barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ManU zagra przede wszystkim uważnie w obronie. Nie będą murować, w końcu grają u siebie, ale jakichś szarż też nie powinno być. To Real musi zaatakować, a wtedy... ManU może coś ustrzelić ze stałego fragmentu gry. Kto wie, może będzie 1:1 i zobaczymy dogrywkę i karne ;)
0
Uuuups... było blisko trzeciej :)
0
Van Persiemu daaaaaleko do Leona, podobnie jak Songowi do Busiego i Pedro do Nasriego. Jakbyśmy sprzedali Messiego to starczyłoby na trzech-czterech Neymarów, więc spoko wodza xD
0
Pep zwlekał do połowy sezonu, żeby zobaczyć jakie kto będzie miał staty i dopiero wtedy zdecydował ;)
0
Teraz Arsenal troszkę się wyszumi, Bayern odpocznie, a później dorzucą trzecią i po zawodach ;)
0
@AdrianM11
U nas też klasowi odchodzą, Valdes, Villa, Abidal etc.
0
W lidze staty mają kosmiczne (w poprzednich sezonach były dużo gorsze), ale w LM na 6 meczów grupowych tylko jeden zakończyli na zero z tyłu.
0
Arsenal na razie łapie tylko bramki i kartki ;)
0
Tam mogą być miny...
0
@Kamil1506
Jak to nikt? Przecież ostatnio na FCBarca.com było kilka newsów o tym...
0
@WyjętySpodPrawa
http://www.zonalmarking.net/2012/04/03/barcelona-3-1-milan-guardiola-goes-with-a-3-3-4/
HAHAHAHAHAHAHAHA
0
Dokładnie, w rewanżu możemy wystawić nawet Oiera, Deulofeu i Planasa.
0
Trzeba katenacziom szybko zaaplikować worek bramek tak żeby musieli trochę tym autobusem pojeździć do przodu, a nie tylko na wstecznym.
0
@piobyd1
Może rodzina Guardioli ma dożywotni przywilej oglądania meczów Barcy, także na wyjeździe. Ja się dziwię, że babcia nie poleciała, może boi się latać.
Gdyby zależało mu tylko i wyłącznie na kasie to już od roku prowadziłby inny zespół. Myślę, że Romka czy Szejków z Szity stać na wyłożenie poważniejszych sum niż włodarzy Bayernu. Poza tym co ci do tego kto co robi ze swoją karierą trenerską? Mało PEP dla nas wygrał? Może faktycznie chciał odpocząć, zmienić klimat, spróbować czegoś innego, dać (świadomie lub nie szansę innym np. Tito). Gracias PEP i powodzenia. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Zgliszczy po sobie nie zostawił, jak ma w zwyczaju pewien Tłumacz.
0
Chciałem pierwotnie napisać bufonowaty, ale mogłoby to zostać niesłusznie odebrane jako komplement ;)
0
Na moje oko Wojtuś (a już zwłaszcza z tatusiem-ekspertem w tle) jest zbyt bucowaty, zupełnie nie pasuje to Barcy.
0
Część leci grać w piłkę, część się rozerwać, inni na zakupy, w odwiedziny lub negocjować itd. Poza tym delegacje są pewnie dodatkowo płatne dietami ;)
0
@FCBarca Cule
Messi już dostrzegł tę lukę w lewym, dolnym rogu ;)
0
Pudło Robinho i trzymanie Tarzana za koszulkę :D
0
@TracePL
Nie grałem, więc nie wiem. Ale to kwestia techniczna, formacje na boisku mają znacznie dłuższą historię niż PES (i nie tyko), który się na nich wzoruje.
0
RGB vs MIX
:)
0
Wszystkie pozycje według DEFINICJI...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/86/Football_positions.png
Messi to głównie CF, ale może także grać jako SS lub jak na początku RW.
0
I fragment o fałszywej dziewiątce...
"The False 9, in some ways, similar to a more advanced attacking midfielder/playmaker role, is an unconventional lone striker or CENTRE-FORWARD, who drops deep into midfield."
Tak na wypadek gdyby ktoś wyskoczył z tym określeniem. Spodziewałem się, że padnie od Toma30 wprost. Tak czy inaczej nie zaszkodzi wkleić.
0
@Tom30
Ten kto nie ma racji skrzynkę piwa... bez kolacji.
0
Zgodnie z DEFINICJĄ, umowną jak najbardziej, MESSI to środkowy napastnik, a mówiąc precyzyjniej to jego główna pozycja.
Poza tym Barca gra systemem 4-3-3
http://pl.wikipedia.org/wiki/4-3-3
"W linii ataku charakterystyczna dla tego ustawienia jest gra jednym zawodnikiem w środku oraz dwoma na skrzydłach. Środkowy napastnik jest odpowiedzialny za wykańczanie akcji zespołu, natomiast boczni napastnicy odpowiedzialni są za kreowanie akcji w bocznych sektorach boiska."
I obrazkowo formacja 4-3-3
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Association_football_4-3-3_formation.svg/500px-Association_football_4-3-3_formation.svg.png
Gdzie należy umieścić Messiego w tej formacji???
0
@Tom30
No właśnie to niżej napisałem. Niczego nie udowadniam, stwierdziłem tylko, że Messi to środkowy napastnik i NIC WIĘCEJ. Ty zaprzeczyłeś temu co napisałem, a teraz zaprzeczasz sam sobie i przyznajesz MI RACJĘ.
0
Poza tym... pozycja nie mówi nam od razu jakie zadania dostał zawodnik na niej występujący. W szczególności można nakazać środkowemu napastnikowi robienie zeza i pajacyków by zdekoncentrować bramkarza lub ograniczyć go wyłącznie do zadań defensywnych (aczkolwiek to nie najszczęśliwsze miejsce do takowych).
0
MESSI
http://www.transfermarkt.de/en/lionel-messi/profil/spieler_28003.html
Main Position: Centre Forward
Secondary positions: Right Wing, Secondary Striker
0
@damian93r
Łaziłeś za nim po tych wszystkich klubach???
0
Napięcie rośnie...
...mikrofon się zepsuł?