0

@dlugi20

Z Pepem też nic nie ugraliśmy w LM w zeszłym sezonie...

0

@rafamot90

Można upraszczając powiedzieć, że w zeszłym sezonie "nawet" tego Pep nie zdołał wygrać... Sam jesteś OUT!

0

@HubiMator

Po raz 6-7 ta sama bzdura w jednym temacie to już lekka przesada.

0

Proszę bardzo jakie BOMBY potrafi zasadzić LEON zza linii pola karnego...



:)

0

@lukaszw10

A od kiedy to rejestracja tutaj daje mandat sezonowca lub nie? Potrafisz to jakoś LOGICZNIE wyjaśnić? Ale nikt nie twierdzi, że genialnie, tylko, że ty POŻEGNAŁEŚ SIĘ JUŻ Z LM, jak rasowy SEZONOWIEC!

0

Tikitaka jest dobra na wszystko, także na autobusy, nawet te pancerne. W przypadku autobusów trzeba po prostu częściej próbować strzałów zaraz zza pola karnego (Messi potrafi uderzyć szybko "spod kolana", ale tego nie zrobi jeśli biega gdzieś przy środkowej linii) oraz rozprowadzać grę skrzydłami, najlepiej w akcji dwójkowej. Aż się czasami prosiło by wybiec za plecy obrońców i zagrać do środka na 5-10 metr. Tylko, że to trzeba zrobić w odpowiednim tempie. Naszym chyba za zimno było i się odpowiednio nie rozgrzali. W takim razie na CN będą mieli aż za gorąco xD

0

Siostro CARLES, na CN trzeba im zaaplikować lewatywę!

0

Nie było widać determinacji w naszej grze. Ślamazarne tempo, niedokładne podania, dużo strat itd.

0

Mecz z Getafe powinien był dać sztabowi do myślenia. Jest jeszcze czas żeby dał.

0

@AdrianM11

Tyle, że tikitaka nie polega na ciągłym klepaniu wyłącznie w poprzek. Polega głównie na klepaniu do przodu. Tego nie było!

0

@Contiv

Wywieś białą flagę na balkonie.

0

w takim razie niejaki Pepe zdecydowanie przedawkował z WAPNIEM xD

0

@Kaktus3

Dokładnie. W dodatku trafił nią w napis FINALE. W tę kropkę nad "i".

0

@grubyjoint

Dobrze, że nie nawinął się jakiś sezonowiec między ręką i ścianą xD

0

@christobal

Mamy nadzieję, że najbliższym samolotem. Krążą jednak pogłoski, że do tego czasu Rourę ma zastąpić El Scorpion222. Podobno tani jest. Na obiad zjada tylko parnik drobnych i pije wannę barszczu!

0

@alianta2

Fakty są takie śmieszny ludziku, że ręka była. Takie są fakty. Takie one SĄ.

0

@lukaszw10

By, bye... sezonowcu!

FCBarca.com powinna sprzedawać takie koszulki z napisem "Nie płakałem po sezonowcach" xD

0

@Villa_93

Ten "filmik" był tu wklejany już chyba z 5 razy. Z tego ujęcie niewiele widać. Ujęcie (przy lepszej rozdzielczości, bo to nagrywano chyba ziemniakiem) z przodu pokazuje, że ręka była!

0

@alianta2

Jak to wydrukowany? Przecież Barca Guardioli była niemożliwa do pokonania???

PS Mascherano nie zawinił przy ŻADNEJ z bramek!

0

@bez-L

Jest to jakiś sposób na Barcę, zwłaszcza gdy ta nie atakuje tak jak potrafi.

0

@hipocresia

Zajmij się Sergio "piłkarzem ręcznym" Ramosem. I niejakim Pepinho vel Zwierzakiem.

0

@Normalnykibic

Do budy trollu!

0

Chelsea (OBROŃCA LM) i ManC (MISTRZ "NAJLEPSZEJ" LIGI ŚWIATA) zostawili MÓZGI na Wyspie. Odpadli w kompromitującym stylu już w fazie grupowej. Mieli zbyt pancerne autobusy, były za wolne xD

0

*gry=gdy

0

Piłka to sport dla mężczyzn, a nie dla ciągnących za koszulkę, prowokujących, grających rękami, kopiących po kostkach, depczących po rękach, wymachujących i odpychających łapami oraz łokciami, skrobiących po piętach ciot. Barca niczego przez kilkanaście lat nie buliła. Po prostu gry wygrywała przeciwnicy dostawali nagłej amnezji. Widzieli tylko to czego nie dostrzegł sędzia po drugiej stronie. Milan zdobył 2 bramki po: ZAGRANIU RĘKĄ i PO ODPECHNIĘCIU RĘKĄ. Takie są FAKTY!

0

Tu Jordi, tam Jordi... :)))

PS Bodyfat u mażącego się grajka < 10% ;)

0

Tiki-taka jest bardzo dobrą koncepcją gry. Utrzymywanie się przy piłce dla samego utrzymywani się oczywiście nią nie jest. Z Milanem graliśmy tylko połowę tikitaki, tę w poprzek. Na CN trzeba przenieść większy ciężar na tę drugą połowę tj. wzdłuż ;)

0

@blaugrana158

Była ręka przy pierwszej bramce, był faul na Puyolu przy drugiej, nie było ataku! Na razie to trzeba się skupić na jednym meczu na CN. Dalsze fazy rozgrywek to póki co gdybologia, przynajmniej dla nas.

0

@masa11

Na prawej stronie zabrakło także Pique, jeśli już chodzi o ścisłość. Nasi obrońcy przy drugiej bramce stanęli za bardzo w kupie i przez to Alves miał szybko dwóch zawodników na głowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?