barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
HAHAHAHAHA jaki pajac xD
0
Rozklepali ich, niestety. Tyle biegania, tyle sytuacji i nawet punkciora nie zdobędą? Szkoda Depo ;)
0
CR7 jaki nurek xD żółtko powinno być!
0
...i znowu
0
CR7 blisko trafienia ;)
0
Riki zmieniony. Bu!
0
Kaka 1:1 ;)
0
Depo oddycha już rękawami.
0
@Czadek
Przecież wystarczy samemu wejść na stronę oficjalną FCB. Skład jest podany na głównej.
0
Kolejna dobra akcja Depo.
0
Ale Depo spartoliło stały fragment gry.
0
Bramka dla Realu wisi w powietrzu, Depo już tylko się broni i wybija na oślep.
0
Rosyjski komentator skomentował wejście CR7:
"Pobiegła pięknie, jak łania" xD
0
Wchodzi trójkąt w Realu, Ozil odprawił modły, będzie się działo ;)
0
Nie znaleźli sznurka xD
0
Dobry ten Riki-Tiki ;)
0
Leona to trzeba przywiązać do ławki, żeby nie grał. Mam nadzieję, że Roura znajdzie kawałek solidnego sznurka ;)
0
@Hen
Może Modric zacznie się zwracać w drugim ;)
0
@fcbarca veb
Widocznie zminusowały Cię "zera intelektualne" mające tu konta dłużej niż pół roku :DDDDDDDD
0
Skoro Depo nie może strzelić kolejnych bramek pomimo tworzonych sytuacji to... zaraz Real ich czymś skontruje.
0
Barca B ostatnio zbiera jak koza za obierki. Trzy porażki z rzędu.
0
Alonso dochodzi do siebie, zdaje się, że mecz z ManU kończył z jakąś kontuzją.
0
Z Ozila 2,5 roku temu dali 15 mln euro, za Modrica 0,5 roku temu ~35 mln ;)
0
Właśnie Kaka strasznie spartolił.
0
Taki zły ten skład Realu?
25 Diego López
11 Ricardo Carvalho
3 Pepe
17 Arbeloa
12 Marcelo
8 Kaká
19 L. Modrić
15 M. Essien
22 A. di María
21 José Callejón
20 G. Higuaín
Ozil i CR7 odpoczywają, Ramos i Iker nie mogą grać ;)
0
Do trzech razy sztuka :D
Depo miało dwie niezłe sytuacje, w końcu się udało ;)
0
@Visca El Barca
0
@fcbarcaveb
Spokojnie. Przecież jak wygrają w tym, to tym bardziej w kolejnym.
0
Ciekawe czy Mascherano lubi łowić ryby.
0
Troszkę Real musi się spiąć, bo jeśli odpadną z ManU (z Najlepszej Ligi Świata) to będą musieli uważać na Malagę, aczkolwiek myślę, że drugie miejsce na koniec jest w zasięgu Białych.