0

@Barcelonista78

Jakie bez sensu? Klepanie... ale do przodu, a nie w poprzek!

0

@Hasz29

Thiago, THIAGO! Żaden Tiago w Barcie nie gra!

0

Mecz bez historii. Dopisujemy 3 punkty i zapominamy o nim.

0

Powinna być taka statystyka pokazująca ile dany zawodnika zagrał podań do przodu i do tyłu xD

0

Tello CHŁOPIE z PIERWSZEJ, po co to przyjęcie?

0

Mascherano ładny odbiór i od razu próba uruchomienia Tello.

0

*POWTÓRZYĆ!

0

Alves->Messi->Strzał. POTWÓRZYĆ!

0

Znowu w poprzek. DO PRZODU!

0

Jest Busi, wraca pressing w odbiorze.

0

Villa szarpał, więc się wypompował.

0

Busi musi uporządkować defensywę.

0

Song jaka akrobacja xD

0

Hahaha jak on tego nie strzelił?

0

Tello należy przekazać, że po krótkim rogu też można uderzyć, a czasami nawet trzeba.

0

Hehehe Tello chciał swoim hakiem xD

0

Co chwila coś się dzieje pod bramką przeciwnika i tak do końca powinno być.

0

Pique ładnie pociągnął akcję, ale zaraz powrót.

0

Alves dzisiaj dwoi się i troi w ataku, i w obronie. Zobaczymy jak Generał poklepie ;)

0

Ooooo Leo przypomniał sobie, że może huknąć z daleka xD

0

Nie ma Xaviego, może to jakaś wskazówka ;)

0

Messi czasami za bardzo sygnalizuje podanie, przez to go blokują.

0

Uffffff blisko było, znowu ze skrzydła ;)

0

Skrzydłami i do środka :) Proste jak BUDOWA CEPA!

0

Messi PIEKNIE!!! TO JEST TO!!!

0

Dobra akcja po prawej, zabrakło ostatniego podania. Skrzydła, skrzydła... i jak się środek przerzedzi to dopiero czasami środkiem.

0

Tello dobrze szarpie, trzeba rozrywać skrzydła.

0

Villa strzelił bramkę NIE GRAJĄC NA ŚRODKU ATAKU! I dobrze. Kluczowe jest dogranie ze skrzydła. Trzeba częściej grać bokami. Najlepszy sposób na skomasowaną obronę.

0

Messi musi podejść bliżej pola karnego bo skrzydłowi nie mają komu dograć.

0

Wreszcie zagranie do środka ze skrzydła! 1:1 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?