barcatikitaka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z jednej strony dużo strat i niedokładności, brak zdecydowania przy wykończeniu, ale z drugiej dobry pressing i szybki odbiór.
0
Dwójkowa klepka między Albą i Iniestą na skrzydle to jest właśnie sposób na autobusy. Z drugiej trzeba robić to samo. W końcu wpadnie.
0
Dobrze, że z Atletico w takiej formie gramy najpierw u siebie ;)
0
@newbie333
U sąsiada.
Jak akurat nie zasłonił firanki.
0
@Zagorzały Fan F.C.B
Liczba mnoga: OBROŃCOM nie obrońcĄ. To chyba taki lustrzany przypadek dla muszem, będem itd.
0
Dorzućmy do tego Real B i byłoby el klasyków za trzęsienie.
0
@TheMusli
Ostatnia (dla Racingu) najlepsza. Klepka z przebitką. Poszedł jak przecinak xD
0
Faktycznie golaaaaaso:
0
A Anży Machaczkała już się pytała?
0
Chyba jeszcze nikt tego nie napisał, więc napiszę:
Jak wygramy z Levante to będziemy mieli 11 pkt przewagi nad Realem.
0
@kandale1
Dorzucam jeszcze jednego kanarkowego "R", czyli Romario ;)
0
Za Wiki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hypothyroidism
"This treatment involves SUPPLEMENTATION of levothyroxine alone, in a synthetic form. It is currently the standard treatment in mainstream medicine."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Niedoczynno%C5%9B%C4%87_tarczycy
"Obowiązuje SUPLEMENTACJA L-tyroksyny (L-T4) w indywidualnie dobranej dawce dobowej, rozpoczynając od dawek małych. Leczenie jest długotrwałe, zwykle dożywotnie."
0
Suplement to po prostu dodatek, uzupełnienie. Nie zamiast czegoś tylko w dodatku do czegoś, zazwyczaj jakiegoś niedoboru. Może tak samo dotyczyć witamin, minerałów, aminokwasów, enzymów wówczas mowa o suplementach diety jak terapii hormonalnych polegających na uzupełnieniu niedoboru jakiegoś hormonu. Tyle w kwestii nazewnictwa. Wiadomo, że w powszechnym użyciu suplementacja automatycznie kojarzy nam się z odżywkami w dietach redukcyjnych lub "na masę", ale uzupełniać można naprawdę WSZYSTKO. Suplementacja nie zawęża się wyłącznie do diety.
0
Przed Atletico wkrótce "dwumecz" z Realem i Barcą. Jeśli oba wtopią przewaga szybko się powiększy/zmniejszy (zależnie od punktu widzenia/siedzenia).
0
@Piosek
Zlituj się. DEPCZE, a nie DEPTA. Gdzieśta uczyli się odmianów i końcówków.
0
Ponieważ było 5 dni na odpoczynek i jest to BARDZO WAŻNY mecz wyjazdowy po którym możemy mieć 11 pkt. przewagi nad Realem a po nim mamy 3 mecze u siebie trzeba wystawić niemal identyczny skład z meczu ze Spartakiem. Jedyna zmiana to wypoczęty Puyol za Mascherano.
Czyli mówiąc obrazowo o tak...
http://footballformation.co.uk/team/433/251112105037.png
0
Gdyby Pep zdobył MŚ z Brazylią, to Mou chyba by pękł xD Jaką ekipę mógłby objąć Mou? Chyba tylko Anglię i ewentualnie Włochy (większe szanse na tytuł).
0
Tak czytam niektóre komentarze... Czy niektórzy nie zauważyli, że to skład przewidywany przez Mundo Deportivo?
0
Ustawia się coraz dłuższa kolejka. Istny Pep Shop.
0
@Katalonka1900
Stwierdzenie faktu to wytykanie? Czy ktoś twierdzi, że jest przez to jakoś szczególnie upośledzony. Skoro są anorektyczki, to są i grubasy.
OK. Ale ten Ronaldo nam wyszczuplał.
0
@tediko
A cóż to za STRASZLIWA choroba? Niedoczynność tarczycy? Łyka albo i nie jakieś suplementy. Jak miliony innych ludzi z tą przypadłością.
Ciekawsze, że się wysterylizował.
0
Z ostatnim meczem do rozegrania w fazie grupowej LM.
LM -> La Liga (dni między meczami)
BARCA:
Spartak -> Granada (3 dni)
Benfica -> Real (5 dni)
Celtic -> Rayo (4 dni)
Celtic -> Mallorka (4 dni)
Spartak -> Levante (5 dni)
Benfica -> Betis (4 dni)
RAZEM: 25 dni
REAL:
ManC -> Rayo (6 dni)
Ajax -> Barca (4 dni)
Borussia -> Mallorka (4 dni)
Borussia -> Levante (5 dni)
ManC -> Betis (3 dni)
Ajax -> Valladolid (4 dni)
RAZEM: 26 dni
0
Teraz przynajmniej może się najeść do syta po skończonej karierze ;)
0
To odnośnie KALENDARZA Barcy i Realu po meczach w LM :)
0
Takie wyniki jak wczorajszy dają okazję do ujawnienia się różnej maści zamaskowanych HaHa Madrytczyków na stronce Barcy np. OnlyTito :D
Teraz przynajmniej widać, którzy to fanboje biegają tutaj z gołymi tyłkami :D
LM -> La Liga
Spartak -> Granada (3 dni)
Benfica -> Real (5 dni)
Celtic -> Rayo (4 dni)
Celtic -> Mallorka (4 dni)
Spartak -> Levante (5 dni)
RAZEM: 21
ManC -> Rayo (6 dni)
Ajax -> Barca (4 dni)
Borussia -> Mallorka (4 dni)
Borussia -> Levante (5 dni)
ManC -> Betis (3 dni)
RAZEM: 22
Komentarz chyba zbyteczny :)
0
ERRATA:
"Mnie się śniło..."
Na początku zdania pisze się "mnie", a nie "mi" ;)
0
@Marko121
Tylko po pierwszej połowie. Mi się śniło, że w drugiej było tak jak w pierwszej ze Spartakiem.
0
ERRATA:
"No i miałby oko na Neymara (po ewentualnym transferze)" :)
Szkoda, że nie ma tu trybu edycji postów.
0
@PSK_FANATYK
Lepiej pilnuj swoich pieniędzy a nie cudzych. Rzygać się chce jak człowiek czyta wypociny takich "troskliwych wujów". Proponuję abyś oddał połowę swoich. Oczywiście tylko po to abyś miał szansę jeszcze bardziej się rozwijać :D Z kogoś kopiącego kilkanaście lat piłkę nie będzie dobrego mechanika ani stolarza. Fachu też trzeba się uczyć. No chyba, że fuszerka to jest to o co chodzi pseudofantykom. Może lepiej już dopłacić aby nie musieli niczego strugać i pod maskami grzebać :D
0
Jakoś wolę Pedro ("strusia pędziwiatra") niż Alexisa ("tylko mnie dotknij a od razu się przewrócę").