0

Ładnie na skrzydło i jest siata. PROSIMY O WIĘCEJ!!!

0

Leoooooo eoooo eoooo eoooooo..... LEWA NOGA NR 48! :)

0

Gole strzelone "lewą nogą", wiadomo czyją ;)

0

Mam nadzieję, że zdjęcie nie prezentuje taktyki na Real ;)

0

-16 => -19

VeB!

0

Gimbusiki-minusiki pewnie postawią na AC Milan. Nic dziwnego, w końcu dobrze płacą ;)

0

[WYNIK MECZU]
Real Madrid - Barcelona => [1]=32,75% [x]=26,67% [2]=40,58%

[WYNIK MECZU]
Manchester Utd - Real Madrid => [1]=32,78% [x]=27,47% [2]=39,75%
[AWANS]
Manchester Utd - Real Madrid => [1]=46,34% [2]=53,66%

[WYNIK MECZU]
Barcelona - AC Milan => [1]=74,9% [x]=14,98% [2]=10,12%
[AWANS]
Barcelona - AC Milan => [1]=43,42% [2]=56,58%

:)

0

No jeśli ze "świeRZością" to ja za bardzo nie widzę mouminków na Old Trafford ;)

0

Dobrze gada, dać mu... siana ;)

0

Zdecydowanie za często się przewraca, tak jakby był źle wyważony. Dlatego tymczasowym i znacznie tańszym rozwiązaniem powinno być wyposażenie napadziora w następujące akcesoria...

http://fitbay.pl/111-obciazniki

;)

0

Generał od jakiegoś czasu ciągnie "na rezerwie". Przyda mu się większy "przegląd techniczny".

0

Jeśli doszedł do siebie to powinien zagrać. Do następnego meczu z Depo będzie 7 dni, w którym i tak nie musi zagrać pełnych 90 minut. Operacja Milan na horyzoncie.

0

Trudno, pozostaje mieć nadzieję, że dłuższa przerwa po sobotnim meczu pozwoli zawodnikom dostatecznie zregenerować siły na rewanż z Milanem. Z Depo u siebie zapewne zagrają mniej lub bardziej głębokie rezerwy (zależnie od wyniku sobotniego meczu). Tak więc dla niektórych z podstawowego składu oznacza to 10 dni odpoczynku. Powinno wystarczyć. Zobaczymy jeszcze jaki wpływ na morale będzie miało najbliższe spotkanie ligowe z Realem.

0

Gdyby byli w formie nikt niczego by nie łapał, tylko za każdym razem byłoby tak jak po jednej z interwencji Alvesa hahaha

0

@Baniafcbarcelona

"czemu barcelona nie kryje ronaldo w trzech."

Bo jeden w formie wystarczy.

0

Tak, ta 36 minuta mogła zmienić bieg historii w tym meczu. Nie wiem czemu Leon zagrał tak niedokładnie, niedbale, nonszalancko* (niepotrzebne skreślić). Zresztą wcześniej, zdaje się w 25/26 minucie Cesc też wybiegł ładnie na skrzydło, ale nikt nie dołączył dynamicznie do akcji i w zasadzie w polu karnym został sam, zepchnięty do linii. Aż się prosiło by wbiec w pole bramkowe na podanie zagrane wzdłuż linii, dalej patelnia i siata. Kiedyś tak to właśnie się odbywało. A tu Xavi, Messi, Pedro tylko stoją i się przyglądają co dalej z tego będzie. Cesc vs 4 obrońców. A co ma być? NIC. Przecież chwilę wcześniej sygnalizował ręką wyjście na pozycje i dostał ładną piłkę od Alby. Reszta mogła przewidzieć dalszy rozwój akcji i już wcześniej wrzucić dwójkę w kierunku bramki. Pozostali jednak biernymi obserwatorami. Teraz ataki są rwane, nieskoordynowane. Jak jeden pociągnie skrzydłem to reszta zostaje. Jak ktoś inny próbuje środkiem to nie ma do kogo rozciągnąć. Każdy sobie rzepkę skrobie. Przez takie rwane akcje tylko sił ubywa, a efekt bramkowy z tego żaden. Być może Roura nie "czyta" tego wszystkiego właściwie w trakcie meczu, a co za tym idzie stosownie nie reaguje. Trudno powiedzieć. Musi ktoś na bieżąco, live, korygować takie błędy, z których każdy zawodnik z osobna może nie zdawać sobie sprawy.

0

@krzychux_098

Sanchez? :D

0

W obu meczach brakowało nam takich akcji (z meczu Spartak-Barca 0:3, skład identyczny jak ten z Milanem i Realem, poza Mascherano w miejscu Puyola)...



W meczu z Realem stanowczo było za mało takich wejść jak miał Pedro na początku spotkania, Cesc w 25 minucie czy Alba pod sam koniec.

0

3/ "Skoro mogli to zrobić - niekiedy bardzo kompetentnie i przekonująco - kibice na forach i fanzinach na całym świecie, niektórzy z najbardziej renomowanych dziennikarzy, to czemu całej posiadanej po meczach na Bernabéu sprzed miesiąca, w Mediolanie sprzed tygodnia i z Sevillą minionej niedzieli nie potrafił właściwie wykorzystać sztab najlepszej, najwyżej opłacanej drużyny piłkarskiej świata?"

Jak niejaki Michael Cox z Guardiana i Zonalmarking? Facet się ewidentnie marnuje. Zamiast dorabiać "groszówkowymi" wierszówkami w wymienionych mediach oraz w ESPN, FourFourTwo i na Twitterze powinien sam objąć jakiś zespół i wziąć za to znacznie więcej. Ciekawe czemu tego nie robi? Może poważni ludzie wiedzą coś więcej niż to czym karmi się dyletanckie masy.

VeB! :)

2/2

0

Nie chce mi się dłużej rozpisywać na temat przedstawionych w artykule bzdur, szkoda czasu i energii. Odniosę się tylko do kilku "błyskotliwych" porównać poczynionych przez Autora, o których zdaje się nie ma za wielkiej wiedzy/pojęcia.

1/ "Play działa w metrze, Virgin na Bali, a Vodafone w środku kostarykańskiej dżungli"

Tam działają zwykłe automaty, algorytmy zaprogramowane w układach scalonych, bez sztucznej inteligencji. Ale nawet je monitoruje się 24h na dobę w Centrum Nadzoru Sieci (w dzień w lokalnym, w nocy w krajowym). Zbiera się mnóstwo danych i analizuje wiele wskaźników. Online.

2/ "Prezesi największych spółek giełdowych świata zarządzają nimi z urlopów za kołem polarnym, z pokładu wycieczkowca na Karaibach, z siodła dromadera na środku Sahary."

Istnieje coś takiego jak poziomy zarządzania. Biorąc pod uwagę horyzont czasowy z grubsza wyróżnia się 3: strategiczne, taktyczne (nie mylić z ustawieniem na boisku) i operacyjne. Trener drużyny piłkarskiej większość czasu poświęca na to ostatnie. O ile prezes małej/średniej firmy musi najczęściej ogarnąć wszystkie trzy o tyle prezesi tych "największych spółek" skupiają się niemal wyłącznie na pierwszych, które najczęściej dotyczą horyzontu kilkuletniego. Ale nawet oni nie "urlopują" po 2 miesiące (chyba, że mamy na myśli bardziej rentiera/inwestora/właściciela, który od czasu do czasu sprawdza jedynie stan konta niż aktywnego prezesa/menedżera). O urlopach prezesów małych firm nie ma nawet co mówić. Po prostu ich nie mają, jeśli chcą by ich biznes dynamicznie się rozwijał. To elementarz. Tito to nie Rosell.

1/2

0

"...jeśli Barcelona awansuje do finału Ligi Mistrzów przewidzianego na sobotę, 25 maja, zgodnie z regulaminem będzie miała przywilej przełożenia swojego meczu z Realem Valladolid na sobotę, 18 maja. Wtedy definitywnie nie będzie możliwości zorganizowania finału Pucharu Króla na Camp Nou."

Myślę, że jest to wystarczająca motywacja by jednak przejść Milan :D

0

*powierzonoby

0

""Tito wracaj" - jak ma wrócić jak ma raka"

Jak to jak? Normalnie, wsiada w samolot i przylatuje. Przecież nie od dzisiaj go ma, miał już za kadencji Pepa. Zapewniano wszystkich dookoła, że sytuacja jest pod kontrolą, inaczej nie powierzono by mu tej funkcji. Poza tym sam prezes mówił ostatnio o powrocie na przełomie marca i kwietnia. Dzisiaj zdaje się poleciał z resztą bliskich współpracowników by na miejscu ocenić jak wygląda sytuacja. Odbyć rozmowy z samym Tito i lekarzami. Przecież różne są odmiany tej choroby, różne stadia rozwoju, różne rokowania, postęp w leczeniu itd. Nawet z taką chorobą można bardzo dobrze funkcjonować przez wiele lat. To nie wyrok. Gdyby Tito nie czuł się na siłach zapewne sam już dawno złożyłby rezygnację. Jeśli ktoś chce powrotu Tito to przecież nie wbrew jego woli ani kondycji psychofizycznej tylko dlatego, że zespół z nim na ławce funkcjonował bardzo dobrze, a bez niego radzi sobie coraz gorzej. I tyle. Jeśli nie da rady szybko i na długo wrócić (a międzyczasie przynajmniej na Milan) trzeba będzie niestety rozejrzeć się za kimś nowy. Po co więc uderzać w jakieś alarmistyczne tony typu luuuuudzie skoro nie ma się na ten temat zbyt dużego pojęcia? Zaczekajmy na wieści po wizycie prezesa w NY. Zapewne będzie jakieś oficjalne oświadczenie w tej materii.

0

@Fake69

Pedro zagrał lepiej od Villi bystry obserwatorze.

Taaa "świerzy", bełkot o diamentach (to nie 4-3-3!!!) i inne bzdury na które szkoda czasu by je dłużej komentować. xD

0

PIQUE PRECZ! xD

0

1. bramka
Akcja pod polem karnym Realu. Niemal wszyscy Biali skupieni na małej przestrzeni. Tylko CR7 z przodu. Na tyłach Barcy widoczny na dole Alves, oraz za kadrem Busi, Puyol i Pique. Na kilka sekund przed podaniem do CR7.

http://i51.tinypic.com/nvpj4z.jpg

2. bramka
4 na 4 pod polem karnym Realu. Pique (prowadzi piłkę), Busi i Puyol z przodu. Cesc i Iniesta obserwują. Za kadrem CR7 i Alba. Na kilka sekund przed zagraniem do di Marii (obok Alvesa).

http://i56.tinypic.com/122dy75.jpg

3. bramka
Pique vs Varane

http://i54.tinypic.com/bgppc5.jpg

4. bramka
Wejście za plecy obrońców i prostopadła wrzutka.

http://i55.tinypic.com/2d7ja1k.jpg

:)

0

Tarzan przy drugim golu prawie szpagat zrobił xD

0

Niech wróci Tito, wystawi tę samą jedenastkę i... przejdziemy Milan.

VeB!

0

@adan23

A po co wysyłać trenera na trybuny w trakcie meczu za karę skoro nie ma znaczenia gdzie aktualnie przebywa?

Przede wszystkim kaszanę oglądałby na żywo w Mediolanie a nie w Barcelonie. Tego by jeszcze brakowało, że będąc na miejscu trenowałby przez w dalszym ciągu przez telewizor. Problem nie tkwi w wystawieniu takiej samej jedenastki. Przecież w trakcie meczu były zmiany, które niewiele zmieniły obraz gry. Przecież nie chodzi o wymianę 1-2 zawodników grających od pierwszych minut i wszystko automagicznie znowu zaskoczy. Gdyby to było takie proste antidotum to by je zastosowano. Równie dobrze mógł wystawić inną i byłoby jeszcze gorzej.

0

@Stelios23

To prawda, tylko z lepszym skutkiem. Nie w stylu tkwi problem, ale w wykonawcach i braku Dyrygenta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?