barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
-Panie trenerze, jak nasza drużyna powinna zagrać po przerwie, żeby ten mecz wygrać?
-Mi si wydaji, że oni powinni strzelić bramkę.
-Panie trenerze, jak pan sądzi, która drużyna dziś wygra?
-Mi si wydaji, że wygra drożyna, która strzeli więcej bramek.
;)
0
"Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii."
"Tak się gra, jak przeciwnik pozwala."
"To skoro było tak dobrze, to dlaczego było tak źle? "
"Ty do mnie, ja do ciebie."
"Według moich obliczeń jeżeli oni po przerwie nie strzelą drugiej bramki, to bardzo trudno im będzie strzelić trzecią."
"Więcej wart jest trener, który ma szczęście, niż lepszy trener, który szczęścia nie ma."
"Piłka może przejść, zawodnik nie."
"Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, albo my wygramy, albo oni."
KG :)
0
"Panie kolego, Pan jest potrzebny nie do gry, tylko do fotografii."
Kazimierz Górski
0
"Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni."
Kazimierz Górski
0
"Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe."
Kazimierz Górski
0
"Czasami się wygrywa, czasami się przegrywa, a czasami remisuje."
Kazimierz Górski
0
"Co do szczegółów to niech się wypowiedzą specjaliści."
Kazimierz Górski
0
"Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika."
Kazimierz Górski
0
@yourself
Słusznie. Już w podstawówce uczą by nie dzielić przez 0!
0
"Gmoch" narysował naszym za dużo kresek. Musi wrócić "Górski" z gumką i trochę powycierać xD
0
@aneta98
Anetko, czy lekcje już odrobione?
0
Wystarczy, że jak naszym nie idzie i spojrzą ma ławkę. Widok "Gmocha" odbiera im resztki nadziei xD
TITO wróć!
0
@swirek7
Następny kot Klakier. Miauuuuu!
0
@juliancarax
Otóż to. Niektórym się wydaje, że wystarczy wpuścić Samotnego Jeźdźca na Bordo-Granatowym koniu i ten sam przebije się przez mediolańskie wiatraki. To trochę taka donkiszoteria. W pojedynkę to się nie można nawet w plecy dobrze podrapać. Messi zrobi różnicę i owszem, ale tylko pod warunkiem, że reszta zagra przynajmniej na równi z rywalem.
0
taaa... nakupujmy dryblasów i niech grają z główki, następny trenerski geniusz, akurat żadna z bramek dla Bayernu w ostatnim meczu z Arsenalem nie padła po strzale głową (druga to dobitka z pola bramkowego), a to co łączy te wszystkie akcje to zagranie ze skrzydła (przed pole karne lub w pole karne)
0
Lepiej nie liczyć na "magię CN" tylko na umiejętności drużyny.
0
Moim zdaniem Messi, a co za tym idzie i Xavi grają za głęboko cofnięci. Milan zagęszczał środek pola, często grało tam po 5 zawodników. Zagraliśmy chyba zbyt bojaźliwie. Trzeba było podciągnąć grę skrzydłami i częściej wprowadzać piłkę w pole karne. W ogóle nie było wybiegania za plecy obrońców i zagrań w tempo. Całe klepanie odbywało się przed mediolańskim murem (podwójnym!) i zbiegało do środka, tam gdzie najgęściej. Kilka szybkich podań i każde zasieki się gubią. Klepiemy, klepiemy, usypiamy, usypiamy i... przyspieszenie, którego nie było.
0
@NORBIBARSA
No i właśnie by je rozruszać, a przynajmniej to po lewej, wysłano tam Iniestę, który kilka razy się w tej roli sprawdził. Jednak, z niezrozumiałych względów (jak słusznie zauważa Autor) cofał się do linii pomocy gdzie był zbędny!
0
Najlepsze są te "genialne spostrzeżenia" odnośnie Iniesty na skrzydle. Z artykułu wynika, że na nim w ogóle nie grał, więc jak można go za takie granie rozliczać. Co więcej, skoro grał w środku to tym bardziej widać, że jego samowolka była pomyłką. Tertium non datur.
0
Przynajmniej tutaj na 0 z tyłu ;)
0
@FCB.4EVER
Jakiej marki jest telewizor?
0
Bajania bez ładu i składu, nie dotrwałem do końca tego sążnistego monologu. Przegadane, przefilozofowane, a przecież piłka to nie "rocket science".
"Iniesta praktycznie przez cały mecz grał jako dodatkowy środkowy pomocnik (co znów sabotowało wydajność Fàbregasa),"
I mamy przyczynę naszej indolencji. Miał grać coś innego, a grał coś swojego!
0
@apsiik
Nie wiem apsiik z której nory właśnie wypełzłeś, ale przecież niejaki El Głache musiał ostatnio "wysikać" kilka kamieni, więc nie za bardzo mógł z nimi wybiec na boisko. Za bardzo mu ciążyły.
0
To nie tikitaka nie zadziałała, tylko fakt, że Barca tak naprawdę jej nie zagrała.
0
@piachuFCB
Żaden pojedynczy zawodnik czy nawet dwóch nie odwróci/cą losów tej rywalizacji. Cały zespół zagrał słabo i cały zespół musi zagrać o niebo lepiej jeśli chce awansować. Wierzę, że potrafią to zrobić, mają do tego odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Grunt to zachować spokój i zagrać SWOJE. Zdominować rywala i odrobić straty. Trzeba gryźć trawę na CN. Całym zespołem, a nie liczyć na jakichś pojedynczych "wybawców".
0
@bartulek98
Wkurzający jest zatem brak strzałów, a nie tikitaka. Tikitaka to nie cel tylko środek do celu.
0
"Bezproduktywny styl" wyprodukował 14 pucharów w erze Pepa i w tej coś pewnie wpadnie.
0
Taaa... tikitaka działała przez 4-5 sezonów i nagle przestała. Teraz trzeba wszystko wywrócić do góry nogami, znowu będziemy NAJLEPSI. Skąd tacy kretynie się pojawiają? Najpierw trzeba wiedzieć na czym coś polega, żeby wiedzieć czy faktycznie działa czy nie. Tikitaka to nie granie w poprzek, można to powtarzać do znudzenia, ale także do przodu, i to trzeba przed rewanżem naprawić, a nie szukać NOWEJ GENIALNEJ KONCEPCJI. Szybka gra (w trójkątach), strzały (np. Messi zza pola karnego), wrzutki (a raczej dogrania np. Alvesa z prawej) to przecież część gry Barcy. Mają wrzucać na aferę jak u Wyspiarzy? Do kogo? Właściwa Barca gra po ziemi, z pierwszej piłki, z szybkim odbiorem, dokładnymi dograniami, w ruchu, ze zmiennością pozycji, dynamicznymi wejściami w pole karne przeciwnika itd. To działa tylko TEGO NIE BYŁO!
0
Tito postawił po prostu na to co u niego działało. Gdyby zadziałało w Mediolanie nie byłoby tematu. Skoro nie wyszło to pewni coś zmieni. Na obecną chwilę nic lepszego wystawić nie mógł. Iniesta na skrzydle (w grze z autobusami) miał (jak w kilku wcześniejszych meczach) przeprowadzać akcje z dograniem do środka. Niestety w ogóle tego nie robił! to nie TITO zawiódł tylko Don Andres. A zatem trzeba będzie tam wstawić kogoś kto da radę, przynajmniej kilka razy. Oczywiście po meczu KAŻDY z Was jest GENIALNYM TRENEREM. Wy byście wygrali LM pięć razy z rzędu! Was trzeba zatrudnić, przecież widzicie WSZYSTKO GOŁYM OKIEM. Macie pomysły na grę. 1000 na minutę. Szkoda tylko, że jeden głupszy od drugiego!
0
Napisałeś "Goodbye Champions League..."
Jakie pożegnanie? To rewanż już rozegrano?
Nie wierzysz, dlatego właśnie jesteś sezonowcem. To niewątpliwie wiele wniosło do dyskusji o sezonowości. Nie jestem sezonowcem, to wystarczy by "rzucać takie teksty".