0

Tezio z Wiziem cuś kreują.

0

Ale Thiago stracił piłkę widzieli? ;D

0

Thiago poza asystą przez 30 minut niczego nie potrafił stworzyć, a to on powinien ciągnąć dzisiejszy wózek w środku pola ponieważ ma największe doświadczenie na tej pozycji w 1-szej ekipie z przebywających na boisku :)

0

Ja widzę Blue Bus - Pełny Ham 0:0

0

@Eric Clapton

Za jakość podania odpowiada podający. Zagrał za bardzo za plecy i Tello będący w biegu próbował zabrać się z piłką lewą nogą zamiast jak przy normalnym podaniu do niej dobiec lub otrzymać na nogę. Piłka nie została zagrana w tempo. Nie graliście nigdy w gałę czy jak?

0

Gramy w ósemkę dlatego nie ma do kogo podawać :)

0

Thiago nie musi wszystkiego robić sam. Thiago ma podawać :)

0

Thiago trochę zawodzi. To on powinien grać pierwsze skrzypce w tym "eksperymencie". Trzeba opanować środek.

0

Coś zaczyna się dziać.

0

1/4 czasu gry za nami. Nie stwarzamy sytuacji bramkowych.

0

Ładna bramka ;)

0

Puyol rozegrał w tym sezonie tylko 5 meczów w La Liga. U boku będzie "człowiek z żelaza", więc da radę ;)

0

Co do Leo, to nie można być zbyt pazernym. Nastrzelanie jakimś "ogórkom" nie jest w tej chwili najważniejsze. Zostało jeszcze kilka poważniejszych potyczek do rozegrania w tym roku. Jak je wygramy, to i Lajonel na pewno coś ustrzeli, a jak wtopimy to rekord będzie wątpliwą pociechą.

0

Komu Neymar, komu, bo idę do domu.

0

Tam zaraz dyktaturka, normalna monarchia. Nowy zapis w konstytucji:

"Prezydentem może być ktokolwiek, pod warunkiem, że będę do ja."

podpisano: Sandro Rosell xD

0

Sanchez z kolei łapie dużo kontuzji i chyba z tymi swoimi 5/10 w dalszym ciągu się u nas nie odnalazł. Villa jest również po ciężkiej ale kilka bramek strzelił w końcówkach (gdy gra od początku jest już gorzej). Afellay po ciężkiej kontuzji się z nami na razie "pożegnał". Cuenca też swoje odcierpiał ale przynajmniej wiekowo perspektywiczny, chyba, że jak zacznie dostawać szanse znowu się "posypie".

wyjściowy:
Neymar-Messi-Pedro
+
młodzież:
Tello-Cuenca-Deulofeu

Sanchez albo Villa?

0

Srebrne i brązowe piłki nie byłyby takim złym rozwiązaniem.

0

Ciasno się zrobi z przodu, nawet bardzo.

Messi, Pedro, Tello, Villa, Sanchez, Cuenca, a w razie potrzeby Iniesta i Cesc. Do 1-ki zacznie pewnie pukać Deulofeu.

A tu jeszcze szykuje się transfer gwiazdora pod choinkę...



xD

0

Akurat tydzień temu zmarło się jakiemuś ich SuperGuru. Co znajdujemy w jego "profesjonalnym" CV. Jak to co? (nie znam hiszpańskiego, podpieram się guglowym translatorem) Certyfikat z NLP (neurolingwistyczne programowanie) i to z rąk SAMEGO TWÓRCY, niejakiego doktora Grindera. Na wiki można doczytać co to za czary mary.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Programowanie_neurolingwistyczne

"W kolejnych latach NLP zdobywało coraz większą popularność i stało się obiektem badań naukowych. W ich wyniku zakwestionowano założenia i skuteczność metod NLP. Od tego czasu NLP jest uznawane za nienaukowe przez środowiska akademickie i medyczne. Sprawą dyskusyjną pozostaje czy NLP to paranauka czy pseudonauka."

Podsumowując. Ile warte są badania wykonywane przez jakieś skul of kołczing gdy ich "wybitni eksperci" bazują na takich wątpliwych (by nie powiedzieć dosadniej) podstawach?

2/2

0

Zacznijmy od tego, że cała ta ęteligęncya emocjonalna ma naukowe (naukawe bardziej pasuje) podstawy cienkie (mówiąc kolokwialnie) jak sik pająka. Wystarczyło, że swego czasu jakiś psychoekspert coś tam nazwał, aczkolwiek nie do końca precyzyjnie zdefiniował, a już stada ślepych wyznawców i autorów "bestsellerów" z uporem maniaka modelują/testują/mierzą i piorą mózgi naiwnej gawiedzi. Wszystko to strasznie naciągane. W skrócie, grupa owych trenerów kołczingu po zaliczeniu niezliczonej liczby seminariów, konferencji, szkoleń, certyfikatów, skończeniu szkół byznesu (najlepiej jakichś prorządowych, przy izbach handlowych czy innych klubach wzajemnej adoracji byznesowej), zarządzania, administracji itd. znajduje sposób na życie (i chleb z szynką) w edukowaniu różnej maści korporacyjnych klonów i kolekcjonerów certyfikatów (tak jak ich guru). Nazwa kołczingowej instytucji oczywiście wprost proporcjonalna do poziomu wygórowanych ambicji i pseudoeksperckiej bufonady (tj. koniecznie z przymiotnikiem jewropejska). Wystarczy wejść na ich stronkę.

1/2

0

Dla Tito to pewnie dziecinada, ale myślę, że na Alvesa (fota na samym dole) czy Songa moglibyśmy w zaistniałych, pięknych okolicznościach przyrody liczyć xD Szpaler w takich czapkach to byłoby coś.

0

Jeśli utrzymają wysoką formę to czapki uszatki z wyprawy do Moskwy jeszcze im się w tym sezonie przydadzą.

0

Pseudonaukowe duby smalone.

0

1. Messi
2. Messi
3. Messi

0

Jeśli już mowa o mrozie to wzrósł a nie spadł.

0

@coole

No nie, ale za Lajonela niech się nie przebiera xD



Więcej wcieleń...
http://www.youtube.com/user/kibon/videos?view=0

Ciekawe czy Rosell i Tito już to widzieli xD

0

Okazuje się, że była żółto-czerwona, no to "Helmut" ma jednak 3 "złote piłki".

0

Podobno Ferrari zgłosiło czy ma zgłosić wyprzedzanie przy żółtych flagach. Ale nie wiem ile w tym prawdy, a ile medialnego szumu.

0

Widzę, że lecą minusy od niekumatych, a więc tłumaczę powoli i wyraźnie:

Na załączonym wideo (33 sekunda) Song robi minę jakby chciał powiedzieć:
"A gdzie ja? Zapomnieli o mnie?" :D

0

To tylko sport. Zdarzają się większe nieszczęścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?