0

Iniesta nie może w piłkę trafić.

0

Messi znowu strata. Tak jakby nieobecny na meczu. Jak mucha w smole.

0

Nie wiem skąd tyle niedokładności, nerwowości. Messi nie może podać do najbliższego, od razu go blokują. Jakby się czegoś naćpał xD

0

Jedziemy z nimi. Jest TELLOSŁAW.

0

Na drugą połowę wpuściłbym Gołotę i Saletę. Tylko za kogo?

0

Ale uprawiacie czarnowidztwo. Spokojnie, jeszcze 45 minut :)

0

Wymiana niektórych kółek zębatych w maszynie niewiele na razie pomogła. Dalej się zacina. Główny Technik telefonicznie i mailowo raczej jej nie naprawi. Musi przyjechać osobiście! :)

0

Spoko, od marca wszystko wygrywamy po 5:0 xD

0

Jak się nie gra z przodu, to się zbiera z tyłu. Proste.

0

Jest gol tylko nie w tę stronę xD

0

@kateel

No ale przecież tak miało być? Po co były te wszystkie jęki, że jak zagra to hohohoho. Jeszcze będzie druga połowa, więc kto wie.

0

Iniesta kolejna strata.

0

Będzie do przerwy 0:0 jak z Milanem? xD Niech lepiej na drugą nie wychodzą.

0

Iniesta holuje gdzieś piłkę zamiast wcześniej podać i strata.

0

Przecież strzał tuż zza pola karnego, zwłaszcza bliżej środka, to porównywalna lub lepsza okazja niż taki rzut wolny.

0

Tego nie rozumiem. Mają techniczne umiejętności aby doklepać piłkę w okolice pola karnego i... zamiast ciągle w nie wchodzić powinni raz na trzy wejścia huknąć z tych 20 metrów.

0

Villa miał dogodną pozycję do oddania strzał zza pola karnego to gdzieś wrzucił.

0

Przynajmniej jest poprawa w odbiorze piłki.

0

Leon, niestety musiał przełożyć na prawą ;)

0

Jak to na stojąco? Przecież chcieliście zmian, to są, i to niejedna. Tak, wiem, nie ma Tello xD

0

@bmenemy

Na jakiej stronie? Podaj link to się sprawdzi.

0

Powinien być odgwizdany faul na Messim. Sędzia kalosz!

0

@polska890

Na razie wystarczy jedna bramka ;)

0

Alexis powinien raz na jakiś czas spróbować rajdu do linii a nie cały czas do tyłu. Coś trzeba zmieniać.

0

Tylko nie wiem co Messi robi na środku boiska???

0

Na razie gramy szybciej niż z Milanem i bardziej do przodu.

0

@Diabełek

Po co koniowi kufel?

0

Jedyny plus to CR7 ponownie na 0 ;)

0

Chyba już nic z tego nie będzie. Depo stoi.

0

Ostatnie 4 minut zapowiadają się interesująco. Szansa dla Depo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?