barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta nie może w piłkę trafić.
0
Messi znowu strata. Tak jakby nieobecny na meczu. Jak mucha w smole.
0
Nie wiem skąd tyle niedokładności, nerwowości. Messi nie może podać do najbliższego, od razu go blokują. Jakby się czegoś naćpał xD
0
Jedziemy z nimi. Jest TELLOSŁAW.
0
Na drugą połowę wpuściłbym Gołotę i Saletę. Tylko za kogo?
0
Ale uprawiacie czarnowidztwo. Spokojnie, jeszcze 45 minut :)
0
Wymiana niektórych kółek zębatych w maszynie niewiele na razie pomogła. Dalej się zacina. Główny Technik telefonicznie i mailowo raczej jej nie naprawi. Musi przyjechać osobiście! :)
0
Spoko, od marca wszystko wygrywamy po 5:0 xD
0
Jak się nie gra z przodu, to się zbiera z tyłu. Proste.
0
Jest gol tylko nie w tę stronę xD
0
@kateel
No ale przecież tak miało być? Po co były te wszystkie jęki, że jak zagra to hohohoho. Jeszcze będzie druga połowa, więc kto wie.
0
Iniesta kolejna strata.
0
Będzie do przerwy 0:0 jak z Milanem? xD Niech lepiej na drugą nie wychodzą.
0
Iniesta holuje gdzieś piłkę zamiast wcześniej podać i strata.
0
Przecież strzał tuż zza pola karnego, zwłaszcza bliżej środka, to porównywalna lub lepsza okazja niż taki rzut wolny.
0
Tego nie rozumiem. Mają techniczne umiejętności aby doklepać piłkę w okolice pola karnego i... zamiast ciągle w nie wchodzić powinni raz na trzy wejścia huknąć z tych 20 metrów.
0
Villa miał dogodną pozycję do oddania strzał zza pola karnego to gdzieś wrzucił.
0
Przynajmniej jest poprawa w odbiorze piłki.
0
Leon, niestety musiał przełożyć na prawą ;)
0
Jak to na stojąco? Przecież chcieliście zmian, to są, i to niejedna. Tak, wiem, nie ma Tello xD
0
@bmenemy
Na jakiej stronie? Podaj link to się sprawdzi.
0
Powinien być odgwizdany faul na Messim. Sędzia kalosz!
0
@polska890
Na razie wystarczy jedna bramka ;)
0
Alexis powinien raz na jakiś czas spróbować rajdu do linii a nie cały czas do tyłu. Coś trzeba zmieniać.
0
Tylko nie wiem co Messi robi na środku boiska???
0
Na razie gramy szybciej niż z Milanem i bardziej do przodu.
0
@Diabełek
Po co koniowi kufel?
0
Jedyny plus to CR7 ponownie na 0 ;)
0
Chyba już nic z tego nie będzie. Depo stoi.
0
Ostatnie 4 minut zapowiadają się interesująco. Szansa dla Depo.