barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że El Sałata niczego nam dzisiaj nie wbije.
0
El Sarałach Il Faraone...
0
Kto z nim? Mielcarski?
0
Szpak MODE ON ;)
0
DO BOJU BARCO! :)
0
@IceMan
Ale to nie ja mam porównywać tylko Autor. I zamiast pisać "mnóstwo przykładów" (pustosłowie) lepiej kilka-kilkanaście ich wymienić. Bo tak to każdy może sobie napisać, nic to nie kosztuje. ALE TO ŻADEN ARGUMENT.
Pisanie o jakiejś rzekomo ułomnej "polskiej mentalności" na tle innych nacji to właśnie leczenie jakichś niezrozumiałych dla mnie kompleksów. Ok, nie chce mi się już tego maglować. Zaraz mecz, więc trzeba potrenować doping: "Aleeeexis! Aleeexis!" ;)
0
@Sidwinho90
Akurat wstawka o zachlaniu przed kolejnym meczem wyjątkowo ŻENUJĄCA. Tak jakby było się czym publicznie chwalić. A jakie przy tym wspomnienia! Zbierane oczywiście do kupy z cząstkowych wspomnieć poszczególnych imprezowiczów. Ciekawe czy "pawie" w tych wspomnieniach też jak żywe xD
0
@KingLeonidas
Otóż to, przecież krytyka nie skupia się wprost na osobie Alexisa. Mało kto (a może nawet nikt) z komentujących jego grę Polaków w ogóle go osobiście nie zna. Dla kibiców to facet z 9-tką na plecach, który notorycznie marnuje setki lub symuluje. Te tzw. "hejty", uszczypliwe, ironiczne uwagi, raz bardziej agresywny innym bardziej dla śmiechu to komentowanie jego gry a nie tego jakim jest człowiekiem. Gry za którą bierze niemałe pieniądze i niemałe też na niego wydano, biorąc pod uwagę to co pokazał on i pokazują inni.
0
Żeby już tak jasno i w skrócie nakreślić ARGUMENTACJĘ AUTORA:
Na CN słychać Alexis! Alexis! ===> Polscy(!!!) kibice (w internecie) najgorsi
Przecież to nielogiczne!
0
@IceMan
Wiadomo, że na tubce to nie jest ten sam poziom moderacji co na dedykowanym serwisie, tego nikt nie neguje, ale Autor wydaje sąd na podstawie usłyszanego na stadionie CN "Alexis, Alexis" i "hejtowania", które jego zdaniem dotyczy "w największej mierze... polskich kibiców". I to są właśnie kompleksy, nazwijmy je ogólnonarodowe (nie osobiste Autora), bez podparcia konkretniejszą analizą. Taki sąd ogólny na podstawie jednostkowych doświadczeń. Zwróciłem Autorowi uwagę, że real a internet to dwa różne byty, które nie zostały przez niego rozróżnione w artykule. To jak najbardziej treściwy argument, a nie rytualne ujadanie w stylu "jacy to myśmy na każdym kroku gorsi niż zagraniczni". Przecież Autor nie wie i zapewne nigdy się nie dowie co WYMODEROWANO na zagranicznym serwisie. Mnie po prostu zastanawia skąd pewność u Autora do takich sądów? Jeśli jest to wyłącznie jego zdanie OK. Takie poczynił obserwacje. Ale inni poczynili inne. Tyle.
0
"A może kibice w innych krajach po prostu bardziej szanują piłkarzy swojego ukochanego klubu."
Morze jest szerokie i głębokie. Na stadionie Najlepszej Drużyny w Historii na pewno widać wszystkie inne kraje i wszystkich kibiców!
0
Nie rozumiem czemu akurat YouTube to taki zły przykład. A to gdzie indziej nie może się wypowiedzieć każdy (przynajmniej do pewnego momentu)? Przecież na tubce też jest jakaś moderacja. Niewątpliwie można znacznie rzadziej spotkać wklejki z "kamerkami i sąsiadkami". Kompleksy Panie Autorze, kompleksy. Bywałem za granicą, także na stadionach i nie potwierdzam "słodkiej wersji" o tym jak to się wszyscy kibic/kibole (niepotrzebne skreślić) nawzajem szanują.
0
@IceMan
"Czytam regularnie zagraniczne źródła i tam nie ma takiego hejtowania."
Może mają lepszą moderację? xD
0
Zgaduję, że szanse wielu hejterów na grę w Barcie są/byłyby znacznie większe niż np. Grzesiora czy miskoffa xD
0
U Autora wyszły jakieś typowo polskie kompleksy. A bo tam to tak się wszyscy kochają a tutaj tylko hejterzy i hejterzy. Jakby do nas przyjechała Barca to na stadionie też byłby pewnie spokój. Tylko niech Autor przejrzy tak dla równowagi (real to nie to samo co internet) obcojęzyczne serwisy, fora, youtube itd. Robił jakieś bardziej szczegółowe badania, że polscy wyszli mu najgorsi (jak zawsze zresztą), bo nie wierzę, że tylko na podstawie usłyszanego na jednym meczu "Alexis, Alexis" i to akurat w sytuacji gdy te jego zmarnowane setki specjalnie nie zaważyły na zdobyczy punktowej. Jest dobrze, radujmy się, wybaczmy każdy błąd itd. xD
0
Dobrze, że przynajmniej Tito uważa, że Barca to nie klub towarzyski. A sam grał tylko w Barcie B. Niektórym już chyba rozum odebrało od tego użalania się nad losem "biednych i uciśnionych" zawodników. Ktoś ich tam pod pistoletem trzyma czy jak?
0
Gra Bayernu zmotywuje naszych i będzie pokaz SIŁY! Nie ma lipy! ;)
0
Powiem tak, jak będzie źle to będzie źle, a jak będzie dobrze, to będzie dobrze :)
0
Dla Alexisa wyłącznie APLAUZ i ZAAKCEPTOWANIE ;)
0
Każdy może, prawda, krytykować, a...
:)))
0
@Crayfty
To Barca ma strzelać gole za Sancheza i Neymara z tzw. setek? Takie akcje marnuje sam piłkarz. On i tylko on. Nikt poza nim ich w danym momencie nie marnuje, więc o jakim marnowaniu napastników mowa? Sadzają go ciągle na trybunach czy jak?
0
@m_o_z
"Rzadkie gole" są bezcenne xD
0
@dezkrit
Niezupełnie taki towarzyski, toż to był mecz o PUCHAR PARYŻEWA xD
0
Te żale o granie na Messiego są dziwne. Przecież nikt nie ma pretensji do niego o to, że nie potrafi się pokazać, żeby stworzyć sytuację, tylko o to, że jak już to zrobi to wygląda to mniej więcej tak...
1/
2/
3/
4/
itd.
i nurkowanie...
5/
6/
itd.
Przecież w tych sytuacjach nikt nie kazał mu grać na Messiego! To na niego grano!
0
Naszym skrzydłowym drybling i szybkość powinny się przydawać przy wychodzeniu na pozycję (np. szybka kontra) albo przy ściągnięciu akcji w pole karne i do linii bramkowej (tak jak to robią czasami Iniesta i... Tello) z zagraniem w środek na klepkę.
0
Messi wieczny nie będzie, po tym sezonie stuknie mu już 26 na karku, trzeba powoli szukać jakiegoś zmiennika, na lata.
0
@IceMan
Oczywiście, że pozwolą, z dwoma CF z przodu jest to jak najbardziej możliwe. Moim zdaniem brakuje nam czasami zagęszczenia pola właśnie w środku obrony przeciwnika, tam gdzie samotnie operuje Messi lub czasami ktoś wchodzi z tyłu lub z boku.
0
@SzpicekYo
Ten sezon jeszcze się nie skończył, on na dobrą sprawę dopiero się rozkręca.
0
@SzpicekYo
Za parę lat??? OMG. Już, dzisiaj, teraz, natychmiast ma być kapitalny xD
0
25 baniek po raz trzeci.... SPRZEDANY! xD