barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcelonista78
Jakie bez sensu? Klepanie... ale do przodu, a nie w poprzek!
0
@Hasz29
Thiago, THIAGO! Żaden Tiago w Barcie nie gra!
0
Mecz bez historii. Dopisujemy 3 punkty i zapominamy o nim.
0
Powinna być taka statystyka pokazująca ile dany zawodnika zagrał podań do przodu i do tyłu xD
0
Tello CHŁOPIE z PIERWSZEJ, po co to przyjęcie?
0
Mascherano ładny odbiór i od razu próba uruchomienia Tello.
0
*POWTÓRZYĆ!
0
Alves->Messi->Strzał. POTWÓRZYĆ!
0
Znowu w poprzek. DO PRZODU!
0
Jest Busi, wraca pressing w odbiorze.
0
Villa szarpał, więc się wypompował.
0
Busi musi uporządkować defensywę.
0
Song jaka akrobacja xD
0
Hahaha jak on tego nie strzelił?
0
Tello należy przekazać, że po krótkim rogu też można uderzyć, a czasami nawet trzeba.
0
Hehehe Tello chciał swoim hakiem xD
0
Co chwila coś się dzieje pod bramką przeciwnika i tak do końca powinno być.
0
Pique ładnie pociągnął akcję, ale zaraz powrót.
0
Alves dzisiaj dwoi się i troi w ataku, i w obronie. Zobaczymy jak Generał poklepie ;)
0
Ooooo Leo przypomniał sobie, że może huknąć z daleka xD
0
Nie ma Xaviego, może to jakaś wskazówka ;)
0
Messi czasami za bardzo sygnalizuje podanie, przez to go blokują.
0
Uffffff blisko było, znowu ze skrzydła ;)
0
Skrzydłami i do środka :) Proste jak BUDOWA CEPA!
0
Messi PIEKNIE!!! TO JEST TO!!!
0
Dobra akcja po prawej, zabrakło ostatniego podania. Skrzydła, skrzydła... i jak się środek przerzedzi to dopiero czasami środkiem.
0
Tello dobrze szarpie, trzeba rozrywać skrzydła.
0
Villa strzelił bramkę NIE GRAJĄC NA ŚRODKU ATAKU! I dobrze. Kluczowe jest dogranie ze skrzydła. Trzeba częściej grać bokami. Najlepszy sposób na skomasowaną obronę.
0
Messi musi podejść bliżej pola karnego bo skrzydłowi nie mają komu dograć.
0
Wreszcie zagranie do środka ze skrzydła! 1:1 ;)