0

W skrócie te Wasze testy można uprościć do:

IF (once_de_galaVILLA)) THEN {

DELETE Tito;
DELETE Roura;
}
ELSE {

TitoProfile = "Tito is the best coach in the world";
RouraProfile = "Roura is the best assistant in the world";
}
END

:)

0

*A co ma (miało być) :)

0

@Legia1916

A ma sam fakt zagrania jakiegoś zawodnika lub nie do taktyki? Pep zdaje się nie umiał znaleźć ustawienia z Cescem w składzie, Tito się to udało (przynajmniej w niektórych spotkaniach).

0

HAHAHA dyskusja robi się coraz ciekawsza...

0

@TracePL

Czyli Messi tylko dogrywa?

0

@La Pulgaa

A który z lewej schodziłby do środka, bo jeśli chodzi o prawą to w zasadzie wszystko jest jasne.

0

Myślę, że dwoma zawodnikami na lewym skrzydle na pewno byśmy zaskoczyli Real. Tak, to jest to czego na pewno by się nie spodziewali.

0

@La Pulgaa

Myślę, że lewa strona byłaby zbytnio przeciążona w porównaniu z prawą.

0

Biorąc pod uwagę wynik pierwszego spotkania (1:1) awans do dalszej fazy dla podanych wyżej rezultatów wyglądałby następująco:

2:1 Barca
1:1 dogrywka
2:2 Real
2:0 Barca
1:0 Barca
5:0 Barca
1:1 dogrywka
3:2 Barca
2:2 Real
1:2 Real
3:2 Barca
2:2 Real

6x Barca
2x dogrywka
4x Real


Z tym, że ostatnio szanse Realu znacznie wzrosły.

:)

0

@swiechu26

1. Villa został wypuszczony w pierwszym składzie w meczu z Sevillą
2. Pedro nic nie grał ostatnio, bo nie został wypuszczony ani w pierwszym składzie, ani na zmianę
3. Niewątpliwie musimy czymś zaskoczyć Real, najlepiej dobrą grą
4. Song za 20 koła został wypuszczony w pierwszej 11-tce w meczu z Sevillą i nawet nie został zmieniony
5. W meczu z Sevillą Villa nie został ominięty, znowu wygraliśmy w lidze, fakt, to powoli robi się monotonne
6. Sztab myśli nad obrońcami, sporządził nawet listę starannie wyselekcjonowanych kandydatów
7. Newsy o nowym bramkarzu, obrońcy, a może także napastniku pojawiają się na FCBarca.com do znudzenia, zwłaszcza ostatnio, proponuję pogrzebać w archiwum
8. Epitety nie wzmocnią automatycznie merytorycznej miałkości przekazu

:)

0

Real trzeba zaskoczyć przede wszystkim grą, a nie... składem :)

0

Waka Waka Waka...

0

Nie skreślajcie Cesca! Że tak pojadę klasykiem :)

0

@bart37

"Każdy kto choc troche zna sie na piłce wie ze..."

Czy ten wstęp jest naprawdę konieczny? Już nie wystarczy samo...

"Real jest zdecydowanym faworytem tego spotkania- Barcelona przezywa głeboki kryzyz" (pisownia oryginalna)

...by wyrazić własne zdanie? :)

0

Jeśli chodzi o czuprynę to akurat Inieście daleko do Waldka. Brat Tiny Turner raczej. A poważniej, jeśli się spojrzy na tę choćby kompilację z Waldkiem w roli głównej...



...to łatwo dostrzec podobieństwa w poruszaniu się i roli odgrywanej na boisku. Obaj przeważnie kontrolują piłkę w środku pola przy asyście co najmniej dwóch zawodników przeciwnika, kierują prostopadłe piłki za linię obrońców do wybiegających napastników, dogrywają ze skrzydła.

:)

0

@whatis

Sponsorska dywersyfikacja :)

0

Z wysokiego konia: Barcelona->Schalke->Holandia.

0

Do "ZM* – Zawodnik Meczu wg Redakcji FCBarça.com" należałoby chyba dopisać "...po konsultacjach ze społecznością". Albo zostawić ZM i dodać wyróżnik ZMS - Zawodnik Meczu wg Społeczności :)))

0

Por que?



:)

0

@LFPFan

Nie takie znowu nic w sezonie 2010/2011 i przed manitą...

nie 29/08/10 PRD Mallorka 0 - 0 Real Madryt
sob 11/09/10 PRD Real Madryt 1 - 0 Osasuna
śro 15/09/10 LMU Real Madryt 2 - 0 Ajax Amsterdam
sob 18/09/10 PRD Real Sociedad 1 - 2 Real Madryt
wto 21/09/10 PRD Real Madryt 3 - 0 Espanyol Barcelona
wto 28/09/10 LMU Auxerre 0 - 1 Real Madryt
sob 16/10/10 PRD Málaga 1 - 4 Real Madryt
wto 19/10/10 LMU Real Madryt 2 - 0 AC Milan
sob 23/10/10 PRD Real Madryt 6 - 1 Racing Santander
sob 30/10/10 PRD Hercules Alicante 1 - 3 Real Madryt
śro 03/11/10 LMU AC Milan 2 - 2 Real Madryt
nie 07/11/10 PRD Real Madryt 2 - 0 Atlético Madryt
śro 10/11/10 CDR Real Madryt 5 - 1 Real Murcia CF
nie 14/11/10 PRD Sporting Gijón 0 - 1 Real Madryt
sob 20/11/10 PRD Real Madryt 5 - 1 Athletic Bilbao
wto 23/11/10 LMU Ajax Amsterdam 0 - 4 Real Madryt
pon 29/11/10 PRD FC Barcelona 5 - 0 Real Madryt

:)))

0

No to dzięki bramce Bale'a w samej końcówce Hamy na T wysuwają się o dwa oczka przed THE BUS w Najlepszej Lidze Świata. Takie są FAKTY, nie MITY ;)

0

@Kapitan hawk

Chyba nie zrozumiałem pytania, mógłby Pan powtórzyć? ;)

BTW, ironia do kwadratu (czyli ironia w odpowiedzi na ironię) to jak widać tutaj wyższa szkoła jazdy ;)

0

@flaczek

Ale tylko nieliczni zajrzeli już kilka godzin wcześniej na RM.pl. Może trzeba to robić częściej? ;)))

0

@Rozwad

LUUUDZIE! Na RM.pl "ironia i sarkazm ociekały" już 7,5h wcześniej. Tyle czasu potrzebowała tutejsza Szanowna Redakcja by to zajarzyć? xD

"2013.02.25, godz. 15:06, Hyoga / as.com, marca.com, realmadrid.com"
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=43926

0

No widać, że IRONIA i co z tego??? Niektórzy się zachowują jakby co najmniej koło wynaleźli. Cały Mou, nic nowego, moim zdaniem mogło być dużo gorzej, więc dla mnie znośnie.

@Matuszku...

Piszemy TĘPOTA, a nie TEMPOTA. Klasyczny samobój!

0

@Rozwad

RM.pl zrobił to chyba lepiej i duuużo wcześniej ;)

"– Słowa Roury na temat Undiano? Wolę skupić się na lekcjach, które dawała nam Barcelona w przeszłości. Na lekcjach sportowej postawy, lekcjach odnośnie tego, jak zachowywać się w futbolu, jak nie rozmawiać o arbitrach, jak nie wywierać presji na arbitrach, jak nie otaczać arbitrów podczas meczów, jak nie symulować, jak nie szukać kartek dla swoich przeciwników. I rzecz jasna jak grać bardzo dobrze w piłkę, bo grają bardzo dobrze. Wolę zostać przy tym i próbować pokornie podążać tą drogą."

0

@kapi892

Gdybyś nic nie mówił nikt by się nie zorientował ;)

0

Całkiem znośnie jak na Mou ;)

0

@SevFCB

Lepiej poszukaj jakiegoś gniazdka z napięciem ;)

0

Sądziłem, że ta remontada to przynajmniej od stanu 0:2, a tu zwykłe wyrównanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?