barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique to nie Mascherano, wślizgi ma zdecydowanie gorsze ;)
0
@dedee
Nie jęcz! Błąd indywidualny.
0
Karny z niczego, nic to gramy dalej!
0
Pedro->Messi bliskoooo ;)
0
@madziafcb
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/hiszpania/wideo/pilka-nozna-puchar-hiszpanii-12-finalu-fc-barcelona-real-madryt/5189542
0
JEDZIEMY!
:)
0
@SinMistico
Żuje coś? xD
0
Będzie dobrze!
VeB! :)
0
@Alicja3500
"Mi to się marzy, żeby Barca przegrywała 1:0..."
Villa uber Barca?
0
Niech nie przestają...
0
Villa i Tello będą na drugą połowę.
0
@piachuFCB
Bez przesady, może dzisiaj zagrają bardziej ofensywnie. Gdzie jak nie u siebie?
0
@Maciek069
Skarżył się ostatnio, że z murawy gorzej widać, zdecydowanie lepiej ogląda się z trybun xD
0
Nie wiecie czy Villa jest w wyjściowej? xD
0
Kto dzisiaj wygra mecz?
Barca, Barca, Barca!
VeB!
0
Mou doszedł w końcu do wniosku, że lepiej grać w 11 niż w 10, zwłaszcza w klasykach ;)
0
@fcbcule
No przecież za VV jest Pinto ;)
0
SPORT.es | 26.02.2013 | 10:55h
20:00 h.- El Barça jugará ante el Madrid con la misma alineación de Milán, con el único cambio de Pinto por Valdés en la portería. El once, por tanto, es: Pinto; Alves, Piqué, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Cesc; Iniesta, Messi y Pedro.
YES-YES-YES Peeeeddddrrrriiitttoooooo xD
0
@Samper
Tak, tak, a poza tym jesteś najmądrzejszy i wyłącznie prawdomówny, to też już doskonale wiemy.
0
@Samper
"Wcale nie jesteś lepszy. Sam prowokujesz używając łaciny podwórkowej..."
Nie kłam albo zacytuj!
"jako ten mądrzejszy"
No tak, faktycznie, teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości xD
Śmieszny jesteś muminku rzucasz kłamstwo, a za chwilę piszesz, że "wyciągasz rękę do pojednania się". Dobrze się czujesz?
0
@piachuFCB
Jesz? Dobre sobie, bo matoły myślą, że WPIERDZIELASZ? xD
Oczywiście nie ma co tego dalej maglować, ale skoro ktoś dołącza do "dyskusji" z tym związanej byłoby niegrzecznym nie udzielić mu odpowiedzi. EOT.
0
@Gaspar
Może panie rozjemco z łaski swojej apeluj wyłącznie do tych którzy je wszczynają.
Matoł nie rozumie, że zwracanie się do kogoś wprost per "człowieku" to okazywanie lekceważenia, używanie tonu protekcjonalnego. Nie robię sobie nadziei, że matoł wychwyci ten niuans, to nie lekcja bilogii. Poza tym nie wiem, być może matoły wpierdzielają, ja po prostu jem xD
0
1h 23 minuty ;)
PS Ryż już zjadłem. Bardzo dobry, zdrowy, nie wiem czy modyfikowany, dla mnie to nie problem. Nie wysyłam też na plantacje ryżowe żadnego z graczy Barcy, niezależnie od tego jaki obecnie prezentuje poziom i jaki będzie prezentował w przyszłości xD
0
@Samper
Jakie herezje pajacu? Że ryż zajadam? Ogarnij się.
Czy ja piszę do kogoś CZŁOWIEKU, albo WPIERDZIELASZ? A teraz zjazd matole.
0
@Samper
Sam jesteś ryżopodobny i genetycznie modyfikowany muminku. Poza tym zmień ton albo odejdź w pokoju.
0
@viscaelbarca89
Jak to gdzie, a nie wystarczą obecni - średniej klasy? xD
0
@BukaKG
Właśnie sobie zajadam ryż. Pewnie ten zbierany przez jakichś futbolowych banitów.
0
Superpuchar "sprezentowała" nam kiwka VV.
0
Adriano jako zmiennik jest idealny, przede wszystkim jest bardzo uniwersalny, w razie potrzeby może grać na różnych pozycjach od ataku po obronę, po lewej czy po prawej stronie, ale do regularnej gry się nie nadaje, za często łapie urazy.
0
* IF (( // bo będzie error ;)