0

@dezkrit

Sam jesteś odpadem. Ligę Tito na szczęście zdążył wyśrubować (nawet w niej gramy ostatnio bez rewelacji), bez tego też byłoby obecnie ciężko, na pozostałe rozgrywki go jednak zabrakło.

0

@PatrychoO

Po tym co zagrali dzisiaj obaj nasi stoperzy byłoby to lepsze rozwiązania, nawet gdybyśmy wtopili, Bartra przynajmniej zebrałby doświadczenie ;)

0

@sniper16x

W sobotę to można nawet rezerwami ;)

0

Do ANTYKLEPACZY: przecież dzisiaj KLEPANIA nie było tak dużo. Cały zespół jest zagubiony, nie ma swojego WODZIREJA na ławce. Na "głuchy telefon" nie da się prowadzić drużyny.

0

Po prostu w piłce jak nie idzie to nie idzie serią. Można gdybać, że w pierwszym meczu można było wygrać, że Pique mógł zachować się inaczej itd. Za dużo tego. Real wygrywa zasłużenie. Nawet na honorową bramkę nas nie stać? To ta "magia" Camp Nou? Chyba czarna magia, mimo, że przeciwnik gra na biało ;)

0

@adi_dassler

Przynajmniej, słowo "bynajmniej" znaczy coś innego.

0

@Paweł M.

3x to nie pech, to słaba gra ;)

0

Teraz to trzeba wprowadzić jakiegoś obrońcę, żeby więcej nie wpadło ;)

Wszystko na dobre się popsuło od wyjazdu Tito. Skoro wysyła się trenera na trybuny i jest to kara, to jak nazwać sytuację w której nie ma go nawet na stadionie?

BTW, Villa gra???

0

Oni wszyscy INDYWIDUALNIE grają jak zaczadzenie. No bo jaki styl jest odpowiedzialny za to, że zawodnik nie przyjmuje piłki albo jak próbuje podać to od razu jest blokowany. Żaden.

3:0! Kompromitacja ;)

0

Xavi strata... WIĘC JAK TO MA DZIAŁAĆ?

0

Nie stwarzamy niemal w ogóle CZYSTYCH sytuacji bramkowych. I to jest problem.

0

Cesc był do zmiany już po pierwszej połowie... Ech...

0

Najpierw Pique teraz Puyol ;)

Brak pewności w ataku ze względu na dziury z tyłu.

0

Telefon od TITO: Zdejmijcie Cesca jak jeszcze raz straci piłkę! :)

0

BLIIISKO! Cisnąć ich, cisnąć!

0

Busi to jednak PROFESOR w odbiorze. Gdybyśmy mieli jeszcze ze dwóch takich w obronie to nic by nie wpadło.

0

Po PIERWSZE to Tito tu NIE MA!

Po drugie KIBICOWAĆ, a nie JĘCZEĆ. Nasi muszą odważniej ładować się w pole karne 3-4, a nie 1-2.

0

Trzymamy kciuki i jedziemy!

VeB! :)

0

Wynik 1:1 byłby po pierwszej połowie sprawiedliwszy.

0

Alba trochę przesadził i sobie biedak guza nabił ;)

0

Luuudzie jeszcze co najmniej 45 minut.

0

Z małą liczbą graczy atakujemy ostatnio.

0

Uffff... już myślałem, że siata :)))

0

Cesc na razie nawala, miał mecz odpoczynku. Niech się obudzi, od nie go wiele zależy!

0

Arbeloa od początku gra ostro, tak jak w pierwszym meczu. Żółtko już dawno powinien zebrać.

0

Gramy, nie ma co patrzeć na kalosza!

0

Niech ten KALOSZ wypier... z boiska bo mnie już drażni!

0

Dobra próba Iniesty, teraz niech spróbują z wejściem w pole karne.

0

Kryśka jak się rzuca hahaha

0

Trzeba naszych oduczyć maniery machania "łapkami". Gra się na GWIZDEK!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?