0

Pique to nie Mascherano, wślizgi ma zdecydowanie gorsze ;)

0

@dedee

Nie jęcz! Błąd indywidualny.

0

Karny z niczego, nic to gramy dalej!

0

Pedro->Messi bliskoooo ;)

0

JEDZIEMY!

:)

0

@SinMistico

Żuje coś? xD

0

Będzie dobrze!

VeB! :)

0

@Alicja3500

"Mi to się marzy, żeby Barca przegrywała 1:0..."

Villa uber Barca?

0

Niech nie przestają...

0

Villa i Tello będą na drugą połowę.

0

@piachuFCB

Bez przesady, może dzisiaj zagrają bardziej ofensywnie. Gdzie jak nie u siebie?

0

@Maciek069

Skarżył się ostatnio, że z murawy gorzej widać, zdecydowanie lepiej ogląda się z trybun xD

0

Nie wiecie czy Villa jest w wyjściowej? xD

0

Kto dzisiaj wygra mecz?

Barca, Barca, Barca!

VeB!

0

Mou doszedł w końcu do wniosku, że lepiej grać w 11 niż w 10, zwłaszcza w klasykach ;)

0

@fcbcule

No przecież za VV jest Pinto ;)

0

SPORT.es | 26.02.2013 | 10:55h

20:00 h.- El Barça jugará ante el Madrid con la misma alineación de Milán, con el único cambio de Pinto por Valdés en la portería. El once, por tanto, es: Pinto; Alves, Piqué, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Cesc; Iniesta, Messi y Pedro.

YES-YES-YES Peeeeddddrrrriiitttoooooo xD

0

@Samper

Tak, tak, a poza tym jesteś najmądrzejszy i wyłącznie prawdomówny, to też już doskonale wiemy.

0

@Samper

"Wcale nie jesteś lepszy. Sam prowokujesz używając łaciny podwórkowej..."

Nie kłam albo zacytuj!

"jako ten mądrzejszy"

No tak, faktycznie, teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości xD

Śmieszny jesteś muminku rzucasz kłamstwo, a za chwilę piszesz, że "wyciągasz rękę do pojednania się". Dobrze się czujesz?

0

@piachuFCB

Jesz? Dobre sobie, bo matoły myślą, że WPIERDZIELASZ? xD

Oczywiście nie ma co tego dalej maglować, ale skoro ktoś dołącza do "dyskusji" z tym związanej byłoby niegrzecznym nie udzielić mu odpowiedzi. EOT.

0

@Gaspar

Może panie rozjemco z łaski swojej apeluj wyłącznie do tych którzy je wszczynają.

Matoł nie rozumie, że zwracanie się do kogoś wprost per "człowieku" to okazywanie lekceważenia, używanie tonu protekcjonalnego. Nie robię sobie nadziei, że matoł wychwyci ten niuans, to nie lekcja bilogii. Poza tym nie wiem, być może matoły wpierdzielają, ja po prostu jem xD

0

1h 23 minuty ;)

PS Ryż już zjadłem. Bardzo dobry, zdrowy, nie wiem czy modyfikowany, dla mnie to nie problem. Nie wysyłam też na plantacje ryżowe żadnego z graczy Barcy, niezależnie od tego jaki obecnie prezentuje poziom i jaki będzie prezentował w przyszłości xD

0

@Samper

Jakie herezje pajacu? Że ryż zajadam? Ogarnij się.

Czy ja piszę do kogoś CZŁOWIEKU, albo WPIERDZIELASZ? A teraz zjazd matole.

0

@Samper

Sam jesteś ryżopodobny i genetycznie modyfikowany muminku. Poza tym zmień ton albo odejdź w pokoju.

0

@viscaelbarca89

Jak to gdzie, a nie wystarczą obecni - średniej klasy? xD

0

@BukaKG

Właśnie sobie zajadam ryż. Pewnie ten zbierany przez jakichś futbolowych banitów.

0

Superpuchar "sprezentowała" nam kiwka VV.

0

Adriano jako zmiennik jest idealny, przede wszystkim jest bardzo uniwersalny, w razie potrzeby może grać na różnych pozycjach od ataku po obronę, po lewej czy po prawej stronie, ale do regularnej gry się nie nadaje, za często łapie urazy.

0

* IF (( // bo będzie error ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?