barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
26.02 + 02.03 + 05.03 tydzień o być albo nie być Mou ;)))
0
Teraz trzeba klepnąć Milan na wyjeździe i w dwóch El Clasico wyczerpać Madryli xD
VeB!!!
0
Dla Barcy dobry wynik, Madryle muszą spinać poślady w LM ;)
0
ManU niech się cieszy, to najniższy wymiar kary dzisiaj, a u siebie, kto wie... Może zagrają o niebo lepiej, przy wsparciu własnej publiki. W przypadku niektórych z gwiazd ManU po prostu gorzej chyba już się nie da ;)))
0
No to u siebie BVB pojedzie z Szachtarami ;)
0
Czyżby Real miał dwa rewanże po wyniku 1:1 u siebie? ;)
0
Było bliskoooo...
0
No to czekamy na drugą ManU ;)
0
Giggs może coś kiwnie ;)
0
@barca...
No ta z Manchesteru ;)
0
Dlaczego Granada gra na czerwono?
0
PD > PL to wiadomo, ale przecież Granada wygrała z Realem nie oddając nawet jednego celnego strzału na bramkę ;)
0
Rooney MISIAKU rusz 4 litery!!!
0
Jak na to co widzieliśmy w pierwszej połowie 1:1 może być ;) Mieli słupek już na początku.
0
Lewy musi wyrównać xD
0
W ManU nie ma póki co za bardzo ataku pozycyjnego, wszystko to jakieś przerzuty na aferę z przodu. Poza tym Rooney odstatwia STRASZNĄ padakę ;)
0
No i już 1:1 ;)
0
RvP zaraz wyleci. Najpierw głupie żółtko, a teraz znowu łapka ;)
0
Głupia strata Rooneya i gorąco pod bramką ManU. Żeby za szybko nie stracili.
0
Madryle szarpały, szarpały... a tu ZONK ;)
0
Goooooooooll!!!!!!!!!! 1:0 ManU xDDD
0
Niech tylko oddadzą piłkę Mouminkom a one już same będą jak we mgle... ;)
0
Liczę na to, że RvP coś sieknie a Runej poprawi ;)
0
@dawidos678
Generalnie nauka jest dla młodych zawodników wskazana. Zdecydowana większość z nich nie zrobi WIELKIEJ OSZAŁAMIAJĄCEJ KARIERY w zawodowym futbolu dlatego klub dba o to by na wypadek zmiany życiowych planów nie zostali zupełnie na lodzie. Poza tym nauka wymusza na nich dyscyplinę, nie mają czasu myśleć o głupotach po treningu. Oczywiście są wyjątki (jak np. Messi, szkoła zupełnie go nie interesowała, wolał pospać), ale jak to wyjątki dotyczą jedynie GENIUSZY, którzy urodzili się by swoje życie poświęcić grze w piłkę nożną.
0
@dandi9
Podobno na TVN24 mają dawać urywki LIVE! Na tym pasku na samym dole.
0
Przez dłuuugą część obecnego sezonu Barca grała bez Iniesty i jak widać po wynikach jakoś strasznego wpływu to nie miało. Miejmy nadzieję, że nie będzie nam dane sprawdzać jak to by było gdyby nam zabrakło na dłużej Leona... Wiadomo, że ciężar zdobywania bramek spadłby na innych, nie mieliby przecież wyboru.
0
"...nawet wtedy, kiedy Villa zlamal noge, to pilke dostal od Iniesty"
po prostu podanie było za mocne ;)
0
Borussia wygrałą grupę z Realem, w dodatku w bezpośredniej rywalizacji miała lepszy bilans. Para Borussia-Szachtar uzbierała 24 punkty w grupie, para ManU-Real 23. Jeśli Donieck przejdzie dalej to kto wie być może TVP będzie pokazywała właśnie ich xD
0
Wczoraj poszło zgodnie z przewidywaniami, wygrane Juve i PSG. Dzisiaj mogłoby być na odwrót. Pora na jakieś niespodzianki ;)
0
Kurs na Real-ManU z expekt.com
Real-ManU => [1]=59% [x]=22% [2]=19%
czyli z grubsza 60% na wygraną Realu i 40% nieprzegranie ManU ;)