barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwaga, uwaga... Tom30 poda za chwilę DEFINICJĘ środkowego napastnika i wytłumaczy nam NA JAKIEJ POZYCJI gra Messi... CZEKAMY!
0
@Tom30
Oświeć nas wszystkich NA JAKIEJ POZYCJI GRA MESSI???
Przecież się WYSPAŁEŚ!!!
Proszę, wychodzisz na środek, do mikrofonu i NAWIJASZ...
0
W tym sezonie powinna się sprawa Abidala definitywnie rozstrzygnąć. Wóz albo przewóz. Albo wróci na dobre i będzie wzmocnieniem drużyny, która potrzebuje doświadczonych defensorów, albo będzie to tylko symboliczny powrót i zakończenie kontraktu w przyjacielskiej atmosferze.
0
@zidaunbpe
Chyba nie masz na myśli Arbeloi? :D
0
ERRATA: "mundialu w Kraju Kawy"
tak będzie poprawniej ;)
0
Ciekawe czy z Neymarem w składzie nie moglibyśmy czasami spróbować ustawienia 3-3-4, albo 4-4-2 z płynnym przejściem na 4-2-4. Oczywiście Messi i Neymar jako środkowi napastnicy, pierwszy po prawej stronie, drugi po lewej. Na skrzydłach podłączający się boczni pomocnicy (Iniesta, Cesc) lub napastnicy (Pedro, Alexis, Villa, Tello).
0
Co do "koszulkowców"...
http://www.sportfan.pl/artykul/real-juz-zarobil-krocie-na-ronaldo-w-jaki-sposob-sprawdz-16790
http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=169148
;)
0
Neymar (21), Messi (25,5). Potencjał Leona eksplodował w Barcie w wieku 21/22 lat, a zatem dla Neymara ten rok byłby najbardziej odpowiedni na przejście do Europy. Neymar ma podobne staty w klubie i w reprezentacji do Messiego w jego wieku. Oczywiście liga brazylijska to nie to samo co hiszpańska, ale jeśli Neymar chce podnosić poziom i szybko się uczyć to nie powinien dłużej zwlekać. Zwłaszcza, że nowe doświadczenie będzie jak znalazł przed zbliżającym się Mundialem w kraju kawy.
0
Nie przepadam za tzw. "walczakami", którzy braki w umiejętnościach nadrabiają brutalną grą. Puyol to zupełnie inna półka. Jest w 100% zaangażowany w grę, ale skupia się wyłącznie na piłce. W dodatku strzela dla nas ważne bramki po stałych fragmentach gry. W skrócie Braveheart z Barcy kontra Rzeźnik z Milanu.
0
A Sanchez kapitanem Titanica :)
0
@ŁukaszNidzica
Bardzo możliwe. Gdyby grali u siebie to ryzyko jest mniejsze, zawsze można w ostatniej chwili kogoś powołać. Na wyjeździe (setki, tysiące kilometrów) poza BAZĄ byłoby to znacznie utrudnione. Do Mediolanu z Barcelony drogą lądową (wzdłuż wybrzeża MŚ) jest jakieś 1000 km ;)
0
Typy na najbliższe spotkania LM:
Arsenal - Bayern München => [1]=26,7% [x]=27,8% [2]=45,5%
Porto - Málaga => [1]=51,9% [x]=26,7% [2]=21,5%
AC Milan - Barcelona => [1]=14,4% [x]=23,4% [2]=62,3%
Galatasaray - Schalke 04 => [1]=40,6% [x]=28,3% [2]=31,1%
Borussia Dortmund - Shakhtar Donetsk => [1]=56% [x]=24,3% [2]=19,7%
Manchester Utd - Real Madrid => [1]=35,2% [x]=27,4% [2]=37,3%
Juventus - Celtic => [1]=69,4% [x]=19,9% [2]=10,7%
Paris SG - Valencia => [1]=51,8% [x]=26,3% [2]=21,9%
:)
0
@Markus32
Np. 3 zmarnowane setki ;)
0
Oczyma wyobraźni już widzę jak Pedrito pędzi na bramę Milanu i ładuje piłę do siaty ;)
0
@barcawooorld
Z takich "wiar" się z wiekiem wyrasta, ale bez nich dzieciństwo byłoby smutne ;)
0
Fanboje i fangerlsy widzieliby DV w meczu nawet gdyby ten stracił nogę. Na fanatyzm nie poradzisz... xD
0
@barcwoorld
Np. w UFO, krasnoludki i św. Mikołaja ;)
0
@wachaFCB
On tylko zapytał, bo po prostu chciał się upewnić. Przecież nie upierał się, że MB powinien zagrać.
0
Valdes
Alves-Pique-Puyol-Alba
Xavi-Busquets-Cesc
Pedro-Messi-Iniesta
VeB!
0
@S
Montoya i Tello z przerażeniem patrzą na szarżę Tarzana. Generale Tarzan na siódmej!
0
@barcawooorld
No ale dlaczego wcześniejsze nieobecności miałyby nie mieć związku z chorobą? Kolka nerkowa nie pojawia się ot tak sobie. Objawy mogły pojawiać się już znacznie wcześniej. Na początku były do mniejsze dolegliwości, dyskomfort itd. co z pewnością rzutowało na słabszą formę, a z czasem gdy objawy i dolegliwości się nasiliły dokładniejsze badania wykazały konieczność hospitalizacji. Choroba DV nie zaczęła się od pierwszego informującego o tym newsa w mediach.
0
@Rozcinak
Może, ale nie w tej edycji LM.
0
@barcawooorld
1. Siedzenie na ławce to przynajmniej szanse na wybiegnięcie na boisko w drugiej połowie. Siedzenie na trybunach czy w domu to brak takiej szansy.
2. Czyli co? Z tą kolką nerkową to fake? A przecież tyle newsów już o tym było... I co takiego miałby powiedzieć Tito? "Tak, to ja jestem przyczyną kolki nerkowej DV"?
0
Z Granadą wygraliśmy 1:2 bez Iniesty, który w dodatku fatalnie spudłował setkę w końcówce meczu...
0
@barcawooorld
No ale przynajmniej zasiadłby na ławie, tak myślę. Nie wystawiał go na mniej ważne mecze z powodu choroby właśnie (niestety wcześniej niezdiagnozowanej). To jest chyba zrozumiałe.
0
Po co zabierają Oiera? Czyżby miał zostać w razie czego "rezerwową opcją"?
0
A niektórzy jeszcze niedawno uprawiali tu "wishful thinking", że niby DV zagra z Milanem. Pisałem wtedy, żeby Głache cieszył się jeśli w ogóle zasiądzie na ławce, a tymczasem nie zasiądzie nawet na trybunach? Kolka nerkowa to "nieco" poważniejsza sprawa niż jednodniowa biegunka ;)
0
I króciutka prezentacja użytego feature'a...
http://www.guidancesoftware.com/WebinarVideo.aspx?wid=1000018920
0
Faktycznie ciekawy sofcik...
http://www.guidancesoftware.com/encase-enterprise.htm
0
"to coś"
pewnie OBCY, ósmy pasażer Nostromo...