHAHAHA

0

Ten Lass jest całkiem, całkiem do rzeczy

0

U Madryli można by złożyć całkiem silną drużynę szczypiorniaka xD

0

Kto tam był na trybunach, bo nie zdążyłem się przyjrzeć, nasi?

0

Business is business ;)

0

Mamy chwilowo wspólne interesy z ManU ;)

0

@fanfary

OK, ale później my wygrywamy z wami w finale, tak jak zawsze xD

0

@MasterFCB

Myślałem, że jesteś na bieżąco... myliłem się?

0

@MasterFCB

Atletico Madryt wygrało 3:0, także spoko ;)

0

Co on zrobił???????????

0

Zwierzak już depcze, co za osioł

0

Rayo łapie za dużo żółtek, jak tak dalej pójdzie to liczebność się wyrówna...

0

Krystyna jak Alexis xD

0

Madryle 4-4-1(CR7 na szpicy)

0

Madryle bronią wyniku, ATAKOWAĆ ICH!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?